Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spojka

5 posters

Goto down

Spojka Empty Spojka

Příspěvek  scenic1.5dci Tue Mar 09, 2010 1:18 am

Ahojte. mam jednu otazku, kto z vas uz menil spojku??
A po kolko km?? Ja viem ze zalezi od stylu jazdy a vela inych veci, ale len pre orietaciu.
Ďakujem.
scenic1.5dci
scenic1.5dci

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 24. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Spojka Empty Re: Spojka

Příspěvek  nera738 Fri Mar 12, 2010 7:16 pm

ono je to ťažko. mám 130 000 a ešte funguje. prajem veľa šťastia
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Spojka Empty Re: Spojka

Příspěvek  palladin Mon Mar 15, 2010 5:54 am

Na scenicu I som menil cca pri 220tis. lebo sem tam do kopca prešmykla. Po výmene starý diel vyzeral celkom jedlý, mechanik povedal že by to ešte vydržalo. Ale ako som čítal, stačí ak niekto skúšal "odgumovať" z miesta a dáš pekne zabrať spojke.
A ak tam máš dvojhmoťák a niekto s tým jazdil ako 1,9d a podtáčal motor,tak sa ani nediv.
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Spojka Empty Re: Spojka

Příspěvek  scenic1.5dci Wed Mar 17, 2010 11:48 pm

Ahoj, je to 1.5 dci 82 PS, ma to najazdene 195 tisic km, zabera mi hore spoja tak 2 cm od vrchu. Ale zatial ešte nešmýka.
Jazdím síce rýchlo ale dufam to este vydrží aspon do tých 240tisic km. A ak niekto viete co stoji nova dakujem za odpoved, popripade poslite link,
scenic1.5dci
scenic1.5dci

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 24. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Spojka Empty Re: Spojka

Příspěvek  KŇAF Thu Mar 18, 2010 8:32 pm

Do aut moc nedělám , ale jestli bere spojka nahoře nebo dole není věc opotřebovanosti.Spojka má automatické donastavování a najednou cvakne a už zase bere normálně.Vadná spojka je když klouže , nebo cuká.

Zdraví Jirka KŇAF Spojka 388709

KŇAF

Poeet p?íspivku : 10
Location : 285 06 Sázava
Registration date : 06. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Spojka Empty Re: Spojka

Příspěvek  vecino Thu Aug 09, 2012 6:16 pm

Tak dnes mi podařilo spojku "upéct" ... byli jsme s rodinou v Zoo ve Dvoře Krá... a jak je tam safari, tak jsme popojížděli krokem do kopce a najednou z průduchů od klimatizace / topení lehkej kouř a smrad. Teď se to chová tak, že při rozjezdu to zacuká. Zajel jsem s tím do Rencka a tam mi, řekli že je to na výměnu (nic jiného jsem nečekal). Ceny - nová spojková sada 7000 Kč nebo repas za 4000 Kč + spojkové ložisko 4000 Kč + práce 480,- Kč /h. Práce je to prý na - cca 8h. Mám najeto 160.000 km ... jezdím "normálně" nějak ty spojce nedávám po čuni - aspoň myslím.

Oslovil jsem i jiné servisy, tak čekám na cenové nabídky a podle toho se rozhodnu.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Spojka Empty Re: Spojka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru