Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koprda

+3
Frodo
hudy
koprda
7 posters

Goto down

Koprda Empty Koprda

Příspěvek  koprda Sat Aug 09, 2008 10:59 am

sc


Naposledy upravil koprda dne Thu Nov 10, 2011 8:48 pm, celkově upraveno 2 krát
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty 6. a 7. sedacka a rezerva

Příspěvek  hudy Mon Aug 11, 2008 7:24 am

Byla by i nejaka fotecka toho co je vzadu pod tim kobercem misto sesty a sedmy sedacky? A mas rezervni (popripade dojezdove) kolo nebo takovou tu sadu s kompresorem na "dve veci"?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  koprda Mon Aug 11, 2008 10:25 am

"hudy" - to víš že by byla fotečka .. tady: Koprda Kufr1bx9.th

místo sedaček tam jsou uložný prostory. rezervní ( ani dojezdový ) kolo nemám, pouze tu sadu co zmiňuješ ( zatím jsem nikdy nepíchnul, takže doufám, že to tak vydrží ) lol!
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  Frodo Fri Aug 22, 2008 8:09 am

Tak to máš štěstí, já mám auto tři měsíce a už jsem dvakrát chytl hřebík - do obou zadních. V tu chvíli jsem ocenil hlídání tlaku v pneu. Prvně to nahlásí vyměnit pneu a až po chvíli se objevilo označení konkrétního kola. Takže jestli tomu rozumím, při prvotním poklesu tlaku na to čidlo zareaguje a vypíše hlášku. Pak čeká až tlak poklesne dále o určitou hodnotu a potom na grafice označí konkrétní kolo. Přiznám se, že jsem měl nahnáno, že budu muset použít "lepení", ale reakce na průraz je rychlá, navíc to upozorňuje i zvukem. Takže jsem měl vždy dost času dojet do pneuservisu. Doufám, že jsem si už smůlu vybral. Jinak už mám nalítáno 12 tis. km, a kromě defektu vše OK.
Drž se! Smile
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  ScenicNoir Tue Aug 26, 2008 12:08 pm

Všiml jsem si že máš za předními sedadly ten sklápěcí stoleček jinej vlevo a jinej vpravo. Nevíš proč to tak je ? Má jeden z nich nějakou funkci navíc ?

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  Frodo Tue Aug 26, 2008 3:53 pm

On není jinej jen stoleček, ale je jiné celé sedadlo! Ale proč? Snad proto, že se dá spolujezdcovo sklopit jako stolek. Ale nejde to i s řidičovým? To mne nenapadlo vyzkoušet. Ale jedno je jisté - pokud si chceš udělat u spolujezdce leháro, moc šancí nemáš - pokud to sklopíš více dozadu, vypne aretace a celá opěrka je volná. Navíc se láme vysoko, takže by sis na ní zlomil záda! Sad
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  koprda Tue Aug 26, 2008 7:33 pm

"ScenicNoir" - přesně jak píše "Frodo" - je to kvůli tomu, že ze spolujezdcovy sedačky se dá po sklopení opěradla udělat stoleček - resp. takto mi vysvětlil i dealer z renaultu. Taky mě to zarazilo a tak jsem koukal po jinejch scénikách - starší roky výroby maj ty stolečky na obou sedadlech stejný a novější to maj jako já - v kterým roce se to láme ale netuším.
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  Lazak Wed Aug 27, 2008 5:59 am

Já mám 2004, mám oba stolky stejné tak jak ty na tom spolujezdcovým a taky udělám z toho stolek z toho opěradla tím, že ho jednoduše překlopím dopředu.
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  koprda Fri Mar 27, 2009 3:33 pm

- jelikož se mi v minulém týdnu po necelých 13 tis. km ( a 10 měsících od počátku užívání ) na palubce objevil nápis SERVICE DUE + k tomu začal svítit klíč, tak sem včera absolvoval první garanční prohlídku ve firmě FRANCE CAR v Pardubicích - Dražkovicích. Obnášelo to: výměnu oleje + olej. filtru, dále výměnu pylovýho filtru, kontrolu kotoučů + destiček včetně promazání třmenů, malinkatý dolití nemrznoucí směsi, dolití směsi do ostřikovače, kontrola množství oleje v převodovce a kontrola tlaku v pneu. Žádná závada se mi dosud nevyskytla, takže jiný zásahy nebyly prováděný. Cena prohlídky 5. 713,- Kč a za to krááásný razítečko do servisní knížky alien . Přístup v servisu v poho, na moji žádost sem byl celou dobu prohlídce přítomen Basketball . ...a už zase můžu pořádně Koprda 104611 cheers Koprda 388709
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Podložky pod kola

Příspěvek  koprda Sat Aug 22, 2009 5:00 pm

Jelikož má Scénic poměrně dost "utopený" kola v podběhu, namontoval jsem pod ně duralový rozšiřovací podložky, vpředu 20 mm, vzadu 25 mm, a v pohodě se tam vejdou... řekl bych, že auto vypadá líp....tady foto pro představu :



Naposledy upravil koprda dne Sat May 26, 2012 6:57 am, celkově upraveno 1 krát
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  Popenec Sat Aug 22, 2009 8:48 pm

Sakra, tak to je nádherný kousek!!! cheers Jen by mě zajímala jedna věc. Já mám vedle štelování světel jen jeden ten vypínaček. Je to tuším ESP, ale ty máš obě ty pozice černé. Co je ten druhý čudlík???
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  Grandík Sun Aug 23, 2009 5:26 am

To je vypinač na spátečkové senzory.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  Lazak Sun Aug 23, 2009 8:25 am

Jen dotaz k těm podložkám, nemáš obavu že tím že ti kola trochu vyčnívaji z karoserie, že ti budou víc otřiskávat lak na těch prolisech před zadním kolem? Já tam mám i zástěrky vepředu a stejně to mám omlácené. Jinak asi bude lepší stabilita v zatáčkách...Kolik to vyšlo?
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Koprda Empty Re: Koprda

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru