Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AUTO-HIFI

4 posters

Goto down

AUTO-HIFI Empty AUTO-HIFI

Příspěvek  berko Thu May 06, 2010 6:59 pm

jakepak hrajici děla máte v grandíkách? geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

AUTO-HIFI Empty Re: AUTO-HIFI

Příspěvek  hallda & hallyna Thu May 06, 2010 8:46 pm

S-T-A-N-D-A-R-D radio z vyroby - tune list nebo tak neco, neumi to MP3 ale me to neva, ja se nejak drzim origo CD.......

ale jinak to hraje s kombinaci s 6-ti repro velice slusne........
hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

AUTO-HIFI Empty Re: AUTO-HIFI

Příspěvek  _Mickey_ Fri May 07, 2010 6:21 am

Taky mam origos, taky bez MP3 a taky to prezivam.
Chtel jsem koupit neorigos, ale kdyz jsem zjistil, ze je k tomu treba redukce za tezky prachy, aby fungovalo ovladani pod volantem a jeste neni zarucena 100% funkcnost, tak jsem si to hooooodne rychle rozmyslel.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

AUTO-HIFI Empty RE auto hifi

Příspěvek  maky Fri May 07, 2010 4:44 pm

Zdarec, tak já mám zatím také standart, tuner list, origo repro a origo měnič na 6 CD. No a teď s novou navi řeším další možnosti, do navi sem na mini SD nahrál z PC ve fomátu MP3 zkusmo 1 píseň abych nehýřil pamětí map, a dnes sem spustil zvuk přes FM transmitér a autorádio do auta. Teda abych nekecal povedlo se mi to ve služebním FORDU Transit, v mém RGS zatím ten transmitér nemohu naladit, páč ze známejch důvodů mi nejde displej a tak to slaďuju od oka.( ve fordu sem nastavil 95,5 a na navi také a už to jelo). a to v rendovi nemůžu, protože ladění mi skáče automaticky od stanice ke stanici a ta navi se nechytá. Ale až na to přijdu a já na to přijdu tak bude mazec, mělo by to brát i video a MP4 takže klipi jako prd. Zatím už sem vyzkoušel, že to hrálo i při spuštěné navigaci, kdzž sem stál na místě, ale zatím sem nezkusil co to udělá při jízdě a až Liška pronese to jeho oblíbené "klídek jo, zklidni to jó, uber!! " tak na to sem zvědav. No a co bude dál uvidíme. Čus maky scratch
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

AUTO-HIFI Empty Re: AUTO-HIFI

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru