Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přední náprava

2 posters

Goto down

Přední náprava Empty Přední náprava

Příspěvek  R-ježek Sun Jan 21, 2018 8:15 pm

Pánové, mám konečně nový přední podvozek - tlumiče, ramena, tyče řízení, tlumení stabilizátoru, geometrie . To je paráda. Žádné vrtání, vůle, mlácení, takové ty vůle v řízení. 😁 Asi dám ještě zadní tlumiče, taky nejspíš původní. Ale na 148.000 km si myslím že dobrý. A nemáte někdo zkušenosti se silonovou, či z čeho to je, výplní do pružiny pérování? Je to do jednoho závitu a mělo by to zmírnit houpání. Ale asi blbost, že? Jinak super poježdění. Šťastné kilometry všem borcům RGS. Přední náprava 38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Přední náprava Empty Re: Přední náprava

Příspěvek  maky Sun Jan 21, 2018 10:05 pm

to je blbost na přední pružině je na spodku takový kousek plastu na půlce prvního závitu aby to na tom plechu nevrzalo a nahoře je v tom plastu ložisko aby se lehce a bez trhání točilo volantem.. když to zrezne tak to dává rány jako kráva... houpání jsou tlumiče!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Přední náprava Empty Re: Přední náprava

Příspěvek  R-ježek Mon Jan 22, 2018 10:40 am

Do takového stavu se to nedostalo a vrzalo to vždy při přejezdu retardéru při houpání jak nahoru, tak dolů. Je teď klid a díry nejsou skoro cítit. Jestli se bavíme o tom bazmeku na vložení do pružiny, tak taky mi to je divný, buď chci aby pružiny fungovala a změkčila houpání nebo dám rovnou něco jiného a bude to tvrdý jak na okruh. Jen mne zajímal názor dalších hlav 😉. Jinak paráda. Přední náprava 38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Přední náprava Empty Re: Přední náprava

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru