Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pevodka zen

4 posters

Goto down

��zen� - Pevodka zen Empty Pevodka zen

Pspvek  Manovar Tue Jul 14, 2009 2:13 pm

Tak po del dobu jsem registroval pi oten volantu, e z pedn sti vychz as od asu njak krtk praskav zvuk. Nyn jsem ml auto v servisu (ne Renault) a technici mi sdlili, e zvuk m vychzet pmo z pevodky zen, co oni vak neopravuj, nebo na to nemaj vybaven. Te se chystm pmo do Renaultu. Otzka dne zn, mte s tmto problmem nkdo zkuenosti, pp. na co se m m rajtofle pipravit Question
Manovar
Manovar

Poeet p?spivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Nvrat nahoru Goto down

��zen� - Pevodka zen Empty Re: Pevodka zen

Pspvek  nera738 Wed Jan 27, 2010 6:13 am

ked krti volantom tak sks pozrie i ti nepreskakuj struny na tlmioch. pravdepodobne to bud axialn loisk na tlmioch. sks pozrie a daj vedie. riadenie tam nem preo ods
nera738
nera738

Poeet p?spivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Nvrat nahoru Goto down

��zen� - Pevodka zen Empty Re: Pevodka zen

Pspvek  Grandk Wed Jan 27, 2010 7:57 pm

Takov problm jsem ml tak, dokonce to dolo tak daleko, e jsem koupitl star pevodku zen a jednoho krsnho dne se jal provst vmnu. Praskn bylo nepravidlen slyet jen venku, uvnit vozidla jsem jej nespozoroval. Upozornila mn na nj a manelka, kter stle venku ped domem, kdy jsem parkoval. Zjistil jsem, e praskn je jen pi zaten na mst, nebo pi zaten pi velmi pomal jzd (parkovn). Kdy jsem zvedl pedek vozidla, tak praskn zmizelo. Kdy jsem tedy zaal demontovat cel systm zen zjistil jsem, e to nebude tak lhk a asi bych musel celou npravu pustit dol. To jsem tedy v domcch podmnkch vzdal. No inu nen to koda 120L. Laughing Pi povolovn jedn ze dvou matic, ktermi je pevodovka pichycena k pedn nprav (mimochodem ob jsou zajitny proti povolen), jsem zjistil, e jedna la nezvykle lehce povolit. Nejprve jsem tomu vbec nevnoval pozornost. Kdy jsem vak pevodku zen namontoval zpt a podn pithl, od t doby dn zvuky nevyluzuje. Ped stenou demont jsem stl pod vozidlem, ml jsem ruku na pevodce a kad lupnut bylo ctit, jako by zevnit z pevodky. Zkus tedy pekontrolovat rouby s maticemi. Respektive jejich utaen. Jinak loiska uloen pednch tlumi jsem tak ji mnil. Opoteben se projevovalo takovm bruenm penejcm se do cel karoserie vozu, pln pi kadm zatoen. Jakoby vybrovali pruiny na tlumich. Hodn tst.

Grandk

Poeet p?spivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Nvrat nahoru Goto down

��zen� - Pevodka zen Empty Re: Pevodka zen

Pspvek  hagarko Fri May 06, 2011 5:18 am

Nazdar chlapi ja mm podobn problm pri otan volantom mi obas tak lupne (praskne) v riaden ale poujem to iba ked mm otvoren okno in to do vntra nieje pou cez zavret okno,m niekto sksenosti o by to mohlo by?
hagarko
hagarko

Poeet p?spivku : 37
Location : Pieany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Nvrat nahoru Goto down

��zen� - Pevodka zen Empty Re: Pevodka zen

Pspvek  Sponsored content


Sponsored content


Nvrat nahoru Goto down

Nvrat nahoru

- Similar topics

 
Povolen tohoto fra:
Nemete odpovdat na tmata v tomto fru