Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skutrik 50 ccm

+4
maky
Lazak
Koci
_Mickey_
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  maky Thu May 12, 2011 10:13 am

Mno myckei, promiň, že ti to tu zase trochu zaneřádím svou úvahou, ale.... ze skušenosti vím, že malo obsahové moto ( 125ccm) jsou poměrně neprodejné, protože, na ně potřebuješ ŘP . jako na velkou mašinu, a tak puboši do 16 let lítaj na 50tkách, pak hned jdou na plnoobsahové i když uškrcené mašiny, o ty 125 není moc animo.( vím to mám sám 80ccm YAMAHU),Ale v okamžiku kdy pustí ty 125 začátečníkům, jejich cena ihned vyletí vzhůru.Naopak 50 pudou dolu. tak to zvaž kudy cestička.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  _Mickey_ Thu May 12, 2011 10:41 am

Kudy cesticka nevim Smile
Z prace / do prace to mam ja i mamina 16km daleko a kolega, co jezdil do prace 7 km na 50ccm rikal, ze to je tak akorat, ze dal by s tim nejel.
Tak nevim, osobni zkusenost nemaje.
Jeste chvili budu vahat a je to jasny, protoze motosezona bude v haji :-D

Treba by mi tu 50 ccm moh nekdo pujcit na zkousku co? ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  maky Thu May 12, 2011 11:15 am

No 50tku mám akorát dvourychlostní Babetu, ale ta potřebuje vyčistit, vyměnit spojky a natřít ráfky, protože sem s ní už 5 let nejel ( naposled po poli z hub a tak to zabalené v blátě i zůstalo, sem holt prase), ale je fakt že sem na ní jel z Lysé nejdále do Prahy na Spojovací , a po ujetí 5km mně koule tak brněly, že sem měl dojem jako když mě připojily na dojičku. Žena na ní jezdila po okrese a dodnes mi podsouvá na talíř, jak mě milovala, že mě nezabila když sem si po Lysé vozil prdel v autíčku a ona na tom za každého počasí narajtovala okolo 25 -40 km.( najela asi 7500km) denně.A to od března do řijna. ( je to tak, ženská na ležato a dříví na stojato vydrří všechno!!!!) Tak jestli chceš a dáš jí dohromady tak ti jí do konce sezony pujčím. maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  _Mickey_ Thu May 12, 2011 11:28 am

Koule bahna na koleckach jo? :-)
Maky v klidu, ja na to priblizovadlo vubec nespecham. Takze se bud neco vyhodneho naskytne nebo budeme pouzivat i nadale kombinaci auto / autobus / vyjimecne kolo.
Tudiz dekuji za nabidku, ale nech babetu bahynku, uz si na sebe zvykli.
Ale trochu jsi me utvrdil v tom, ze i na vzdalenost 16 km je lepsi neco, co ji zdola rychleji nez 45 km/h...

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  maky Tue May 17, 2011 11:21 am

Čus myckei, v pondělí mažu na Mácháč, vezu tam naše umělce k táboření,,, nedáme kávičku, někde po trase???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  _Mickey_ Tue May 17, 2011 11:25 am

Nazdarek maky.

Mno z Machace je to k nam cca 16 km, coz je co by sutrikem Smile
Kdy a kam jedes? Sice jsem klasicky v praci, ale pozdni odpoledni hodiny by mozna neco slo.
Nevim ted z hlavy, co mam v planu, ale snad nic duleziteho.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  maky Fri May 20, 2011 9:03 am

Zdarec mickey, tak z kávičky asi nebude nic, jedu tam v 9hod z Lysé, vyložím umělce v kempu na Mácháči, a pomažu zase zpět ( zajížďka do ČL, není problém , ale ta pozdně odpolední hodina, myslel sem původně na obídek , ale to ty zase nemůžeš, tak to necháme na indy, ) myslím srazík, nebo nejedeš???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  _Mickey_ Fri May 20, 2011 9:23 am

Na srazik to nevidim, bo cerven je v mem podani neskutecne nabity :-(
Tak se treba srazime nekde po ceste. Jak uvidim cervenyho scendu v okoli Lyse, tak do nej drcnu ;-)
Kdyz to nebudes ty, tak v nejhorsim privedu novyho clena na forum....po me "potkavacce" urcite bude potrebovat spoustu rad jak to vsechno opravit.

Tak treba priste...btw...pro umelce pojedes i zpatky ne?

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  maky Fri May 20, 2011 10:42 am

Jojo, v pátek 27.5. dopoledne, aby náhodou paní učitelka nedělala přesčas...budou tam malovat v plenéru, tak bacha aby tě s nějakou bokovkou někde v křoví nenamalovali jako zátiší ( teda asi pěkně hlučné??? chachacha.) měj se no ale kdybys přece jen na ten srazík, tak mám volno v autíčku,....možná by bylo ještě ( při sražení) místečko i v chaloupce u svara...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  _Mickey_ Tue May 24, 2011 11:39 am

Tak maky, uz jsi zpatky z naseho malebneho kraje a jeste nikde nevidim fotku obrazu Maky u Machova jezera zvecneny umelci z Lyse :-)
Japato?

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  maky Tue May 24, 2011 6:29 pm

Zdarec mickey, je to jednoduchý, přivezl sem umělce na mácháč, lesní ulice, kemp Kladno, vyložili si sami umělci, já pojedl knedlo vepřo a pivíčko ( malá desítečka, za 45 min je pryč), a já taky. Ale na zpáteční cestě ve 12hod. před Ml. Boleslaví sem potkal Scenika, tmavě modrý??, nebyl si to ty , nebo někdo z fora, nebo zeby tygl???? No a ti umělci než sem takto občerstvil vozataje, začali míchat různé barvičky , ale nejvíce se jim líbila okrová s bílou navrchu, a na štetce je to prej moc řídký... tak sem raději ujel bez portrétu.. V pátek jedu pro ně na desátou...tak se uvidí co vymilovali ( co to plácám vymalovali)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Skutrik 50 ccm - Stránka 2 Empty Re: Skutrik 50 ccm

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru