Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dobry den tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley mam Scenic ll a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte

2 posters

Goto down

dobry den  tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley  mam Scenic ll  a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte  Empty dobry den tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley mam Scenic ll a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte

Příspěvek  mirrisek Tue Jul 16, 2013 2:34 pm

Crying or Very sad poradi někdo kde se da levně opravit palubovka u SCENICU II pošlete prosim kontakt na někoho kdo to děla předem mooooooc děkuji

mirrisek

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

dobry den  tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley  mam Scenic ll  a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte  Empty Re: dobry den tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley mam Scenic ll a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte

Příspěvek  sali Tue Jul 16, 2013 5:35 pm

Pavel Šardice 603213603
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

dobry den  tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley  mam Scenic ll  a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte  Empty Re: dobry den tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley mam Scenic ll a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte

Příspěvek  mirrisek Tue Jul 16, 2013 6:21 pm

sali napsal:Pavel Šardice 603213603
moc děkuji už je domluvena oprava:lol: snad se povede:roll: 

mirrisek

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

dobry den  tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley  mam Scenic ll  a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte  Empty Re: dobry den tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley mam Scenic ll a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte

Příspěvek  sali Tue Jul 16, 2013 7:42 pm

Určitě se povede. Já sem byl u Pavla o víkendu a oprava proběhla na jedničku s hvězdičků. hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

dobry den  tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley  mam Scenic ll  a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte  Empty Re: dobry den tak už jsem taky jeden z vas mam tmu na disley mam Scenic ll a mohl by mi tu někdo poradit kde se da levně opravit nebo poslat tel. čislo na někoho kdo to uděla bydlim kousek od Brna prosim poraďte

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Display
» Rada

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru