Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

volant

2 posters

Goto down

volant Empty volant

Příspěvek  peter1976 Mon Oct 12, 2009 10:10 am

Zdravím, chcel by som poradiť, spozoroval som vôľu vo volante, do všetkých strán, čiže hore aj dole, ako keby bol povolený. Máte nejakú skúsenosť, s týmto problémom, volant sa mi javí ako povolený. Ďakujem.

peter1976

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 22. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

volant Empty Re: volant

Příspěvek  svar Mon Oct 12, 2009 11:10 am

Trošku ses netrefil do tématu! Nemáš ho opravdu volný? Páka pod volantem pro nastavování polohy může být volná, klidně o ni můžeš zavadit a ani o tom nevíš.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2613
Age : 59
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

volant Empty volant

Příspěvek  peter1976 Mon Oct 12, 2009 8:15 pm

Nazdar, moc nenavštevujem toto fórum, tak sorry ak som sa netrafil do odpovedajúcej sekcie. Samozrejme viem, že mám polohovateľný volant smerom hore a k sebe. Mne sa ale uvolnilo samotné vreteno volantu, alebo ako to mám nazvať. Skôr by som potreboval poradiť ako sa dostanem pod airbak, aby som mohol dotiahnuť volant. Bojím sa že mi zostane v ruke a to bude už neskoro. V najhoršom prípade pôjdem do Renault-servisu, čiže si priplatím. Ďakujem za pomoc.

peter1976

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 22. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

volant Empty Re: volant

Příspěvek  svar Wed Oct 14, 2009 2:46 pm

Podle toho, co píšeš, tak je to volný na tyči řízení. Jediná pomoc bude asi sundat airbag zkusit matku. Ten sundáš jednoduše. Vyhodíš pojistku nebo nejlíp odpojit baterku. Na spodní straně volantu zezadu je dírka, do ní strčíš kulatinu tak 4 mm průměru, zatlačíš proti volantu a celý střed směrem k oknu vytlačíš. Pak se odkryje střed volantu s matkou. Nasadíš opačně bez kulatinky. Hodně zdaru volant 19836
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2613
Age : 59
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

volant Empty Re: volant

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru