Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrcátka

+2
medabeda
Rostini
6 posters

Goto down

Zrcátka Empty Zrcátka

Příspěvek  Rostini Sat May 08, 2010 8:49 pm

Zravím všechny příznivce GS
Mám problém s bočními zrcátky mají se samy sklopit po uzamčení vozidla a ono nic. Nevíte prosím kde je závadička Laughing Mám je v poloze sklopit. A vůbec jak to vlastně funguje !
Díky za jaký koliv názor či radu.
GS 1,9 96kw 2005
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  medabeda Sat May 08, 2010 9:01 pm

Zkus je rozhýbat,občas po delším nepoužívání mohou zatuhnout.
Pokud je máš v poloze sklopit,tak se při ot.dveří narovná zrcátko a jakmile zavřeš ihned se sklopí affraid POKUD TO FACHČÍ Rolling Eyes
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  hudy Sat May 08, 2010 10:00 pm

Zrcátka se mají sklopit ne po uzamčení vozidla, ale po přepnutí ovladače zrcátek do polohy sklopit (a samozrejme pritom musi byt patricné dvere zavrené). Zamykání vozidla na tuto funkci nemá vliv.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  Rostini Tue May 11, 2010 5:36 pm

medabeda napsal:Zkus je rozhýbat,občas po delším nepoužívání mohou zatuhnout.
Pokud je máš v poloze sklopit,tak se při ot.dveří narovná zrcátko a jakmile zavřeš ihned se sklopí affraid POKUD TO FACHČÍ Rolling Eyes

Na rozhýbání zrcátek je nějaký recept ! Občas mívám i velkou a nadbytečnou sílu tak aby jsem to nějak nerozbil víc než to je ! Přece jenom je tam asi nějaký pohon a táhla na ovládání která by se i mohly uvolnit. Nebo to jde sklopit jen tak. Díky za jaký koliv názor či radu.
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  nera738 Wed May 12, 2010 5:02 am

keď to sklopíš rukov, nič sa nestane. vlastná skúsenosť ,kým mi doplo že to je v elektrike. keď budú sklopené tak tam nastriekaj silikón alebo raciol. hoci čo mastné a viac krát pochoď už s tlačítkom. ak teda sa majú sklápať. záleží od výbavy. na čuplíku na ovládanie zrkadiel máš vpravo, vlavo a dole také guĺky.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  Rostini Thu May 13, 2010 9:29 pm

Ano je tam značka zrcátka ale asi to nějak nefunguje ovládáni jde v poho ale to sklápění ne a ne a tak se asi na to vys..... bounce je to promazaný ale pořád nic .Jdu zkoumat proč mi jde posilovač řízení trochu z tuha + hučení kol a to bude tepráv pořádný oříšek díky všem za názory a rady. Very Happy sunny
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  Sedli Thu Jan 17, 2013 8:35 pm

Ahoj kluci. Mám menší problém. Už jsem to někde četl, ale nemohl jsem to tady nikde najít. Když umeju auto, nebo zmokne, prostě když je mokré zrcátko, tak el. sklpění nefunguje tak, jak má. Zavírání jde v pohodě, ale při otevírání zrcátko cuká a někdy zůstane vyset na půlce cesty. Někde jsem četl, že to stačí něčím promazat, např. prostříknout WDčkem. A tady je můj dotaz: Jak je možné, že když je tam voda, tak to nefunguje, vždyť i voda v malém množství někdy může podporovat kluznost. A proč by tedy mělo pomoci promazání? Já tomu nerozumím... Rolling Eyes Pokud jsem se někde správně dočetl, že to stačí promazat, tak jakým způsobem? Normálně strčit ten "bovden" od WDčka nějak k tomu kloubu a prostříknout takřka naslepo, nebo musím oddělat ten lakovanej plast?
Sedli
Sedli

Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 28. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  Mamut Fri Jan 18, 2013 7:45 am

Tak kedze mi to poradil Jirin a ja som to k mojej spokojnosti pochopil a pouzil tu je dovod:
Je to asi zaprasene a prach ako taky tomu nevadi, ale ked sa namoci je to ako lepidlo a motorcek to nezvlada pretlacit. Stacilo prestrieknut WD (ja som len prilozil hlavicu k tomu klbu a zvysok otrel) a ide aj po umyvani aj v dazdi a ked na tom nie je kopa ladu tak aj v zime Very Happy
Mamut
Mamut

Poeet p?íspivku : 40
Location : Žilina
Registration date : 05. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  Sedli Sat Jan 19, 2013 9:39 am

O.k. díky za vysvětlení. Vyzkouším to prostříknout...
Sedli
Sedli

Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 28. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Zrcátka Empty Re: Zrcátka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru