Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIBRACE

2 posters

Goto down

VIBRACE Empty VIBRACE

Příspěvek  HERBERT Sun Feb 05, 2012 12:51 pm

Vím že se zde už hodně napsalo ale jsem úplně bezradný!!
Obešel jsem už 3 autoservisy a nikde mi nic konkrétního neřekli.Na autě mám vibrace jak prase nejvíce když je studené.Po chvilce opětovné nastartovaní je znát značný rozdíl vibrace minimalní.(asi prohřátí motoru) Jinak vibrace jdou do volantu a pedálů muže to být setrvák nebo spojka ale auto jede úplně v pohodě jen ten pocit z traktoru.Nemůže mi někdo naznačit zda měl stejné problémy nebo něco podobného?Zatém díky za každou radu. Nikomu se do toho nechce a jen říkají hrozné ceny a jsou stále samé dohady.

HERBERT

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 14. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

VIBRACE Empty je to horni silemblok motoru.

Příspěvek  dudu0 Sat Dec 08, 2012 8:35 pm

HERBERT napsal:Vím že se zde už hodně napsalo ale jsem úplně bezradný!!
Obešel jsem už 3 autoservisy a nikde mi nic konkrétního neřekli.Na autě mám vibrace jak prase nejvíce když je studené.Po chvilce opětovné nastartovaní je znát značný rozdíl vibrace minimalní.(asi prohřátí motoru) Jinak vibrace jdou do volantu a pedálů muže to být setrvák nebo spojka ale auto jede úplně v pohodě jen ten pocit z traktoru.Nemůže mi někdo naznačit zda měl stejné problémy nebo něco podobného?Zatém díky za každou radu. Nikomu se do toho nechce a jen říkají hrozné ceny a jsou stále samé dohady.
dudu0
dudu0

Poeet p?íspivku : 22
Age : 42
Location : okr pribram
Registration date : 26. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru