Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

scénic II v Pravde

4 posters

Goto down

scénic II v Pravde Empty scénic II v Pravde

Příspěvek  kris Fri Feb 04, 2011 1:12 pm


kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

scénic II v Pravde Empty Re: scénic II v Pravde

Příspěvek  _Mickey_ Fri Feb 04, 2011 7:55 pm

Co se tyce EGR ventilu a nepresneho razeni, tak souhlasim, jinak u me z tech uvedenych zavad zatim nic. Tuk tuk tuk. ;-)
Ale to musel psat nejakej zarytej antirenaultista.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

scénic II v Pravde Empty Re: scénic II v Pravde

Příspěvek  sali Fri Feb 04, 2011 10:32 pm

Mně se nezdá, že by zarytý antirenaultista. Po dlouhé době objektivní článek, který rovným dílem shrnuje všechny klady a zápory. Snad až na problémy s parkovací brzdou, která se nevyskytuje tak často, aby se o tom dalo mluvit jako o systémové chybě. Po pročtení tohoto fora se musí každý z nás pod tento článek bez výhrad podepsat.
sali alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

scénic II v Pravde Empty Re: scénic II v Pravde

Příspěvek  maky Sat Feb 05, 2011 9:47 am

Nevím o čem je řeč, ale uráží mě to!!!!,Můžeme o tom diskutovat a nesouhlasit s tím , ale to je tak všechno co s tím můžeme udělat... slovy klasika, ale popravdě má recht sali, ten článek ať se nám to líbí, nebo nelíbí je dosti konkrétní a ten člověk naše autíčko zná a ví o čem mluví. Taky si myslím, že trochu přehání, ale..... zatím se ještě s tou ruční brzdou nikomu nic nestalo.... ale nechtěl bych aby se mi ta ručka sekla ve 130 na dálnici, zatím funguje a to luxusně!! akorát sem se ještě s ní nenaučil vyrovnávat nedotáčivost na kluzké vozovce jako to běžně válím s klasickým klackem. Dále mě děsí až přestane těsnit ten šíbr a do auta začne zatékat,??? asi ho pak zamajznu silikonem a bude. Ale jinak opravdu je ten článek zajímavej. maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

scénic II v Pravde Empty Re: scénic II v Pravde

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru