Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nováček

3 posters

Goto down

Nováček Empty Nováček

Příspěvek  Kaby Sat Aug 21, 2010 6:41 am

Ahoj mazáci (myslím tím služebně starší), včera jsem si přivezl domu Granda 2.0l benzín. Po dlouhém rozhodování, pátrání a ptaní se, jsem se rozhodl pro tuto verzi benzínu, bál jsem se vrtoch nafty a následně drahých oprav a 1.6 v benzínu mi přišla slabá na tak veliké auto.
Přemýšlím o následném předělání na plyn, nemáte s tím někdo zkušenosti??
Dnes jedeme na výlet, tak se těším na seznamovací jízdu.
Rád se s vámi budu dělit o zkušenosti s tímto vozem a zároveň zde budu sosat informace, které budu potřebovat.

Petr Kabelák KABY
Most

Kaby

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 21. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Nováček Empty Re: Nováček

Příspěvek  svar Sat Aug 21, 2010 9:19 am

Zdravím Tě mezi "mazáky". Já osobně nijak nejsem příznivcem s pohonem LPG, ale je to každého věc a názor. Určitě ušetří náklady na palivo. V každém případě gratuluju k dobré volbě auta. Časem nahraj něco do galerie. Ať jezdí a nemusíš moc sosat informací z témat oprav a závad
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Nováček Empty Re: Nováček

Příspěvek  Lukyn Sat Aug 21, 2010 5:26 pm

Ahoj, až našetřim potřebné kačeny,tak můj turbo benzín jde do plynu taky. Už jsem auto s plynem měl a žádný problém. Tento pohon pomlouvají jenom lidi,co o tom nic neví nebo nemají zkušenosti. Dej si ale pozor na to, kdo ti to montuje. Hodně dobré reference jsem četl o Greenfuel.cz, montuje kvalitní italské zařízení a i přístup k zákazníkovi je prý super.
Hodně štěstí a ať slouží :-)
Lukyn
Lukyn

Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Nováček Empty Re: Nováček

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru