Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přání

+11
Frodo
Lazak
citron99
jirkas
Popenec
svar
mistrli
Koci
berko
_Mickey_
maky
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Přání Empty Přání

Příspěvek  maky Tue Dec 21, 2010 7:32 pm

Zdarec borci a kočky, zakládám novej topic, abych Vám všem popřál krásné a pohodové Vánoce, spousty dárků a radosti Vašich bližních při otevírání dárečků, ať vám nezaskočí kostička u večeře, nezapomeňte odměnit Vaše mazlíky v garáži, za to že Vám ( teda aspoň některým dobře sloužili), Jezte a pijte do polo syta a pita, ať se po svátkách vejdete za volant, no a do nového roku mnoho šťastných kilometrů, zdraví a úspěchů, lásky a všeho co Vaše hrdla ráčí. Mějte krásné svátky. Maky s rodinou
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  _Mickey_ Wed Dec 22, 2010 7:07 am

Tak ti maky jmenem vsech borcu a kocek dekuji a tobe preji to same a jeste o chlup vic :-D

Ale stves me, chtel jsem to prani napsat dneska a tys me predbeh. Tak treba pristi rok budu rychlejsi, to ho sem hodim uz v cervenci ;-)

Mejte se vsichni jak to jen nejlip pujde a tak !

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  berko Wed Dec 22, 2010 8:11 am

Letí Ježíšek s nadílkou, při tom vrtí prdýlkou, letí, letí přímo k vám, žízeň prý má jako trám, pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku.Štěstí, zdraví, pohodu a o 100% lepší příští rok ve všech směrech přeje všem BERKO santa rendeer Přání 38652
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Koci Wed Dec 22, 2010 11:05 am

VESELÉ VÁNOCE

Přání S10194

A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK.

Přání S1384

NÁM PŘEJE KOCI. Very Happy
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  mistrli Thu Dec 23, 2010 11:12 am

Zdar,takže i já se přidávám s přáním NÁM VŠEM,aby naši čtyřkoloví miláčci i v Novém roce dobře sloužili a najezdili spooooustu kilometrů bez poruch a nehod. Přání 38652
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  svar Thu Dec 23, 2010 6:10 pm

Tak už to ťuká na dveře, takže si je všichni pořádně otevřete, aby jéžišek prošel s dárkama a vy nemuseli zazdívat díry Přání 38652 santa lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Popenec Thu Dec 23, 2010 6:51 pm

Krásné a pohodové Vánoce Vám přejí Michal s Michalkou a Čenda s Prckem (ti dva poslední jsou samosebou naše vozy lol! )
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  jirkas Thu Dec 23, 2010 8:43 pm

Též přeji Všem Renaulťákům krásné prožití vánočních svátků, vše nej do nového roku a především co nejméně závad a problému s těmi našimi mazlíčky lol!
jirkas
jirkas

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  citron99 Thu Dec 23, 2010 9:03 pm

Jako velmi čerstvý majitel Scénica II jsem se vám sem vetřel a dovolím si všem zde popřát klidné a šťastné prožití Vánočních svátků a bohatýho ježíška. Já ho měl předem, dnes jsem novýho mazlíka postavil na značky.
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Lazak Fri Dec 24, 2010 8:22 am

Krásné svátky a mnoho šťastných kilometrů v nadcházejícím roce přeje Lazak Přání 872773 Přání 38652 Přání 872773
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  berko Fri Dec 24, 2010 11:04 am

Máme hezké české zvyky
nechceme ty z Ameriky,
žádny krocan byť jen půl,
kapr patří na náš stůl.
Krásne dárky, plná bříška,
...máme přeci od Ježíška,
proto můžem kopnout směle
Santa Clause do prdele.
Hezké Vánoce
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  maky Fri Dec 24, 2010 1:46 pm

Vítej citron 99 do klubu a ať ti mazel jezdí pokud možno zadarmo,nezapoměň na značení ke klubu, díky za přání všem, a posypte si u dvírek ať to tomu zloprckovi neklouže , čert ví tda má zimní skluznice????????? Hezkej večer všem maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Frodo Mon Dec 27, 2010 2:04 pm

Všem Vše Nej!
Frodo
Přání Pf2011web

Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  maky Tue Dec 28, 2010 4:03 pm

Teda Frodo, to je bomba, kdes to nafotil??????????????????????????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Frodo Wed Dec 29, 2010 11:26 am

maky napsal:Teda Frodo, to je bomba, kdes to nafotil??????????????????????????

Je to foceno v Dolomitech v severní Itálii, konkrétně na sedle Passo Gardena, nad údolím Val Gardena. Bylo něco kolem páté ráno a ten proužkově nasvícený kopec se jmenuje Sassolungo. Jinak doporučuji, je tam nádherně!!!
Frodo
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  nera738 Thu Dec 30, 2010 7:44 am

trocha neskoro, ale predsa. prajem Vám pekné sviatky v kruhu blízkych a všetko len to naj do budúceho roku.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Děda Fri Dec 31, 2010 2:30 pm

Všem vše nej v roce 2011
Přání File

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Hoci zatial stale len ako cestny pozorovatel

Příspěvek  sameucho Fri Dec 31, 2010 9:38 pm

prajem vsetkym clenom klubu vsetko dobre v novom roku, ziadne nehody a poruchy ale vela stastnych km na vasich Scenicoch.

sameucho

Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 01. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  maky Sun Jan 02, 2011 5:25 pm

Zdarec borci po svátkách,takové vánoce a novej rok sem ještě nezažil, 18.12, žena ulehla s oboustraným zápalem plic a bylo po ptákách, no ale s postelovou navigäcí sem to zvládnul, dětem do Phy. dárký doručil s večeří, no a od té doby čekám na telefon, že jedu hlídat vnučku ( nevěsta čeká mimi a taťka chce být u porodu. No a ke všemu ještě zítra už do práce, kde se dozvím o kolik mně páni poslanci odrbali, zatím vím o 100kč. na povodně, sem zvědav kterej dobrák to rozkrade??????? ( např. Adra při prvních záplavách v Troubkách rozprodávala humanitární pomoc v Polsku, ale celé se to ututlalo, aby lidi nepřestali přispívat a jiné krásné malé domů.). No tak Vám všem ještě jednou hodně zravíčka (když nám teď skončí doktoři,tak ho budem potřebovat, nebo založíme novej topic kde si budem radit jak si vytrhnout zub, nebo zbastit endoprotézu), taky hodně štěstíčka aby nám mazlíčkové neutráceli těžko vydělaný penízky (v renault servisech), manželky nás stále zahrnovaly láskou a péčí, dětičky aby nezlobily, no a aby ten letošní nebyl o moc horší než ten loňskej, když líp už bylo!!!! Tak a vzhůru do příprav na sraz ať si taky užijem. Čau Vám všem maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  maky Tue Jan 04, 2011 8:36 pm

Zdarec borci, tak se mi přání začíná vyplňovat, zatím s penězi do března dolu nejdu, ale super zpráva během zatmění slunce měsícem sem se stal dědečkem doufám, že nového renaulťáka, teda pazoury má na tatru, ale bude to jako vždy moje prdelička, ( teda první byla vnučka a to je druhý kousek ale povedený), třetí čekám do měsíce. ( taky proto mám RGS) .Kurňa to auto zbožňuju. čus rencek hoši maky Přání 475575 Přání 19836 Přání 594167 Přání 104611
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  svar Tue Jan 04, 2011 9:05 pm

maky napsal:Zdarec borci, tak se mi přání začíná vyplňovat, zatím s penězi do března dolu nejdu, ale super zpráva během zatmění slunce měsícem sem se stal dědečkem doufám, že nového renaulťáka, teda pazoury má na tatru, ale bude to jako vždy moje prdelička, ( teda první byla vnučka a to je druhý kousek ale povedený), třetí čekám do měsíce. ( taky proto mám RGS) .Kurňa to auto zbožňuju. čus rencek hoši maky Přání 475575 Přání 19836 Přání 594167 Přání 104611
Zdar DĚDKU, tak to snad na srazu- pokud do té doby vystřízlivíš- zapijem. Ať vnoučata rostou a nemusíš řídit sám. Přání 19836 lol! Přání 388709
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  maky Tue Jan 04, 2011 9:28 pm

Zdarec Jarec, slovy klasika " ja su také šťastné" to si piš, že z něj vychovám řádného člověka a na srazu litřík min. praskne. doprčic to je nádhera..... klucí táta je táta , ale dědek to je božííííííííí čauky maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Kopy Wed Jan 05, 2011 11:16 am

Zdar kořeni,taky přeju hodně zdraví a strojům hodně kilometrů .
Maky,přeju mimču zdravíčko a ať roste.
Jara
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Frodo Wed Jan 05, 2011 6:31 pm

Čau Maky, ty to válíš! Já mám děti ve věku, kdy se k dědkovi pomalu blížím, a docela se těším. Nejlepší na tom je, že když tě začnou rozčilovat, vratíš je rodičům. Ať si také užijou!!! cheers
Ať žijou dědci v Grandu!!!!!!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  maky Wed Jan 05, 2011 8:07 pm

Jasan hoši, a díkes za účast, samo že ho zapijem už je znám termín srazu 17-19 .6 2011, ještě se neví kde, ale to ti frodíku chci říci, my dědci máme talent ty mazlíky tak zblbout, že nemají čas zlobit, nebo prudit, to dělají jen v přítomnost rodičů, ale to jsem úplně chladný , jen občas prohodím, to vám vracejí i s úrokama jak ste nás zlobily. Samo ,že stranou holce vrazím do pusy čokoládičku a je moje. Její pro mně nejskvěleší hláška je mám tě dedečku moc ráááda. a následuje sladká pusinka ... no těš se je to sladká odměna za to celoživotní utrpení..... jóó a za měsíc mi porodí první vnouče ještě dcera, to bude mazec...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přání Empty Re: Přání

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru