Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panoramatické střešní okno

3 posters

Goto down

Panoramatické střešní okno Empty Panoramatické střešní okno

Příspěvek  Agavero Sat Oct 02, 2010 7:29 pm

Zdravím všechny majitele Granda. Já jsem se jím stal před 2 měsíci, kdy jsem zakoupil 1,9 dci v sedmimístné verzi, rok výroby 07/2007, dovoz z Belgie. Ve výborném stavu, zatím šlape jako hodinky, i když má už přes 100 tisíc. Jenom při jízdě po dálnici a rychlosti nad cca 130-140 km/h se začíná ozývat takové otravné hvízdání, zjevně způsobené odporem větru. Švára, který jel se mnou na sedadle spolujezdce to vyhodnotil jako zvuk od střešního okna, prý zřejmě špatně přiléhá ke karoserii. Jedná se o tu nevysouvací část. Měl jste někdo podobné problémy? Díky za případnou radu.

Agavero

Poeet p?íspivku : 9
Location : Jablonec nad Nisou
Registration date : 06. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Panoramatické střešní okno Empty Re: Panoramatické střešní okno

Příspěvek  maky Sat Oct 02, 2010 8:21 pm

jóó každá sranda něco stojí, to okno píská jako kráva, ale zlepší s to když zatáhneš ty roletky, po čase ještě začne drnčet. Porzraď sladké tajemství kolik si za něj dal?????? já mám taky sedmi místného privilega, xena, tažný, příčníky, ale 10/2005, za 230t.Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Panoramatické střešní okno Empty Re: Panoramatické střešní okno

Příspěvek  Agavero Sun Oct 03, 2010 6:54 pm

No, uvidím, roletky už mám zatažený a je to trochu lepší. Zkusím se ještě poptat u pana Fialy v Chrastavě, co dělá speciálně Renaulty. Já ho koupil i deset dráž než ty, ale nemám navi ani tažný.Jinak to autíčko má dost vychytávek, měl jsem už Scénika od roku 2000 do 2006, velká spokojenost.

Agavero

Poeet p?íspivku : 9
Location : Jablonec nad Nisou
Registration date : 06. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Panoramatické střešní okno Empty Re: Panoramatické střešní okno

Příspěvek  fanax Mon Oct 04, 2010 7:30 am


fanax

Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 09. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Panoramatické střešní okno Empty Re: Panoramatické střešní okno

Příspěvek  Agavero Mon Oct 04, 2010 7:05 pm

Díky, taky jsem si mohl všimnout, že už tu o střešním okně je jedno vlákno. Sorry, nováčkovská daň. Zkusím se na to mrknout, teď v zimě moc rychlá jízda hrozit nebude, ale na příští rok by bodlo to trochu ztišit.

Agavero

Poeet p?íspivku : 9
Location : Jablonec nad Nisou
Registration date : 06. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Panoramatické střešní okno Empty Re: Panoramatické střešní okno

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru