Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omlaceny auto

+5
Frodo
Kopy
maky
svar
_Mickey_
9 posters

Goto down

Omlaceny auto Empty Omlaceny auto

Příspěvek  _Mickey_ Sun Feb 06, 2011 8:06 pm

Tak jsem pri peknem vikendu provedl odsoleni a omyti autika a nestacil jsem se divit.
Na kazdych dverich mam prumerne asi tak 3 dulky a ryhy od jinych "sikovnych" majitelu ci provozovatelu vozu. Cerveny, modry, bily...proste vsehochut. Drtiva vetsina pribyla ted pres zimu a nebyla pod vrstvou spiny videt.
Zkuste mi nekdo vysvetlit jak je mozny, ze kdyz jsem skoro 4 lety auto z Nemecka kupoval, tak melo asi jeden tento znak. Behem 2 let co ho vlastnim jich ma uz asi 20. Ano priznavam, za nejaky muzu ja (ale vetsiho razu :-) ), ale jak je tohle mozny...
Myslite, ze to souvisi s tim, ze se neumime chovat k cizimu majetku nebo jsme vuci sobe vic bezohledni nez zapadni narod?

No nic, to jenom jsem si trosku vylil srdicko a tak se taky muzete pochlubit ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  svar Mon Feb 07, 2011 5:30 am

Ano, lidi jsou hovada. Moje příhoda z parkoviště. Přijelo auto vedle, dědeček s babičkou, no a babička při otvírání dveře neudržela a zastavily se na mých. Kdybych neseděl v autě, tak neuvěřím. No a co udělala babička? Nepřišla, neomluvila se, ale kontrolovala, jestli jsem jí neodřel dveře s pohledem vraha, cože tam vůbec stojím. A tak to máš při inventuře šrámů scratch
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  maky Mon Feb 07, 2011 6:57 am

Jóó jak píše svar, a pak" je tu spousta těch co mají vzadu jedno couvací čidlo na nárazníku," a vůbec je pravda, že z cizího krev neteče, a když má soused kozu a já ne, tak ať mu chcípne, stejně mi z ní mlíko nedává. Jo lidi sou svině, kradou, šukaj, žalujou a svátky nesvětí!!!!!! Čus maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  Kopy Mon Feb 07, 2011 5:06 pm

maky napsal:Jo lidi sou svině, kradou, šukaj, žalujou a svátky nesvětí!!!!!! Čus maky
To jedno dělám taky a rád Omlaceny auto 594167 Omlaceny auto 388709 Omlaceny auto 872631 Twisted Evil
Jinak co se týče parkovišť, v tak malým prostoru neomlátit káru sobě nebo jinýmu,nebo si nezedřit uši je někdy sakra těžký.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  svar Mon Feb 07, 2011 5:49 pm

Kopy napsal:
maky napsal:Jo lidi sou svině, kradou, šukaj, žalujou a svátky nesvětí!!!!!! Čus maky
To jedno dělám taky a rád Omlaceny auto 594167 Omlaceny auto 388709 Omlaceny auto 872631 Twisted Evil
Jinak co se týče parkovišť, v tak malým prostoru neomlátit káru sobě nebo jinýmu,nebo si nezedřit uši je někdy sakra těžký.
Abys měl víc prostoru na parkování, tak musíš často navštěvovat solárko, pořádně se opálit a pak dostaneš ten zázračný vozíček za okno a můžeš stát kde chceš lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  Frodo Mon Feb 07, 2011 6:03 pm

Já jsem přicházel k autu a vpravo od něj nasedala žena a blondýna k tomu - středního věku - za volant červené Fóbie... Otevřela dveře a mlask do mých. Bez uzardění usedla a chystala se odjet. Přišel jsem k ní, otevřel jí dveře, pozdravil a slušně poprosil, zda by mohla být opatrnější a ohleduplnější k druhým. Nechápavě hleděla. Když jsem jí vysvětlil, že jsem stál za ní, když dveřmi označkovala moje, prohlásila, že ona ne, to už jsem prý musel mít. Tak jsem její dveře znovu dokořán otevřel a ony se dotkly nachlup přesně červeného šrámu... Čuměla ještě blběji a nevěděla co říct. Nakonec zamumlala něco o tom, že se snad tolik nestalo a odjela. Co si na krávě vezmu Evil or Very Mad

Někdy to je ale nechtěně - viz Mistrli na našem malém ostravském srazu - zaparkoval vedle mne, a asi v záchvatu radosti že mne vidí, mu vyjelo madlo z ruky a žuch.... Mám na naše první setkání vzpomínku do teď. A co?!? Poseru se? Může nás to trochu mrzet, ale nestřílí se z toho. Ať všichni máme na svých miláčcích jen TAKOVÉTO ŠKRÁBANCE!!!!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  _Mickey_ Mon Feb 07, 2011 7:14 pm

Tak se to tu rozjizdi :-)

Je mi jasny, ze u obchodaku neni na parkovani mista nazbyt, bo setreji kde muzou.
Ale teda osobne se mi NIKDY nestalo, ze bych pri vystupovani nekomu buchnul do auta.
Je fakt, ze v navalu radosti to je mozny, kolega to mi to taky takhle jednou udelal ;-)
Ja si z toho taky extra hlavu nedelam, mam na aute vetsi bebicka, ale spis me fascinuje, ze 4 roky v zahranici nic a u nas za 2 tolik.

Mickey


Naposledy upravil myckei dne Mon Feb 07, 2011 8:07 pm, celkově upraveno 1 krát
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  maky Mon Feb 07, 2011 7:53 pm

Jestli to nebude těma slavnejma zlatejma českejma ručičkama, co dokážou nemožné ihned, zázraky pak do tří dnů:........
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  Koci Tue Feb 08, 2011 6:33 am

Zdarec borci,
když to tady čtu tak asi největší borec jsem já.
Každý úterý vyndavám popelnici a protože jsem jednou nejel do práce, tak popelnice musela pochodovat kolem GS,
místa dost ale jak byla těžká a pak trocha nepozornosti a už tam byl 3cm šlic na nárazníku. affraid

Takže nejsem největší borec, ale BLBEC. Embarassed
Ale jezdí se v tom parádně! A vo-to-de, no né.............
Myslím, že na srazu si můžeme udělat takovou škrábo/bouch besídku hihi.

Omlaceny auto 38652
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Omlácené auto

Příspěvek  vlkr Tue Feb 08, 2011 7:41 am

Zdravím všechny,

auto jsem uz "označkované" koupil, snažím se abych ostatním nedělal to co sám nemám rád, a tak u obchodních center parkuji pokud možno sám, klidně o dvě řady dál než ostatní. Většinou mám ale "štěstí" a nějaká dobrá duše se ke mě přidruží, než se stačíme vrátit k autu. A jak na potvoru do vzdálenosti menší, než je rozpětí dveří že ano.
U domu na sídlišti parkuji nejraději u chodníku "na délku", neboť odřený nárazník mě až zas tak nevzruší, protože je na rozdíl od dveří z plastu a tudíž nezrezne. Ale "štěstí" se občas unaví, a taky už na mě sedlo. Jednou jsem našel nárazník ťuklý tak, až upadla ta nacvakávací ozdobná lišta, a přední SPZka ležela promáčklá pod autem, přední nárazník prasklý. A tu lištu mám, aby bylo více legrace, stříkanou takovou stříbrošedou barvou, takže to stálo: odložka pod značku cca 50Kč, ozdobná lišta (té původní se ulomily snad všechny ty nacvakávací packy) 900,- z druhé ruky černý; svaření praskliny na nárazníku pod lištou + lakýrník, suma sumárum 6500,- Kč.
A tak nezbývá než tuhhle litanii ukončit slovy klasika: "Čím více poznávám lidi, tím více mám rád psy!"

vlkr

P.S.: Psa jsem ještě nejedl Very Happy
vlkr
vlkr

Poeet p?íspivku : 52
Location : Olomouc
Registration date : 25. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  maky Tue Feb 08, 2011 12:28 pm

Děláš chybu, ( zase tu budu za hyenu) ale takovej vlčáček do 3 let, na rohlíčkách a mlíčku krmenej, na kořenový zelenince naloženej a upečenej jako svíčková, k tomu buď čerstvý teplý chléb, nebo žluťočký houskový knedlíčky, slivovička jako aperitiv, orosený pivíčko a slivovička jako digestiv, tak to nemá chybičku ( teda nesmí být ten vlčáček tvůj) ale na nějakým 50 letým volovi si nemůže pochutnat nikdo (snad ani ten největší lidožroutskej vůl). Toho jen zabít, zakopat do hnoje (jako čínská vejce) a zapomenout kde. Ob zvláště když ti před tím udělal na autíčku nějaké nové kamuflážování. Ale jak píše Koci, tak svezeníčko, tím naším kočárkem, ... to je famóózní......
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  sali Tue Feb 08, 2011 7:30 pm

Jo kdyby jenom ďolíky. Dávno tomu co jsem vlastnil Škodu 120GLS a ta dostávala zabrat. Kamarád zapomněl zařazenou zpátečku a rozjel se. S průhrabem a dynamicky si do mně couvnul. Na škoduli nárazník, mlhovky a dolní díl masky co se otvíral aby se dalo dostat k rezervě. Na jeho Favoritu praskla krytka tažného nic jiného se mu nestalo. Ale tak to byl pachatel jasný a taky to opravil. Tesco Brno před vánocema, jdeme z nákupu je tma. Sednu do auta a jedu dom cestou nějak nechce hrát radio tak tam šupnu kazetu až doma sem zjistil, že nemám anténu, poklice,mlhovky přední ba ani zadní, ozdobné krytky na C sloupku, dečku chladiče a dokonce ani krytku na tažném. Jdu z práce za stěračem lístek "číslo auta co vás nabouralo je XXXXXX viděl jsem to z okna všechno dosvědčím tel.číslo YYYYYYYYY" hledím na auto ce se kde stalo promáčknutý zadní blatník. Volám na uvedené číslo a pán povídá, že na parkovišti někdo couval tak rychle, až naboural do vedle mně zaparkovaného Formana, kterého na mně odhodil, pachatel ani nezjišťoval co uděla a odjel, tak sem poděkoval a že jedu za karosářem a podle toho co řekne se uvidí. Karosář do toho dvakrát kopnul a bylo opraveno drobný zlom tam zůstal a dva roky než šlo auto do šrotu to už nevadilo. Renault 11 půl roku než sem ho koupil od kamaráda. Do řidičových dveří festovně nacouvala slovenka, jenomže v šoku nevěděla kudy z toho parkoviště rychle ujet. Tak ji kamarád odchytil, protože to bylo u nich před firmou a ona krasavica neměla poviné ručení. Měli jsme ve firmě Vito. Přes víkend stálo ve městě na parkovišti v pondělí jsme ho našli jenom s půlkou předního nárazníku. Tu druhou půlku jsme do dnes nenašli. A mohl bych pokračovat. Chce ještě někdo řešit důlek na dveřích. Samozřejmě, podívám se na fotky Megana, když jsme ho dovezli a pak se podívám po projetí přes myčku na auto tak bych brečel, ale pořád eště díky za každý jenom důlek.
sali alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  _Mickey_ Tue Feb 08, 2011 8:35 pm

No musim rict, ze takhle velky "dulky" za sebou jeste nemam a doufam, ze ani mit nebudu.
Ale kdyz jsem mel 14 dni novy (lautr fungl) auto a nejakej kreten nam na nej hodil z mostu sutr - nastesti trefil strechu a udelal epesni dulky az na plech a ten samej den vzala mamina kufr nakupnim vozikem.
To nasralo.
Ty sramy na renckovi beru s nadhledem samosebou.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  hudy Fri Feb 18, 2011 9:42 am

Jestli to nebude z velke casti taky tim, ze v Německu mají ty pruhy na zaparkování širší než u našich hypermarketů (nebo se mýlím?). A nebo to může být tím, že v Německu Scenica používali jen na určité cesty a na ty cesty, kde se převážně parkuje (především z důvodu nákupů) používají druhé (nebo třetí), většinou menší, auto.
Co se týče nepozornosti při otevírání dveří, když mě někdo vrazí předníma většinou narazí do té plastové lišty na nich. O poznání je to dostat zadními dveřmi, kde většinou sedají neopatrný děti, ty mívají auta různě tvarovaná a vykrojená, že pak Scenik dostane jistojistě "ránu pod pás".
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Omlaceny auto Empty Re: Omlaceny auto

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru