Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novacek

4 posters

Goto down

Novacek Empty Novacek

Příspěvek  Vaskez Sun Sep 05, 2010 11:59 am

Ahoj,
v patek jsme si koupili Renault Scénic II 1.6i 16V Luxe Privilege (viz. foto) 2005/81120km a doufame, ze jsme koupili dobre. Je to v plne vybave a ma to xsenony. Interier bezovy, polokuze. Svezeni paradni, spousta novinek (oproti Scenicu I ktereho jsem nechal potiuctem). Takze se hlasim do klubu Cool
Vaskez
Vaskez

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Novacek Empty Re: Novacek

Příspěvek  Frodo Sun Sep 05, 2010 4:20 pm

Toš vítame tebe i tvého červeného krasavce. Přeji mnoho šťastných kilometrů!!! clown
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Novacek Empty Re: Novacek

Příspěvek  lukas48 Sun Sep 05, 2010 7:56 pm

ahoj

taky tě vítám, koukám že jsi nakupoval taky v Bylanech
lukas48
lukas48

Poeet p?íspivku : 16
Age : 44
Location : u Kutné Hory
Registration date : 27. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Novacek Empty Re: Novacek

Příspěvek  hudy Sun Sep 05, 2010 10:28 pm

Zdravím a vítám tě do klubu. Popiš nám prosím zkušenosti s prodejcem auto-re, všimnul jsem si že Sceniky (i ostatní Renaulty) tam má převážně nebo spíš výhradně s benzinovymi motory a kilometry lehounce pod 100000 km. Proč jste nevzali rovnou dlouhyho (granda)?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Novacek Empty Re: Novacek

Příspěvek  Vaskez Mon Sep 06, 2010 7:06 am

Ahoj, dekuji za uvitani Smile
Toto je v podstate 3. auto co jsem u auto-re koupil. Prvni byl Scenic I r.v. 2002, pak jsem tam zavedl kamose a ten koupil to same a ted jsme tam nechali toho prvniho scenica protiuctem a odvezli si tento kousek. Zkusenosti jsou dobre, nikdy nebyl zadny problem a komunikace s chlapem z auto-re je super. Auta mel vzdycky pekna a vyblejskana. Je treba pockat na ten spravni kousek. Kilometry jsem si nechal pro oba vozidla overit a odpovidalo to tomu co uvadel. Neni problem skocit do renault servisu v Chrudimi pred nakupem a nechat si auto proklepnout. Granda jsme si malem u nej koupili pred cca 2 tydnama. Mel tam cerneho krasavce ale byl hned pryc, dovolal jsem se jako druhy Smile Pak jsme si to trochu nechali projet hlavou a rozhodli jsme se, ze nam i kratka verze bude stacit a tak to nakonec i dopadlo. Takze auto-re muzu z valstnich zkusenosti jen doporucit.
P.S. nejsem Cech tak se omlouvam za pravopis Smile
Vaskez
Vaskez

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Novacek Empty Re: Novacek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru