Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

antidiesel

+2
Frodo
hudy
6 posters

Goto down

antidiesel Empty antidiesel

Příspěvek  hudy Tue Sep 22, 2009 6:07 am

Včera jsem na jednom autě (nebyl to renault) viděl veliký nápis www.antidiesel.eu a při pohledu na tyto stránky nevím co si o tom mám myslet... Question antidiesel 519902
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

antidiesel Empty Re: antidiesel

Příspěvek  Frodo Tue Sep 22, 2009 5:52 pm

To je ptáček, pan Ducháček - nebo naopak? No já si myslím, že ať je to benzín nebo nafta, škodlivé je obojí. Dokud tu bude vládnou ropná lobby, nic moc se nezmění. To by se muselo řešit někde jinde a na vyšší úrovni, ne touto trochu naivní iniciativou.
Mám auto rok výroby 2008 (diesel), tím pádem splňuji všechny požadavky, včetně nekouřivosti - což poznám vždy při rychlém sešlápnutí plynu - prvně motor přemýšlí, jak se seštelovat, aby nezačoudil a potom se teprve rozjíždí. Mne pan Ptáček nezlomí, bude to muset skusit jinde.
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

antidiesel Empty Re: antidiesel

Příspěvek  svar Tue Sep 22, 2009 6:40 pm

Je to jenom slepá závist, některý benzíny jsou "výživnější" než diesely. A potom, není motor a motor. Ty videa, co tam ten člověk má, tak to jsou opravdu extremy. Na měření emisí má taky nejmenší hodnoty HC trabant a nikdo tomu nevěří, když za ním jede antidiesel 19836
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

antidiesel Empty Re: antidiesel

Příspěvek  jaris Tue Sep 22, 2009 7:12 pm

HOY ,Ptáček se nudí a tak vymýšlí ptákoviny geek . Napadá mně název filmu ,, Jen ho nechte, ať se bojí " ..... antidiesel 109403 rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

antidiesel Empty Re: antidiesel

Příspěvek  xxmirek Thu Oct 08, 2009 3:24 pm

Ahojte majitelé dieselů,
shlížel jsem videa a jsem klidný ....... ani na jednom z těch krátkých filmů není Renault, to znamená, že tato videa nejsou směřovaná proti nám, takže jsme klidní ........... lol! lol! lol! antidiesel 872773 antidiesel 872773 antidiesel 872773 antidiesel 388709 antidiesel 388709 antidiesel 388709

xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

antidiesel Empty Re: antidiesel

Příspěvek  mkb Thu Oct 08, 2009 5:46 pm

Nejsem vyhraněný nepřítel dieselů, ale myslím že na uvedených stránkách je uvedeno pouze to co každý uvažující člověk již ví. Svět dnes mluví pouze o CO2 v souvislosti se skleníkovým efektem (aniž by to bylo odborně prokázáno). Benzín je jedna z posledních frakcí ropy. Obsahuje tedy podstatně méně škodlivých látek než nafta, protože ty byly již v procesu zpracování ropy vyloučeny. Wink
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

antidiesel Empty Re: antidiesel

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru