Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

3 posters

Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  nera738 Tue Apr 22, 2014 10:20 am

Tak. a ďalší problém je na svete. Nejak prestalo fungovať pravé zadné svetlo. Vravím si že vymením žiarovku. Kúpím, vymením ( tá stara bola tiež dobrá) a nejde. popozerám poistky. Všetko OK. Som v koncoch. Prosím o radu, kde by mohla byť chyba. Je tam dvojvláknová žiarovka. Brzda sa rozsvieti, no svetlo nič. Shocked What a Face 
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty Re: nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  svar Tue Apr 22, 2014 11:33 am

Není vyloučený, že i nová žárovka je špatná. Máš tažný? Tam by mohla být chyba v propojení v zásuvce. Předek svítí? Osvětlšní SPZ svítí? Zkus pohledat elektriku ve svorkovnici u světla, případně spoje nějakýma odbočkama k tažnýmu.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty Re: nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  nera738 Tue Apr 22, 2014 1:05 pm

No vyskúšam to. Vo svorkovnici by to stačilo vyčistiť?
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty Re: nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  svar Wed Apr 23, 2014 5:06 am

Svorkovnice zkontrolovat, jestli není volný nebo vyhřátý konektor, případně vyčistit- oškrabat
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty Re: nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  nera738 Wed Apr 23, 2014 12:59 pm

nera738 napsal:Tak. a ďalší problém je na svete. Nejak prestalo fungovať pravé zadné svetlo. Vravím si že vymením žiarovku. Kúpím, vymením ( tá stara bola tiež dobrá) a nejde. popozerám poistky. Všetko OK. Som v koncoch. Prosím o radu, kde by mohla byť chyba. Je tam dvojvláknová žiarovka. Brzda sa rozsvieti, no svetlo nič. Shocked What a Face 
šak ďalšie poistky sú schované pri veľkých pod kapotou. Baterka von, riadiaca jednotka von, vyšroubovať držiaky, spraviť plac. vyšklbnúť von dekel a tam sú hore nohami, marhy. takže problém vyriešený. Vymenená poistka 7,5 a všetko ide. nešlo mi do hlavy prešo nesvieti ani predná parkovačka. už viem. ono to nieje rozdelené na predok a zadok, ale na pravú a ľavú časť. Takže všetko ide.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty Re: nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  maky Wed Apr 23, 2014 6:31 pm

Ano, to byla také součást dotazu svara o 3 příspěvky dříve, levá nebo pravá strana parkovaček by měla svítit při zapnutém blinkru a parkovačkách, ale já mám zapnuté automatické svícení a proto mi to tak asi nefunguje, ale to mě napadlo až teď doma když sem to jednou zkoušel a nešlo mi to???? ale další zkušenost kde hledat zrádce!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty Re: nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  nera738 Wed Apr 23, 2014 7:58 pm

No hej. Súdruhovia to trochu nedomysleli. No neva. Určite nebudem prvý ani posledný. Tak taká malá skúsenosť.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka. Empty Re: nejde pravé zadné svetlo a predná pravá parkovačka.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru