Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zásuvky

4 posters

Goto down

zásuvky Empty zásuvky

Příspěvek  vasekherda Fri Aug 27, 2021 8:28 pm

Zdravím kolegové.
Ve Scenikovi II z roku 2006 je sice zásuvek hafo (tj celkově 4), nicméně ani jedna nemá napájení po vypnutí zapalování.
Pokud bych chtěl mít alespoň jednu, která by měla napájení i po vypnutí zapalování, co doporučujete udělat? Předělával jste to někdo a jak?
Díky za odpověď

vasekherda

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 10. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

zásuvky Empty Re: zásuvky

Příspěvek  maky Sat Aug 28, 2021 12:00 pm

No já to nepřidělával, ale lze natáhniout kablík od červeného kontaktu ( tuším +) a někde si udělat novou zástrčku a druhý pól zapojit na kostru . Ale v žádným případě to ani nezkoušej bez pojistky !!! Na tom kablíku od baterie musíš přidělat pojistkovou schránku na jednu pojistku a ta by měla mít alespoň 15 - 20 ampér !!  Zas to neopřeháněj , aby ti neshořelo auto !!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

zásuvky Empty Re: zásuvky

Příspěvek  sali Mon Aug 30, 2021 6:22 am

tak jak píše maky, jeden kabel připojit na + pól baterie, pojistkové pouzdro co nejblíž baterii. do něho vložíš pojistku hodnoty 15A a natáhneš si ten kabel k zásuvce ve které chceš stálé +

u stávající zásuvky odstříhneš a zajistíš stávající spínané + a na místo něho připojíš stálé+ a je hotovo.
hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

zásuvky Empty Re: zásuvky

Příspěvek  MacaC Sat Jun 25, 2022 5:32 pm

hmmm já bych chtěl mít tolik zásuvek taky.... bohužel mám jen jednu Rolling Eyes ..... v mé verzi jaksi více zásuvek není Cool
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

zásuvky Empty Re: zásuvky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru