Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oprava dvířek postraní schránky v kufru

2 posters

Goto down

Oprava dvířek postraní schránky v kufru Empty Oprava dvířek postraní schránky v kufru

Příspěvek  RGS Mon May 21, 2012 1:50 pm

Jedná se o opravu plastového lemování dvířek, což je to co celá dvířka drží pohromadě.
Když jsem se podíval, jak tam tento kus plastu vlastně drží, zjistil jsem, že jeho výměna není možná, protože je tam navařený, takže jsem se ho nejdříve pokusil slepit sice jsem asi nepoužil to uplně ideální lepidlo (dvousložkový by bylo lepší), slepení po krátké době povolilo.
Nakonec jsem se rozhod to spojit mechanicky a pro tento účel je nejlepší požít nýty, které nikde nevyčnívají. V jednom hobbymarketu jsem koupil nýty 4x10 mm, vzal aku vrtačku a pustil se do toho. Vrtal jsem ze zadu v pravidelných rozestupech v místech kde jsou takový ty kolečka no prostě pozůstatky po formě. Vrtal a nýtoval jsem od vršku dvířek, kde mi končilo prasknutí směrem dolů.
Nýty moli být trošku delší, mysli, že kdyby byly dlouhý 12 mm, byl by to ideal, takhle jsem to musel kleštěmi zmáčknout trošku víc. Výsledek je vcelku uspokojivý.
Oprava dvířek postraní schránky v kufru Schranka

RGS
RGS

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Oprava dvířek postraní schránky v kufru Empty Re: Oprava dvířek postraní schránky v kufru

Příspěvek  PRADedaR Mon May 21, 2012 3:12 pm

Seš kluk šikovná já sem řešil vteřinovým lepidlem a minutou práce a drží to jako Káča čerta Oprava dvířek postraní schránky v kufru 388709
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru