Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

máte už někdo Carminat v31.1.

2 posters

Goto down

máte už někdo Carminat v31.1. Empty máte už někdo Carminat v31.1.

Příspěvek  marcelus Thu Jun 09, 2011 7:35 pm

Ahoj, mám v Grandíkovi (2007) integrovanou navigaci Carminat CNII a do teď jsem jezdil s mapovým DVD ve verzi 30. Chystám se ale do Itálie a chtěl jsem mít poslední možné mapové podklady. Dopídil se, že je úplně nově (od 05/2011) verze 31.1 a do konce ji přes torrenty i stáhl. Nicméně se mi ji nedaří dostat do navigace. Pravděpodobně špatně vypaluji na DVD. Tu starou verzi jsem při tom před rokem vypálil v Neru na poprvé. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jezdíte u ž někdo s verzí 31.1? Díky za každou radu.

marcelus

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

máte už někdo Carminat v31.1. Empty Re: máte už někdo Carminat v31.1.

Příspěvek  maky Thu Jun 09, 2011 7:55 pm

Zdarec marcelius, zkus na mateřském foru renault cr, tam jsou borci, Šamša a spol, a verze DVD je tam již měsíc, a prej běží , já mám CNI I a ta je na CD, ta vyšla včera a je funkční, ty bys měl mít navi CNI II,ta je DVD.. tak trpělivost a rozvahu jo a bacha nechci tě strašit, ale někdy se stane, že navi při špatném stahování se kousne a je vymeteno ( vlastní zkušenost, oprava v rencku 50 litrů výměna navi, ale jeden borec pod nicke Joel made za deset minut a hodinářským šroubovákem a jede to)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru