Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HLAVA MOTORU

2 posters

Goto down

HLAVA MOTORU Empty HLAVA MOTORU

Příspěvek  ŠILAS Tue Apr 30, 2013 8:15 pm

Cus kluci,jsem tady novej,Granda mam teprve 3 mesice a uz se s vama podelim (bohuzel) s prvni zavadou.pred zhruba mesicem jsem zjistil ze mne pri behu motoru,sem tam vyhodi vodu pres nadobku zpet,ale neni to cista voda,je to takova zrezla oranzova voda proste hnus!podotykam ze mne neslo ani topeni.Motor se mne ani neprehrival uplne normal 5 palicek.myslel jsem ze to asi bude ucpany radiator,termostat nebo nejake potrubi a proto to tu vodu vyhodi zpet protoze se nedostane dal.Tak ze to poradne povyplachuju a procistim i chladic.jenomze co cert nechtel dnes jsem to byl projet a na ceste zpet strasny ulet do otacek(5000-6000 ot.) husty dym z vyfuku a po zastaveni,vychrstnuti vrele vody ven z nadobky pres vicko.(turbo je 2 mesice po repasi)tak tedy necham trochu schladnout a zkusim nastartovat,toci ale nechytne.Takze bohuzel odtah kamosem domu.Bojim se ze to bude tesneni pod hlavou!Co jsi o tom myslite?Ma nekdo zkusenost?

ŠILAS

Poeet p?íspivku : 2
Age : 39
Location : Uherský Brod
Registration date : 28. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVA MOTORU Empty Re: HLAVA MOTORU

Příspěvek  svar Fri May 03, 2013 7:26 am

Přehřívání a špatný topení je známka špatné hlavy nebo těsnění, chce to rozdělat. Pokud měnili turbo a nevyčistili řádně sací potrubí a odlučovač, pak mohl motor jít do otáček
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru