Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palivové čerpadlo

2 posters

Goto down

Palivové čerpadlo Empty Palivové čerpadlo

Příspěvek  gabrieltn Fri Aug 06, 2010 4:36 pm

V jedno letné ráno, som chcel naštartovať svojho Grandíka a ono len točí štartérom a točí a motor nie a nie nabehnúť. Cez "Mondial Assistance" som zavolal odťahovú službu a môjho Grandíka na počudovanie všetkých susedov odtiahli do najbližšieho servisu. Nebol tam ani 2 hodiny, keď mi zavolali, že autíčko je opravené a môžem si preň prísť. Na otázku čo mu bolo mi odpovedali, že bolo zaseknuté palivové čerpadlo drobným kamienkom. Oprava ma stála 66,-€. No super, nechápem ako sa tam ten kamienok mohol dostať. Natankované som mal na SHELLke v Žiline.
gabrieltn
gabrieltn

Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Location : Trencin
Registration date : 22. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Palivové čerpadlo Empty Re: Palivové čerpadlo

Příspěvek  gabrieltn Fri Oct 15, 2010 6:40 pm

Doplnujuce informacie: po oprave palivoveho cerpadla som uz nemohol tankovat plnu nadrz lebo spod auta vyteka benzin. Chcel som to reklamovat v servise v Trencine, no bez uspechu. Aj ked to bolo opravovane v znackovom servise Renault, reklamovat to mozem len v tom servise kde to opravovali. Nechcel som koli reklamacii ist 350km spat do Humenneho, tak som tu sadu tesneni na nadrz objednal v Trencine. Po vymene tesneni (70€) som to ani nestihol otestovat ci nadrz znova nepreteka a palivove cerpadlo odislo na vecnost. Vymena noveho cerpadla aj s pracou 370€. No super. Hned som siel natankovat do plna na OMV a co nevidim? Pod autom mlaka jak hovado a benzin kvapka dalej. Tak toto uz nechapem! Buduci tyzden ide auto znovu do servisu na reklamaciu.
gabrieltn
gabrieltn

Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Location : Trencin
Registration date : 22. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Palivové čerpadlo Empty Re: Palivové čerpadlo

Příspěvek  Frodo Sun Oct 17, 2010 9:06 am

Tak to ti nezávidím, člověk si myslí, že když je ve značkovém servise a ne u "garážníků", udělají to dobře a máš jistotu a záruku. Bohužel, jak vidím, to všude neplatí...
Já jsem dal za čerpadlo asi 16 tis bez daně - což je asi 770 Eur. Takže buď rád, že to máš v benzínu!
Hodně štěstí a ť už to máš v pořádku!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Palivové čerpadlo Empty Re: Palivové čerpadlo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru