Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chiptuning

3 posters

Goto down

Chiptuning Empty Chiptuning

Příspěvek  dready Thu Mar 24, 2011 1:39 pm

Zdarec, máte někdo osobní zkušenost s chiptuningem? Spíše než o zvednutí výkonu se mi jedná o snížení spotřeby (ale když to bude dravější, zlobit se nebudu Smile. Nejde mi o názor, spíše o zkušenost. Díky.
dready
dready

Poeet p?íspivku : 13
Location : jihočesko
Registration date : 17. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chiptuning Empty Re: Chiptuning

Příspěvek  _Mickey_ Thu Mar 24, 2011 2:09 pm

Doufam, ze se nebudes zlobit, kdyz ti nedam primo zazitek se zkusenostmi, ale osobne si myslim, ze delat chiptuning jenom kvuli uspore paliva je nic moc napad.
Cena tuningu je +/- 5000, spotreba se TEORETICKY snizi o +/- 0,5l / 100 km. Takze pri dnesnich horentnich cenach nafty to dela cca 15 Kc / 100 km.
Navratnost investice je tedy nejdrive po ujeti 33 333.33 km.
Pokud si myslis, ze se ti to vyplati, jdi do toho.

Osobne bych to taky chtel zkusit, ale 1. je mi lito do toho dat ty prachy (a otazka je kolik kW vykonu ma vubec ted moje 6 let stary auto) a 2. bojim se zivotnosti dilu, protoze bych si auto jeste nejaky ten patek rad nechal.

Takze jestli tady nekdo ma osobni zkusenost s chiptuningem, tak sem s tim ;-)

Mickey

PS - Pripadne cteni od renaultaku hyr: http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=15&t=8749


Naposledy upravil myckei dne Thu Mar 24, 2011 2:23 pm, celkově upraveno 1 krát
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chiptuning Empty Re: Chiptuning

Příspěvek  berko Thu Mar 24, 2011 2:15 pm

VW pasat 1,9 tdi najeto cca 150000 km,očipování cca 10000kč -po ujeti asi 1200km musel kolega vyměnit motor za 60 000 kč,protože klikovka si řekla že v tom motoru nezustane že je tam už moc koní, takže myslim že se to nevyplatí,je to 8 let z5
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chiptuning Empty Re: Chiptuning

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru