Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presklená otváracia strecha

+2
berko
MartinLM-SK
6 posters

Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Presklená otváracia strecha

Příspěvek  MartinLM-SK Sun Nov 23, 2008 4:53 pm

Teraz v zime som spozoroval, že presklená strecha, hlavne jej otváracia časť začala podozrivo vŕzgať a stŕpať. Tý ktorí ju majú na svojich autách, robili ste dáku prípravu na zimu? Ošetrili tesnenia, alebo ju treba možno doťahovať?
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty střecha

Příspěvek  berko Sun Nov 23, 2008 5:18 pm

neznám páč ji nemám ale co takhle to promazat WDečkem Basketball
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Re: Presklená otváracia strecha

Příspěvek  MartinLM-SK Sun Nov 23, 2008 5:39 pm

Ešte to upresním, strecha vydáva podozrivé zvuky práve vtedy, keď je zavretá a keď je mráz, keď ju otvorím je to bez problémov. Možno sa tam do špár dostáva voda, ktorá zamrzne?
WD-čkom by som to nerád nastriekal, nakoľko to rozkladá gumené tesnenie a ani vazelínou nie, v tej sa zachytáva prach a iný bordel.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Re: Presklená otváracia strecha

Příspěvek  pirduch Tue Nov 25, 2008 8:04 pm

Taky jsem si toho u svého teď všiml,ale ještě jsem to neřešil...
A ona mi někdy zavrzá i v teple...trochu jinak, a když ji jakoby přitlačím nahoru , ztlumím to...ale je to jen jeden ze zvuků,které slýchám,tak snad někdy začnu pátrat,ba i odstraňovat...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Re: Presklená otváracia strecha

Příspěvek  xxmirek Thu Nov 27, 2008 6:53 pm

Pánové, tu prosklenou střechu vám oběma závidím. Nedávno jsem byl v jednom autobazaru, kde stál Scenic s takovou střechou, a musím uznat, vypadá to fantasticky. Velice se mi líbí to prosvětlení interiéru. To že se objevuje vrzání apod. to jsou malé věci, když člověk během jízdy může sledovat např. krásnou letní oblohu atd. affraid affraid affraid
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Re: Presklená otváracia strecha

Příspěvek  Manovar Fri Nov 28, 2008 6:39 am

Chlapi, takový dotaz, ta prosklená střecha má asi kouřové skla, že? Přiznám se, že jsem měl v merku taky jednoho Granda s touto střechou, ale při dotazu na prodejce mi bohužel sdělil, že již má kupce, následně mi nabídnul toho mého, úplně stejného, jen bez té střechy pale. Teď zpátky k mému dotazu. Lze přes střechu v noci vidět noční oblohu, konkrétně hvězdy anebo díky tomu, že sklo je tmavé, to nehrozí. Naše původní myšlenka totiž byla, že při pohledu na noční oblohu se tím zabaví naše dvě malé rošťandy. Tak jestli to nebyla myšlenka předčasná a zbytečná Question
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Re: Presklená otváracia strecha

Příspěvek  MartinLM-SK Fri Nov 28, 2008 8:54 am

Manovar napsal:Chlapi, takový dotaz, ta prosklená střecha má asi kouřové skla, že? Přiznám se, že jsem měl v merku taky jednoho Granda s touto střechou, ale při dotazu na prodejce mi bohužel sdělil, že již má kupce, následně mi nabídnul toho mého, úplně stejného, jen bez té střechy pale. Teď zpátky k mému dotazu. Lze přes střechu v noci vidět noční oblohu, konkrétně hvězdy anebo díky tomu, že sklo je tmavé, to nehrozí. Naše původní myšlenka totiž byla, že při pohledu na noční oblohu se tím zabaví naše dvě malé rošťandy. Tak jestli to nebyla myšlenka předčasná a zbytečná Question

Áno dá sa sledovať nočná obloha. Je tiež zážitok pre Ľudí sediacich vzadu jazdiť po nočnom meste keď je vnútro presvetlené nočným osvetlením a neónovými reklamami. Predná presklená otváracie strecha je dosť veľká a je pôžitok s ňou jazdiť po meste pred západom slnka, no max. do 50-60km/h. Pri vyššej rýchlosti už dochádza vplyvom pretekania vzduchu k veľkému hluku vo vozidle. Pri otvorení strechy sa vpredu automaticky vysunie sieťka proti hmyzu, tak vám ani nič nevletí do kabíny. Dá sa jazdiť aj pri miernom daždi. Kvapky sú strhávané obtekajúcim vzduchom.
Myslím si, že tvoje malé rošťandy by pohľad na hviezdnu oblohu určite potešil no veľmi rýchlo omrzel. Možno by ich však určite viac nadchlo zabudované DVD do opierok hláv v predných sedačkách.
Ohľadom toho vŕzgania v zime som zbadal, že ak je auto suché tzn. parkované napr. v garáži vŕzganie sa neprejavilo. Myslím si, že pôvodcom toho zvuku je voda, ktorá zamrzne v dutinách a špárach strechy.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Re: Presklená otváracia strecha

Příspěvek  medabeda Wed Jan 14, 2009 8:24 pm

Neboj Martin Cool lehce vrzá i mě a je to dorazy na skle,nic strašnýho Laughing
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Presklená otváracia strecha Empty Re: Presklená otváracia strecha

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru