Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

občas problém se startem

3 posters

Goto down

občas problém se startem Empty občas problém se startem

Příspěvek  erixon Thu Nov 12, 2009 7:38 pm

Ahoj všichni,
mám GS 2.0 16V,výroba 2005, najeto 99tis něco, očas při nastartování resp. při startování začne občas divně chrčet motor a po té chcípne, auto nic nehlásí, svíčky jsem měnil v 60tis, baterka 60aH a je původní. Nemáte někdo zkušenost s podobným problémem?

Díky všem

Tomáš

erixon

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  mkb Thu Nov 12, 2009 8:22 pm

Myslím, že jsem měl stejný problém. Po nastartování motor jakoby pochcípával, někdy úplně. Very Happy Je potřeba trefit správný servis, kde vědí o co jde. V jednom chtěli měnit kde co, systémem pokus - omyl. Do jiného jsem přijel vyměnit žárovku a hned mi stanovili diagnozu závady motoru. Nevím, zda-li to řeknu správně, ale myslím že to byla nějaká nečistota ve škrtící klapce (ventilu),Question nebo něco na ten způsob. Nějaká podobná blbost. Rolling Eyes
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  erixon Thu Nov 12, 2009 8:26 pm

mkb napsal:Myslím, že jsem měl stejný problém. Po nastartování motor jakoby pochcípával, někdy úplně. Very Happy Je potřeba trefit správný servis, kde vědí o co jde. V jednom chtěli měnit kde co, systémem pokus - omyl. Do jiného jsem přijel vyměnit žárovku a hned mi stanovili diagnozu závady motoru. Nevím, zda-li to řeknu správně, ale myslím že to byla nějaká nečistota ve škrtící klapce (ventilu),Question nebo něco na ten způsob. Nějaká podobná blbost. Rolling Eyes

Tak to je přesně ono, jedu přístí týden na rozvody, tak řeknu servisákům. Moc díky za typ!

erixon

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  mkb Thu Nov 12, 2009 8:29 pm

Budu ti držet palce, aby tam o tom problému věděli. Exclamation Very Happy Very Happy
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  erixon Thu Nov 12, 2009 8:34 pm

mkb napsal:Budu ti držet palce, aby tam o tom problému věděli. Exclamation Very Happy Very Happy

I když mohu využít slevy pro zaměstnance Ranaultu:), tak raději jezdím ke kamarádovi, ale raději jsem se ptal zde na foru, abych měl alespon tuseni:). Jeste jednou diky a budu informovat.

erixon

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  erixon Tue Nov 17, 2009 7:03 pm

AHoj,
tak to skutecne pomohlo, nechal jsem udelt i rozvody a svicky, motor uplne jinak tahne. Diky za typ.

Tomas

erixon

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  erixon Thu Nov 19, 2009 11:24 am

erixon napsal:AHoj,
tak to skutecne pomohlo, nechal jsem udelt i rozvody a svicky, motor uplne jinak tahne. Diky za typ.

Tomas

Jen pro informaci krom čištění proběhla výměna těsnících kroužků....jede to upkně jinak.

erixon

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  biser Sat Oct 02, 2010 5:36 pm

Zdravím
Obávám se, že začínám mít stejný problém se startováním. Zatím mi to udělalo jen jednou ale… samo se to asi nespraví.
Mohl bys mi popsat jaké „čištění“ myslíš a co si všechno musel vyměnit/opravit?
Díky

biser

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 02. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

občas problém se startem Empty Re: občas problém se startem

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru