Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nesvítí palubovka

4 posters

Goto down

nesvítí palubovka Empty nesvítí palubovka

Příspěvek  renaultík Fri Oct 03, 2014 4:31 pm

Dobrý den, zdtravím všechny hrdé majitele těchto krásných aut, zatím jsem vždy jen četl co se kde komu porouchalo a chytal jsem rozumy, ale teď bych potřeboval pomoct sám. Dnes, z ničeho nic zhasla palubovka a odmítá svítit. Stalo se to po vypnutí motoru a asi po deseti minutách, kdy jsem nastartoval už ani neblikla. Vše funguje, ale nejde ani zvuková signalizace. Blinkry necvakají ale venku blikají, světla svítí, stěrače stírají Smile , ale jinak ani světýlko. Scenic II, 1,6, 16v, 2004. našel jsem odkaz na P. Šardice, prý by mohl poradit, leč do úterka je někde mimo a není se možno spojit. Mluvil jsem s manželkou. Nemáte někdo tip co by to mohlo být? P.

renaultík

Poeet p?íspivku : 6
Location : Vysočina
Registration date : 28. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  mkb Sat Oct 04, 2014 11:57 am

mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  renaultík Sat Oct 04, 2014 6:38 pm

Díky. sehnal jsem během dopoledne jednu palubovku použitou a jednoho člověka co opravy palubovek nabízí. Musím jen vydržet do pondělí Sad . No co se dá dělat. Jezdím po "tmě" a doufám, že renaultík mě někde nenechá.

renaultík

Poeet p?íspivku : 6
Location : Vysočina
Registration date : 28. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  hop2286 Mon Oct 06, 2014 4:39 am

zdar, nam to udelalo taky v italii, clovek si musi pak davat bacha aby mu nedosla nafta a jestli furt neblikaj blinkry Smile nasli sme borca nekde u malacek, co ju vyndal, prepajel soucastky, ktery se pry kazi a ze ted uz to vydrzi nafurt Smile
hop2286
hop2286

Poeet p?íspivku : 6
Location : Brno
Registration date : 30. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  renaultík Mon Oct 06, 2014 7:59 am

No to je radost jet z Itálie po Tmě. Sad Jsem již domluvený s pánem v Českých Budějovicích. Cena 4000,- a doživotní záruka. Ráno přijedu a odpoledne odjedu. Až to bude hotové, dám vědět.

renaultík

Poeet p?íspivku : 6
Location : Vysočina
Registration date : 28. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  renaultík Wed Oct 08, 2014 7:53 pm

Tak už zase svítí!!!! Smile cheers Stálo to 4 000,- a je na to doživotní záruka. Jsou vyměněné všechny součástky, které byly poddimenzované. Nastavené kilometry, jistota, že nebyly kilometry stažené a vyčištěné chybové hlášky v diagnostice. Trvalo to od 11.00 - 15:00. Podle p. Piontka, udělal již víc jak 260 Sceniků. Všechny 2003-06. Ten můj je 2004 a najeto 128 000Km.
Dílna pana Piontka je přestěhována do Českého Vrbného. Přeju všem klidné kilometry a žádné závady8) .

renaultík

Poeet p?íspivku : 6
Location : Vysočina
Registration date : 28. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  svar Thu Oct 16, 2014 12:44 pm

Vidím, že pan Piontek si cení svou práci pořád stejně i po 6 letech, kdy mi dělal moji přístrojovku. I přes to, že jiní dělají za polovinu.....
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  renaultík Fri Oct 17, 2014 3:08 pm

No jo, co se dá dělat. Já byl rád, že to je na počkání a hned. Mohl jsem palubovku vyndat, poslat do Brna a čekat, ale měl jsem cestu do Budějovic. Jezdit musím a bylo to dost nepříjemný bez "světýlek".

renaultík

Poeet p?íspivku : 6
Location : Vysočina
Registration date : 28. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

nesvítí palubovka Empty Re: nesvítí palubovka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru