Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profi cisteni?

+5
kris
mistrli
Pajin
VitaKri
_Mickey_
9 posters

Goto down

Profi cisteni? Empty Profi cisteni?

Příspěvek  _Mickey_ Wed Feb 16, 2011 12:22 pm

Ahoj lidi.

Tak jsem zase o vikendu radil v aute a snazil jsem se s nej vydolovat asi tak dve tuny pisku a spiny, co tam nase zver (cti kluci) nanosili.
No stravil jsem tim nekolik malo hodin a vysledek nebyl uplne dle meho gusta.
Tak se ptam, mate nekdo nejake zkusenosti s tim, ze je mozne si nechat auto vycistit profesionalne?
Otakza je: Podstoupil to uz nekdo a jaky byl vysledek? Zda vynalozene penize odpovidaji cene a tak dale.

Diky za kazde info.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  VitaKri Wed Feb 16, 2011 12:39 pm

Profi čištění jsem nezkoušel, ale v jednom servisu mi poradili přípravek: SuperMafraSol od Ma-Fry. Sehnal jsem si ho, vyzkoušel a musím říct, že špína je pryč. Dají se tím vyčistit i koberečky od černiska a mazu. Používám ho po mírném naředění na jakoukoliv špínu, kterou nejsem schopen schopen umýt jarovou vodou.
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 50
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  _Mickey_ Wed Feb 16, 2011 12:57 pm

No me neslo ani tak o spinu od mastnoty.
Ale v tapecirungu a vsude mozne i tak zustavaji necistoty a treba pisek at chci nebo ne a luxuju jak chci, ruzne smouhance a tak.
Proto bych chtel vedet, kdo si dal takhle auto vycistit a jestli bylo "jako novy" nebo jako kdyz si ho normalne vycisti sam luxikem.

Mickey

_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  Pajin Wed Feb 16, 2011 5:16 pm

Jo také by mě toto zajímalo ale spíš mi jde o polstrování dveří a sedadel . Zkoušel jsem to čistit vším možným ale bez valného výsledku stačí otevřít dveře v dešti pár kapek a hned se objeví mapy (po zaschnutí)už jsem zoufalí pale
Pajin
Pajin

Poeet p?íspivku : 57
Age : 65
Location : Prostějov
Registration date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  mistrli Wed Feb 16, 2011 6:26 pm

Zdar,
takže to Vám můžu říct naprosto přesně. Jelikož mám Granda se světlým interiérem a jednoho malého caparta spolu s jedním skoro dospělým puberťákem kteří mezi sebou pořád něco řeší tak jsou potahy neustále jako pig . Vloni v dubnu jsem se tedy po marných pokusech to čistit sám (vyzkoušel jsem kde co,ale "mapy" nikdy nezmizely)rozhodl pro profi čištění.
Vůz jsem ráno v 7:00 přistavil k čištění. Po 18:00 týž den jsem si ho vyzvedával a málem jsem ho nepoznal. Byl to opravdu pro mě a následně pro mou ženu šok. Bylo až neuvěřitelné jak ty potahy,interiér,čalounění,koberečky a atd. měly najednou krásně světlou barvu. Při předávání mi předali velkou tašku věcí které jsem měl ve schránkách v podlaze a kufru,protože i tyto prostory k mému udivu čistili a já s tím nepočítal,rovněž 6+7 sedadlo byly ven ze schránek a vyčištěny.. Karoserie byla rovněž naleštěna,drobné škrábance zaleštěny,odstraněna "náletová rez" po provozu v zimě,celkově navoskována a pneu ošetřeno přípravkem na ochranu pryže. Celkový dojem opravdu super. Profi cisteni? 388709 Sedadla byly večer sice ještě vlhké,ale druhý den již bylo vše v pohodě.
No a nakonec cena.
Platil jsem 1700kč.
Z toho plyne,že letos po zimě opět profi čištění.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  _Mickey_ Wed Feb 16, 2011 6:36 pm

KDEKDEKDEKDEKDE?

To zni jak z nejakeho snu :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  mistrli Wed Feb 16, 2011 6:43 pm

Já auto přistavil v Hlučíně(kousek tam bydlím),ale firmu mají v Ostravě. Měl jsem to s odvozem a dovozem jelikož to bylo přes kolegu. Cena však byla normální "katalogová".
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  _Mickey_ Wed Feb 16, 2011 6:46 pm

Ehm.

Tak do Hlucina s tim nepojedu, prece jen 365 km tam a 365 km zpet... :-) Ale je dobre vedet, ze to nekde tedy funguje. To byla firma, ktera se primo zabyva cistenim vozu nebo co je to zac?

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  mistrli Wed Feb 16, 2011 7:02 pm

Ano firma: http://www.mycka-mrowiec.cz/ Stránky jsou sice adresovány na Havířov,ale dělají to i v Ostravě a Hlučíně. Jen to přistavení a dovoz jsem měl trošku "ošetřen" tím kolegou,to už byl nadstandart.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  Pajin Wed Feb 16, 2011 8:08 pm

A něco takového v okolí Olomouce Question
Pajin
Pajin

Poeet p?íspivku : 57
Age : 65
Location : Prostějov
Registration date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  mistrli Thu Feb 17, 2011 6:44 am

Zdar,když jsem tak koukal na nabídku firem z okolí na ruční čištění aut,tak mám dojem,že rozdíly v cenách zase nebyly tak markantní. Já si více méně nechal cenu dopředu upřesnit kvůli pozdějšímu nečekanému "překvapení" ale jediné překvapení a to příjemné bylo to,jak perfektně a hlavně co všechno (myslím tím např. i ty schránky v podlaze,nebo to 6+7 sedadlo které jsem jaksi zapoměl připomenout při domluvě ceny)bylo vyčištěno.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty čistenie

Příspěvek  kris Thu Feb 17, 2011 10:29 am



No neviem ako vychovávate svoje deti ( No ), ale ja mám dvoch fešakov 7 a 1 ročných,ale ani náhodou si nedovolujú robiť bordel v našich
autách !!!!! Evil or Very Mad Tým pádom autá sú v podstate špinavé iba zvonka ,zvnútra iba pár kamienok, alebo ak je mokro tak blato-ale aj to minimálne. Shocked
Väčšieho som naučil,aby nešlapal na prah pri nastup. a vystupovaní takže s čistením nemám velké problémi.Občas povysávam a poutieram interiér od prachu.... Smile A to aby som cvakal neakých 60-70 euri na čistenie nehrozí !!!!!!!! Evil or Very Mad Shocked To radšej natankujem ,alebo kúpim niečo užitočné pre drobcom !!!!!! I love you Laughing Interier mám svetlí -a stačí raz za rok povytepovat sedačky ...... cheers

ufff

Scénic II 1,9 dci 88 kw 2004
Fabča 1,4 Mpi 44kw-LPG 2002



kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  _Mickey_ Thu Feb 17, 2011 10:52 am

Ty jsi ale tyran :-)

Nemam problem s tim, ze kluci maji v aute hlad, tak si daji rohlik. To same susenky a tak dale. V tom pripade je jasne, ze se nadela.
Mladsiho strasne bavi do auta nastupovat sam "jako hasic" takze to dycky zadela :-)
Ale nemam to srdce jim rict, ze kdyz maji hlad, tak musi jeste 2 hodiny cesty vydrzet nebo jim zakazovat hrat si na hasice ;-)
To uz si radsi to auto potom vycistim pripadne nekomu dam na vycisteni.
Auto ma slouzit a ne byt na okrasu neee? :-D Aspon dle me teda.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty cistenie

Příspěvek  kris Thu Feb 17, 2011 11:07 am



Nie som Very Happy tyran,majú všetko povolené.... cheers
Súhlas,s jedením a pitím neni problém Razz

Scénic II 1,9 dci 88 kw 2004
Fabča 1,4 Mpi 44kw-LPG 2002



kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  mistrli Thu Feb 17, 2011 11:35 am

Zdar,já musím ještě dodat,že auto slouží mi a né já jemu. Abych neházel vše na potomky tak musím dodat,že doma pořád něco kutím a vyrábím a opravuji,navíc rekonstruuji dům a tak by se možná i v Renaultu divili co všechno se v něm dá převézt. Proto jsem ho taky kupoval,aby se dalo do něj co nejvíce narvat. Vždy se snažím mít každý náklad všelijak pobalený a obalený, ale né vždy interiér zůstane bez úhony. No a když potom navíc mají výše zmínění potomci např. hlad a žízeň tak se k tomu přimotá"MURPHY" a jeho zákony,že když se má něco po.... tak se to po.... a je vymalováno (rozuměj pocákáno).
Pravdou je,že ten světlý interiér je sice pěkný,ale nepraktický a je na něm vidět prostě vše. Kdybych měl tmavý tak by mě dodnes nenapadlo,že bych měl něco čistit. Ve druhém voze máme interiér tmavý a i po letech se tváří jako nový.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  berko Thu Feb 17, 2011 5:02 pm

jak napsal mistrli AUTO MA SLOUŽIT ČLOVĚKU A NE ČLOVĚK AUTU
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  Pajin Thu Feb 17, 2011 5:30 pm

Naprostý souhlas syn má o rok staršího scenika každý den jezdí do práce a protože má tmavý interiér je stále jako nový sunny já ač jezdím spíš jen o víkendech mám vnitřek jako pig Twisted Evil Který debil navrhl světle krémový tapec by zasloužil metál Evil or Very Mad
Pajin
Pajin

Poeet p?íspivku : 57
Age : 65
Location : Prostějov
Registration date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  _Mickey_ Thu Feb 17, 2011 5:51 pm

Teda kluci, jak to tak ctu, tak bud mame deti desny prasatka nebo nevim :-)
Interier mame tmavej (svetlej bych fakt mit nemoh, bo to bych zas...pinil i ja) a ze by vypadal jako novej, to se rict neda.
Onehda jsem mezi sedackama nasel tak mumifikovany kolecko salamu, ze by mi i Egyptani zavideli ;-)
Ze ten zmetek malej ani nerekne, ze mu to tam spadlo, abych to potom moh vydolovat.
Jinak bezne nachazim kousky lega, lentilky, bonbony, lizatka a tak. Ono jim to dycky "tak nejak samo" upadne a je to.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  Pajin Thu Feb 17, 2011 6:05 pm

Tak tak stačí se jen ochomítnout v motérkách kolem dveří při nastupování do auta a už je to vidět Evil or Very Mad a to samé v servisu nepomůžou žádné ochrané přehozy affraid A co se dětí týká stačí pár drobků z tatranky a je vymalováno Profi cisteni? 388709
Pajin
Pajin

Poeet p?íspivku : 57
Age : 65
Location : Prostějov
Registration date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  svar Thu Feb 17, 2011 7:13 pm

Pajin napsal:Naprostý souhlas syn má o rok staršího scenika každý den jezdí do práce a protože má tmavý interiér je stále jako nový sunny já ač jezdím spíš jen o víkendech mám vnitřek jako pig Twisted Evil Který debil navrhl světle krémový tapec by zasloužil metál Evil or Very Mad
Jo musíš si vozit ještě šatnu a před nastoupením a vystoupením z auta se převlíkat a přezouvat lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  maky Thu Feb 17, 2011 8:37 pm

Jasně, a na cos myslel, že tam máš ty podlahové schránky, na pantofle a netkané montérky na převlek, a v kastličkách ve dveřích pak musíš mít buď lano nebo pouta na svázání potomků.......
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  Pajin Thu Feb 17, 2011 8:42 pm

Pro maky Profi cisteni? 388709 Profi cisteni? 388709 Profi cisteni? 388709 Laughing Laughing Laughing
Pajin
Pajin

Poeet p?íspivku : 57
Age : 65
Location : Prostějov
Registration date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  _Mickey_ Fri Feb 18, 2011 7:05 am

Tak kluci, zpet k tematu :-)
Nerikejte mi, ze si tu nechal auto vycistit jenom mistrli a ostatni to sudlame vysavacem.
Uz jsem se rozhod, ze pres celou republiku kvuli tomu nepojedu, tak nejaky blizsi cisticky :-)
Idealne Liberec nebo okoli.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  Jiří Joura Fri Feb 18, 2011 12:33 pm

Ahoj Grandi. Do Liberce mám tedy hodně daleko, jsem z JM Very Happy , ale objevil jsem minulý rok na Hodonínsku firmu , kam jsem jezdil do myčky a dělají i interiéry, renovace laku apod. Takže pro někoho z Hodonínska je to ve Veselí nad Moravou. Chystám se na interier letos, jen nevím zda před dovolenou nebo radši až po ní. Jirka
http://www.kpcentrum.cz/

Jiří Joura

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 02. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Profi cisteni? Empty Re: Profi cisteni?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru