Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

čím jsme

3 posters

Goto down

čím jsme Empty čím jsme

Příspěvek  maky Sat Jan 08, 2011 8:15 pm

Zdarec mani, nechci zanášet topic a tak mrsknu zase jeden o kecání, tak si čtu problém s interkolerem a co nezjistím kdepak asi studoval Popenec na hasiče??? zeby Frídek Místek????? pakli že ano, tak sme kolegové, také vlastním toto studium - střední škola PO -FM, nojo hned u Ostravice. 89 - 91 pomaturák. tak se projev odvážný požárníku. zdarec maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

čím jsme Empty Re: čím jsme

Příspěvek  Lukyn Sun Jan 09, 2011 7:04 pm

To je náhodička, taky jsem vystudovaný hasič :-). Sice v Chomutově, obor strojník požární techniky, ale je tady tímto docela slušná koncentrace :-)
Lukyn
Lukyn

Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

čím jsme Empty Re: čím jsme

Příspěvek  Popenec Sun Jan 09, 2011 10:42 pm

Nazdar Maky. Mám vystudované přesně to, co Lukyn ;-) Strojník požární techniky, ale študoval jsem to v Karviné. Do Frýdku jsme jezdili na výcvik a na závěrečné zkoušky. Byla tam fakt prča. Na to se nezapomíná. Jelikož jsem se k hasičům nedostal a myslím, že už se tak ani nestane, tak pro mě byl největší zážitek z Frýdku ten polygon. Bylo to drsné.... Dýchač na držce, všude kouř, že nešlo vidět na krok, děcka volali o pomoc samé překážky. Zařízené to tam bylo krásně... Kurty, pinec, stolní fotbálek, pokoje suprové, dokonce mi tam i chutnalo to jídlo, prostě paráda. Někde mám snad i fotky od tama, tak snad něco vyfotím a dám sem :-D
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

čím jsme Empty Re: čím jsme

Příspěvek  maky Mon Jan 10, 2011 1:06 pm

Jojo, člověče, hezké časy, chodívali jsme chlastat do jedné hospody pod náměstím, vždy když sme s partou šli tak ti co sme s nima nepařili se ptali, kam že jdeme, řekli sme že do Přerova, kurva to je ale přece dálka, nééé????, je povídali sme, ale mi chodíme strašně rychle, a dáme si po cestě 1 - 2 piva , tak málo???? divili se, ano slovy 12, zněla odpovědˇ. Co ji budem povídat, že ta hospoda se jmenovala U města Přerova!!!!!. Pak sme měli ožíračku na ukončení na stadionu naproti v restauraci pod tribunou, bezva i řiditel školy s náma pařil a hrál s náma na kytaru do 6. hod. ráno, protože škola byla od 23.00 do 6.00 zamčená a kdo přišel po večerce tak šel na hlášení a jak pravil školní řád platí pro každého i pro řiditele, tak nikdo nesmí jít na barák dřív!!!!! jóó byla morálka a kázeň. Cĺověče ale na jména si už moc nevzpomínám, snad jen na učitelku chemie RNDr. Irenu ( dle titulu sem jí říkal Renderová, ale jak se opravdu jmenovala si už nevzpomenu??? a kapitána Kaňu, ten nám pouštěl filmy i Péčka.,) no a ty cesty v neděli z Prahy asi 22h.do FM 5.30h přes Ostravu , celou cestu v chlastacím voze v pondělí celej den víčka podepřený sirkama, jak píšu bylo to fajn. Ale já nebyl hasič z povolání, dělal sem požárního technika v Kovoně no a vedl sem závodní požární jednotku. Teď dělám na Střední škole oděvního a grafického designu v Lysé nad Labem děvečku pro všecko ( PT, BT, invesťáka, vedoucího dopravy, řidiče, kotelníka, zahradníka, napůl školníka a údržbáře no a co je potřeba). Tak vím ještě o jednom hasičovi, to je právě ten šikulka Libor Ejem, z Kralup, Renault Megan 3, co mi rozchodil mou mrtvou navigaci, a ono nás tu bude více Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

čím jsme Empty Re: čím jsme

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru