Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vlasta brno

2 posters

Goto down

vlasta brno Empty vlasta brno

Příspěvek  vlasta brno Fri Jun 20, 2014 7:25 pm

Zdarec.
Předem bych vám všem chtěl poděkovat za to to fórum, jelikož jinak bych Renaulta asi nekoupil. Díky vám všem jsem se rozhodl koupit Scénica 2007 od známé a jsem nadmíru spokojen nejen já, ale i celá rodinka. Musím říct, že i moje žena vyjela sama se Scénicem s děckama a kámoškou do kavárny, což se s Octávkou nikdy nestalo:-) Výbava stejná jako u většiny z Vás, jediný co mě chybí jsou vyhřívaný sedačky:-( Mám dotaz na ty z vás co mají malý děti, jaký používáte držáky na nápoje když mají dveře široký čalounění a roletku? Foto bych přidal, ale nějak to nechápu jak :-)
vlasta brno
vlasta brno

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 19. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

vlasta brno Empty Re: vlasta brno

Příspěvek  Karlučo Sat Jul 26, 2014 9:00 am

Na předních sedačkách zezadu je vyklápěcí stolecek. Mladej používá a není problém.
edit: Nemáš náhodou auto s výbavou Conquest? Tzn. zvýšený podvozek a oplastovani blatníků, prahů a nárazníků.
Karlučo
Karlučo

Poeet p?íspivku : 515
Age : 45
Location : Křoví
Registration date : 10. 12. 12

https://www.youtube.com/user/karelracek/videos

Návrat nahoru Goto down

vlasta brno Empty Re: vlasta brno

Příspěvek  vlasta brno Sun Aug 03, 2014 7:41 pm

Jo ty tam mám taky, holka používá, ale klukovi jsou teprve 2 a nikam jinam než na okno nedosáhne. Dříve jsem používal držák z mekáče, ale tady ho nemám šanci nikam pověsit. Jo mám oplastovanou a zvýšenou verzi.
vlasta brno
vlasta brno

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 19. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

vlasta brno Empty Re: vlasta brno

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru