Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zadny naraznik

4 posters

Goto down

zadny naraznik Empty zadny naraznik

Příspěvek  IvaniUS Thu Mar 25, 2010 8:39 pm

ahojte chlapi, musim sa s vami podelit o moje utrapy. v utorok som bol v renaulte zilina na prehliadke po 4 rokoch. je to take ze vymena oleja,filtrov,brzdovej kvaposky, kontrola brzd atd atd...
zacvakal som 250€ a cely spokojny som utekal s rendikom na chrbte domov zadny naraznik 19836 . vecer som zasiel za frajerkou a pri cuvani do brany ma na blate zviezlo smerom dozadu a narazil som zadnym naraznikom do neroztopenej kopy snehu Mad . ked som sa odtial konecne vyhrabal a uvidel skodu tak mi bolo do Sad .
cele spodne uchytenie narazniku je zadny naraznik 519902 . to by nebolo este take najhorsie ako ranne zistenie ze mi ten sneh oddrbal celu farbu zo spodnej hrany naraznika. na ciernom aute krasne biely lem je krasne vidno. ked sa upokojim tak to nafotim a hodim sem.
kedze som uz zadny naraznik raz menil koli tomu ze mi zadne koleso zdvihlo kanalizacny poklop a vystrelilo ho prave cez zadny naraznik, tak sa mi uz nechce platit znova 25000 za novy.
na nete som nasiel verziu scenicu Cross. neviete nahodou ze ci sa neda zohnat niekde zadny kovovy lem ako ho ma cross na obrazku?

http://www.worldcarfans.com/10705164324/renault-scenic-conquest-pricing--specs-announced-uk/lowphotos#2
IvaniUS
IvaniUS

Poeet p?íspivku : 22
Age : 37
Location : Turzovka - Slovakia
Registration date : 25. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

zadny naraznik Empty Re: zadny naraznik

Příspěvek  ScenicNoir Fri Mar 26, 2010 8:20 am

Jeden Cross občas potkávám, a vypadá fakt pěkně. Ale pochybuju, že ten zadní lem je kovový. Opět lakovaný plast, tuším.

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

zadny naraznik Empty Re: zadny naraznik

Příspěvek  XAO Sun Mar 28, 2010 6:36 pm

Taky bych to viděl na plast.
XAO
XAO

Poeet p?íspivku : 78
Location : Světlá nad Sázavou
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

zadny naraznik Empty Re: zadny naraznik

Příspěvek  Nomed Sun Mar 28, 2010 8:16 pm

Very Happy ano je to len plast nic ine ... ma to aj tunersky nazov ze difuzor Very Happy ... je to ma pritlak ... maju to aj ine znacky skoda, vw, mercedes a pod .... vyuzivaju to u krizencov cestnych a, terennych a poloterennych aut :S
........co by si mohol pouzit je dajme tomu toto http://www.tuning-e35.cz/index.php?page=galerie&foto=1067 ale to by ti asi proi snehu tiez moc nepomohlo :S

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

zadny naraznik Empty Re: zadny naraznik

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru