Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chorvatsky tuning

+3
berko
Popenec
_Mickey_
7 posters

Goto down

Chorvatsky tuning Empty Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Mon Aug 30, 2010 8:36 am

Ahoj lidi.

Tak abyste nebyli zvedavi, tak jsem hodim fotky toho, jak jsem auto v Chorvatsku vylepsil ja a mamina ho potom dosperkovala za par dni uz v CR.
Zaroven prosim o rady, jak z toho co nejlepe ven a pokud mozno, jestli znate nekoho ze severu CR, kdo by to umel ;-)
Tak se kochejte ;-)

Mickey

Fotky jsou zde: http://img408.imageshack.us/gal.php?g=p1200771.jpg
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  Popenec Mon Aug 30, 2010 9:19 am

No myckei pěkně jste si vytunili Grandíka Crying or Very sad Jak to budeš řešit s tou odřenou barvou? Půjde to do přestříkat, nebo to necháš tak jak to je?
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  berko Mon Aug 30, 2010 9:33 am

kup si někde Tempo a pokus se to rozleštit
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  Popenec Mon Aug 30, 2010 9:39 am

Berko myslíš, že takové rýpance půjdou tempem? Tempem jsem si leštil vždycky formana, ono je fakt, že pak vypadal jako nový, ale na takové škrábance mi tedy nikdy nepomohlo :-( Ale zase je fakt, že zkusit se má všechno.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  berko Mon Aug 30, 2010 9:44 am

ja měl něco podobneho na předku a z 70% jsem to rozleštil a už to neni tak vidět
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  Popenec Mon Aug 30, 2010 9:50 am

Aha, tak to je povzbuzující zpráva. V tom případě si koupím taky to tempo a zkusím si rozleštit škrábenec na dveřích. Nějaké prase mi je odřelo, když otvíralo dveře na parkovišti. Nepochopím lidi, co otvírají dveře jako kdyby vedle nich nic nestálo Mad Bych vraždil....
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Mon Aug 30, 2010 9:51 am

Tyjo tohle lestit, to nevim. Samozrejme to zkusit muzu, ale spis me stve ten blatnik. A rikam si, ze kdyby sel vyklepat tak, aby to nebylo videt, tak to snad i nejak rozlestim, ale takhle to vidim na strikani.
Otazka je, zda nekdo vi co vsechno se musi strikat, jak narovnat blatnik a kolik ta sranda bude stat. Uz jsem samozrejme rozhodil i site u par "mechaniku", ale jaksi jsem ted porad uvazan v domacnosti chorbou, takze to je vse pouze elektronicky.
A tempo riikas? Neodru tim i lak okolo? V zivote jsem takhle nic nemaskoval...

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  berko Mon Aug 30, 2010 9:53 am

neboj,horši už to nebude geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Mon Aug 30, 2010 10:01 am

_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  Popenec Mon Aug 30, 2010 10:05 am

Myckey přesně tu první jsem používal na formana, ale zase je fakt, že tehdy tam bylo napsáno, že je to určené na staré laky. Strhne to nějakou mili, mikro, nano vrstvičku laku a pak to vypadá jako nové, ale zase na takový poměrně nový lak nevím nevím. I má počáteční radost rychle opadla, když jsem si na to vzpomněl.

Edit: teď to čtu, že je to tam dokonce napsané. Jinak s ostatníma nemám zkušenost, tak už asi nemám čím poradit :-(
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  berko Mon Aug 30, 2010 10:09 am

je to to prvni a myslim že tím nic nepokaziš
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  maky Mon Aug 30, 2010 11:37 am

Zdarec bratři v triku, tak sis to opravdu pěkně vytunil, jen co je pravda, ale píšu Ti abych tě trochu uved do reality, tak ten nárazník klidně vem tím tempem, už na něm nic nezkazíš, maximálně to necháš přestříknout s tím blatníkem, barva není problém tu ti podle víčka od nádrže, pokud nemáš originál číslo barvy namichají v lepší míchárně barev. Ale ten blatník to je to nejhorší místo jaké tě mohlo napadnout, dutej podběh a navíc u nádrže, ale nezoufej na renault klubu CR a SK je někde nick na mikro karosařinu, to je ta nejjednodušší a zároveň na tyto opravy určená metoda.Je tam na upoutávce zrovna mazda s tím samým postižením. Používají borci takové minipáky a kladičky kterými to zespodu vytlačí ani lak nepoškodí, v opačném případě klasika, rozpárat zespodu podběh, vyklepat baltník a zase zavařit, vytmelit přebrousit a nastříkat, bude to asi trochu levnější než ta mikro karosařina , ale je to takové humpolácké, zkus se tam podívat, nebo a to bude pro tebe narozdíl od nera to nejjednodušší, kouknout se po tuninku a koupit si lemy na rozšíření blatníku a je po ptákách( jsou to takové plastové návleky) dávají to i proti otlučení kamínky. to by mohlo fungovat. Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Mon Aug 30, 2010 11:46 am

Nepotesil jsi me Maky, nepotesil...
Na RC foru jsem nic nenasel, ale strejda gugl nasel stranky www.karosar.cz (kupodivu je to dokonce jenom 26km do meho bydliste). Tak to tam manikovi poslu a uvidime, co uvidime ;-)
Zadny plastovy tuningy na auto nechci, nemam to rad. Me se GS libi tak jak je, nic dalsiho na nej placat nebudu, maximalne do nej ;-)

Tak kdyby nekoho dalsiho cokoliv napadlo sem s tim. To tepmo zkusim, vic se to stejne pohnacat neda, tak co.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  nera738 Mon Aug 30, 2010 12:18 pm

nazdar myckei. trochu ťa upokojím keď to neurobil maky. J A V E D I E M V T U N I N G U. Very Happy Smile Shocked affraid Nakoniec by sme v tejto smole a neštastí mali založiť nejakú hitparádu alebo rebríček. Každopádne zatiaľ veeediééémmm. Treba to brať asi športovo. Kým sme to obišli bez ujmy na zdravý, tak sa nič nedeje a keď bude nejaky groš navyše tak sa to dá opraviť. no a čo, už si zdravý či stále nefrťanuješ? ozaj, máš takú istú farbu ako ja no ja ho také čisté hádam nemám ani keď ho umyjem.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Mon Aug 30, 2010 3:33 pm

No jo, nero, ja si myslim, ze v tyhle discipline s nama moc lidi chtit soutezit nebude :-D
Ja si z toho extra velkou hlavu nedelam, v nejhorsim pripade s tim autem budu jezdit tak jak je, kdyz se dozvim, ze oprava je moc draha a narocna. Je to koneckoncu jenom auto.
A s tou cistotou auta si delas srandu vid? Auto bylo umyty (tusim) pred dovolenou v Chorvatsku - tj. nekdy na konci cervence ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  nera738 Mon Aug 30, 2010 4:24 pm

no to nebol žart, ale vela spraví aj pekná fotka a to že je cudzie a nie moje.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  mistrli Mon Aug 30, 2010 7:06 pm

Zdar,nevím jak jinde po republice české ,ale tady na ostravsku to dělají takhle: http://www.promackliny.cz/cz/menu. Možná by pro tebe i tohle bylo řešení...
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Mon Aug 30, 2010 7:28 pm

Dik za info.
To samy jsem nasel na tom www.karosar.cz a uz jsem tam manikovi psal. Otazka je, jestli to neni levnejsi nez novy blatnik ;-)
Pac myslim, ze strikat se to bude muset stejne. Nejdriv zkusim to tempo, to je nejlevnejsi varianta a potom mi doufam odpovi nekdo na to tahani.
A potom nastupuje asi klasika, jak rikal Maky.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Mon Oct 04, 2010 6:48 am

Tak kluci...mam nejake poznatky, ohledne meho tuningu, tak jsem si rekl, ze se s vama podelim.
Zjistoval jsem ceny prace (vyrovnani vsichni berou jako banalitu nejakym tim vytahovakem, takze je to v podstate jenom o lakovani) a mimo oficialni cesty (pripadne ne v autorizovanych servisech) jsou ceny za lakovani zadniho narazniku + zadniho blatniku v rozmezi 4000 - 6000 Kc.
Vedom si toho, ze to stejne budu lakovat, jsem si koupil za 85 Kc pastu Tempo s tim, ze to zkusim, co to dela.
Tak jsem to napatlal a hle...skutecne skrabance zalezly tak z 50% a vypadalo to pomerne slusne. Jsa povzbuzen timto uspechem jsem takhle zahladil jeste asi dva skrabance od vetvi na dverich.
Vypadalo to uzasne.
Ovsem....jen do prvniho vetsiho deste :-(
Ted je situace takova, ze poskrabany naraznik a blatnik vypadaji tak jak vypadaly, ovsem skrabanec na dverich ten je lepsi...v cele jeho delce je ted lak pekne matny a pri blizsim pohledu proste poskrabany :-(
Moc to videt neni, ale nasere to.
Takze co? Udelal jsem neco spatne ja nebo se to Tempo ma pouzivat az na laky, kde uz se maji retusovat jenom megaskrabance? Pripadne to mam vzit znova nejak jemnejs nebo necim jeste rozlestit?

Carramba :-(

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  jirkas Fri Dec 03, 2010 1:50 pm

Možná s křížkem po funuse, ale mám dobrou zkušenost s touto firmou : http://express-lakovna.cz/opravy-autolaku-galerie

Jinak TEMPO je dobrá věc, ale jak píšeš pouze dočasná ( asi tak do toho prvního deště nebo umytí vozu ).
jirkas
jirkas

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  _Mickey_ Fri Dec 03, 2010 2:13 pm

Ahoj.

Diky za odkaz. Nejdes s krizkem po funuse, anzto pro nedostatek financi a taky spis neochotu za takovou kravinu davat takovejch penez jsem na to pouzil korekcni "tuzku" co jsem mel origos od Renaultu.
Kdyz je auto drobet spinavy (coz je skoro porad) tak to neni temer videt. Takze jsem opravu zatim odlozil bud az budu mit na to naladu nebo tam toho bude vic ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  jirkas Fri Dec 03, 2010 2:35 pm

Jasně Very Happy ... taky sem tam neletěl s prvním škrábancem, ale až když toho bylo víc Very Happy .... jinak na takový ty menší škrábance třeba od chycenýho roští používám fix it pro ... když se vychytá ta správná doba zaschnutí a hned to přeleštíš tak nepoznáš kde to bylo .... samozřejmě záleží na hloubce Very Happy .
jirkas
jirkas

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsky tuning Empty Re: Chorvatsky tuning

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru