Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Regenerace FAP

2 posters

Goto down

Regenerace FAP Empty Regenerace FAP

Příspěvek  R-ježek Thu May 19, 2016 10:18 am

Zdravím vás pánové, jak často se vám FAP regeneruje? Mne to zase po nějaké době překvapilo včera večer před příjezdem domů a raději jsem věnoval 30 minut jízdy aby se provedla regenerace dokonce. Teď mám 124.800 km a mám pocit, že to vypaluje cca po 15000 km. Ale asi je to náhoda, spíš asi podle zanesení. Máte nějaké poznatky? Regenerace FAP 38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Regenerace FAP Empty Re: Regenerace FAP

Příspěvek  ravyk Thu May 19, 2016 1:28 pm

R-ježek napsal:Zdravím vás pánové, jak často se vám FAP regeneruje? Mne to zase po nějaké době překvapilo včera večer před příjezdem domů a raději jsem věnoval 30 minut jízdy aby se provedla regenerace dokonce. Teď mám 124.800 km a mám pocit, že to vypaluje cca po 15000 km. Ale asi je to náhoda, spíš asi podle zanesení. Máte nějaké poznatky? Regenerace FAP 38652

Jde o to, jak často jezdíš po městě. Mě to dělá v nepravidělných intervalech, protože jezdím hodně po městě a jednou za čas naopak dlouhé štreky. A zanamenal jsem i to, že regenerace probíhala i bez hlášky na palubce...
ravyk
ravyk

Poeet p?íspivku : 17
Location : Zlín
Registration date : 12. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Regenerace FAP Empty Re: Regenerace FAP

Příspěvek  R-ježek Thu May 19, 2016 3:27 pm

Jezdím spíš po městě po Praze a občas výlet mimo po dálnici. Jinak zatim ani jednou hláška, poznám to podle plynového pedálu a na palubce vysoká spotřeba i z kopce, kdy třeba na tempomat mívám 0 l/100km tak bylo i 7l.
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Regenerace FAP Empty Re: Regenerace FAP

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru