Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GS III, 1.6 benzín, servisní interval

3 posters

Goto down

GS III, 1.6 benzín, servisní interval Empty GS III, 1.6 benzín, servisní interval

Příspěvek  minex Wed Aug 20, 2014 2:25 pm

Zdravím
Mám GSIII 1,6 benzín 11 měsíců a objevila se hláška "servis due to 30 days. Měl jsem za to že platí interval 30 000 nebo dva roky. Volal jsem do renaultu na Zličíně a technik našel mé auto v počítači a sdělil mi že se chodí každý rok a pokud auto má najeto míň než 15000 tak se mění jen kabinový filtr, poku má najeto víde než 15000 mění se i olej. Nějak se mi to nezdá, nemáte někdo podobnou zkušenost ??
Dík

minex

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

GS III, 1.6 benzín, servisní interval Empty Re: GS III, 1.6 benzín, servisní interval

Příspěvek  svar Wed Aug 20, 2014 4:47 pm

U GS II se nastavuje interval km a čas. Klidně by se měla dát nastavit kombinace 30 000 km a rok i u GS III. Nevím, jak se maže interval, ale mělo by to jít i bez diagnostiky, pokud ho nechceš měnit v nastavení nějak podobně jak u GS II
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

GS III, 1.6 benzín, servisní interval Empty Re: GS III, 1.6 benzín, servisní interval

Příspěvek  svar Wed Aug 20, 2014 5:17 pm

Postup obnovení servisního intervalu bez diagnostiky z ESI

Vložit dálkové ovládání do šachty.
NESEŠLÁPNOUT brzdový nebo spojkový pedál.
Stisknout tlačítko spouštěče a držet je ca 10 sekund stisknuté, aby se zapnulo zapalování.
Čekat, až ukazatel servisních intervalů zhasne.
Stisknout opakovaně tlačítko na ovladači stěračů, aby se ukázala zpráva "mileage before service" (zbývající počet km do servisu).
Stisknout tlačítko spodní a horní a držet je stisknuté po dobu asi 10 sekund, až se ukáže nový servisní interval.
Uvolnit tlačítko
Znovunastavení je ukončeno.
Stisknout tlačítko spouštěče, aby se vypnulo zapalování
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

GS III, 1.6 benzín, servisní interval Empty Re: GS III, 1.6 benzín, servisní interval

Příspěvek  tomik_07 Fri Sep 12, 2014 1:48 pm

Mám přesně to samé Granda 1.6 benzín 11 měsíců a včera to začalo psát servis za 30 dní. Mám najeto 8500 km tak za měsíc vyměním olej a reset by měl jít udělat bez diag podle návodu v manuálu.

tomik_07

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

GS III, 1.6 benzín, servisní interval Empty Re: GS III, 1.6 benzín, servisní interval

Příspěvek  minex Sat Sep 13, 2014 10:24 am

Tak včera jsem byl u Renaultu na garančce. Předtím jsem se pokoušel několika způsoby vynulovat servisní interval ale nepodařilo se mi to. Ani návod od svara mi nešel, různé jiné z netu taky ne. pokud se Ti to povede tak napiš postup. Máš asi stejné auto jako já. Dík.

minex

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

GS III, 1.6 benzín, servisní interval Empty Re: GS III, 1.6 benzín, servisní interval

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru