Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srazek GS brezen / duben prelom.....???

+9
xxmirek
Vacekzl
hudy
velrybar90
svar
mildaus
jaris
pepabor
hallda & hallyna
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  hallda & hallyna Thu Feb 05, 2009 11:29 pm

Hele co byste rekli udelat malej velkej srazek Grandiku na prelomu brezen / duben???? lol!
hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  pepabor Fri Feb 06, 2009 5:20 pm

a kde by to bylo?
pepabor
pepabor

Poeet p?íspivku : 144
Age : 46
Location : od Domažlic zapadni čechy
Registration date : 07. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Up Up Up navrh..............

Příspěvek  hallda & hallyna Fri Feb 06, 2009 5:53 pm

Nevim jen davam do placu navrh .............. muze se neco vymyslet. Jde o to jestli by byl zaujem, pak by se neco vybavilo.........

Tak me napadl kemp U letadla na Sečský přehradě - co vy na to?

http://www.autocamp.estranky.cz/ cyclops
hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  hallda & hallyna Sat Feb 07, 2009 5:48 pm

hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  jaris Sun Feb 08, 2009 6:35 pm

Ahoj halldo, koukal jsem na stránky toho kempu, a myslím že docela dobrý. Akorát píšou, že provoz je od května(?) a v dubnu taky ještě může chumelit, tak nevím... Neutral . Větší problém mám v tom, že má hezčí polovička queen dělá dálkově vejšku (do června každý Pá & So)a jezdit samotnýmu v grandu mi přijde jako alien . Měl bych ještě dvě technický připomínky. Ad1- myslím, že by nebylo marný, kdybychom o sobě věděli, odkud kdo je (jako na RC ), jednak kvůli radě či pomoci v reálu, a pak když jedeme na sraz, můžu se obrátit na okolní a jet pohromadě.... Já osobně jsem z okolí Rumburku cheers . Pokud však chce někdo zůstat v ilegalitě, nezatracujme ho, prosím No . Ad 2- jak jsem tak pročítal fóra, do Mělníka se chystá hafo vyznavačů kosočtverce Embarassed , a japak já poznám, kdo je kdo? Vím, že ty máš GSII 1.6 16V Sportway, xxmirek má krásně modrého a hudy červeneho granda, svár má dvojče mýho Vendelína atd. Mnojo, ale co když tam takových bude (jako že jo) víc? Nešlo by na sraz dát třeba za zadní okno malou cedulku s nickem? clown Nebo má někdo jiný návrh? Sem s ním!!!! Zatím čau rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  mildaus Mon Feb 16, 2009 10:28 am

Ahoj jaris ,
cedulky jsou dobrej nápad ... ale co zvážit dát je na anténu ... Very Happy jinak jestli ,že Ty máš dvojče se svarem ...a já mám dvojče s racekem ... tak to už máme čtyřčata Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  svar Mon Feb 16, 2009 10:52 am

mildaus napsal:Ahoj jaris ,
cedulky jsou dobrej nápad ... ale co zvážit dát je na anténu ... Very Happy jinak jestli ,že Ty máš dvojče se svarem ...a já mám dvojče s racekem ... tak to už máme čtyřčata Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Třeba Velrybář má lišáckou vizitku a podpis na zadním nárazníku. Uvažuju, že pořídím něco podobnýho, ne-li stejnýho. Twisted Evil Už jsem se za šera hnal k cizímu autu na parkovišti a na odemknutí reagovalo jiný.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  velrybar90 Mon Feb 16, 2009 11:19 am

velrybar90
velrybar90

Poeet p?íspivku : 56
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Nevídáme se?

Příspěvek  hudy Mon Feb 16, 2009 11:14 pm

Po Praze vídám lítat spousty Grandíků, tak si vždycky řikám, jestli to nejste někdo z vás?... Ona taková malá nenápadná pentlička třeba právě na anténě by mohla mnohé napovědět... Idea
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Nevídáme se ?

Příspěvek  jaris Tue Feb 17, 2009 1:24 pm

Taky už mám na pátých dveřích ,,VENDELÍN " (a la Velrybář). Ale jako dobrý nápad se mi jeví vlaječka či stuha na anténu (pokud nemá někdo žraloka), protože je to viditelné ze všech stran. Mrkněte pro inspiraci sem http://www.nissanclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=34941&kols=1
Viděl bych to na znak renaultu a nápis Grand scenic (třeba.....) Co vy na to? rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  Vacekzl Tue Feb 17, 2009 4:38 pm

Třeba na VW Clubu mají samolepky, buď zvenčí nebo zevnitř na okno [img]Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Vwclublepkaox1.th[/img]
Vacekzl
Vacekzl

Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  xxmirek Tue Feb 17, 2009 6:38 pm

jaris napsal:Taky už mám na pátých dveřích ,,VENDELÍN " (a la Velrybář). Ale jako dobrý nápad se mi jeví vlaječka či stuha na anténu (pokud nemá někdo žraloka), protože je to viditelné ze všech stran. Mrkněte pro inspiraci sem http://www.nissanclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=34941&kols=1
Viděl bych to na znak renaultu a nápis Grand scenic (třeba.....) Co vy na to? rabbit

To je opravdu dobrý nápad. Já osobně hodně služebně jezdím cca po celé republice. Často vídám Grandy a tak mě taky několikrát napadla myšlenka jestli právě nevidím v autě někoho kdo chodí na toto fórum. Určitě bych i já přivítal nějakou identifikační značku na auto. Ať je to již ve formě nálepky na sklo. Bylo by dobré tento nápad více rozvinout a vymyslet nějaký závěr, který by bylo možné co nejrychleji realizovat. Vždyť i když to tak nevypadá, za chvílí tu bude jaro a potom doba dovolených, kdy každý z nás bude brázdit silnice po republice, a bylo by dobré jen tak někde někoho dle nálepky poznat. affraid affraid affraid
Chtělo by aby se do tohoto tématu zapojilo více lidí, a vyjádřilo svůj názor. Já bych se přikládal k verzi nálepky na sklo. Co vy ostatní ???? scratch scratch scratch scratch
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  hallda & hallyna Tue Feb 17, 2009 9:17 pm

A co takhle udelat samolepku Grand Scenika a pod nim v radku na celou delku auta www.grandscenic.forumczech.com a znak Rencka..........?????

a k tomu si vsichni kdoz jsme tady dame na jednu stranu - tedy asi pravou - prezdivku???
hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen/ duben prelom ...???

Příspěvek  jaris Tue Feb 17, 2009 10:38 pm

Pokud někdo znáte firmu která udělá nápisy, třeba na zadní spoiler , nebo na okno, jsem pro návrh halldy. Tady je něco podobného

http://www.mecheche.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=41

Ujme se toho někdo? Stačí sehnat výrobce a buď si to každý objedná sám, nebo se domluvíme podle zájmu na celkové objednávce. rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  mildaus Wed Feb 18, 2009 5:05 am

kluci u mě vede zatím Velrybar ...a jeho nápis ... ale pak Vás poznám jen když za Váma pojedu Surprised))).... pokud souhlasíte tak já bych zatím zůstal u tý stuhy na anténě ...ta Vás prozradí hned ...kdysi jsem měl na škodovce bílou ,ale ta byla hned jak pig , a když už máme ty renaulty ...tak by tam patřila žluté ne ???? od včerejška po mělnickym okrese a praze ,když potkáte granda s žlutou stužkou na anténě jsem to já Cool
Zvažte to jako základní a nejrychlejší rozlišovadko Cool jen ten znak a nic se tam nevejde ...

Velrybar mrzi mě že jsem nemohl na sraz do Kladrub a rozhodně Ti nápis co nejdřív na vlastní bulvy okouknu Smile

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  velrybar90 Wed Feb 18, 2009 6:38 am

není na něm nic zvláštního, jen pár písmenek Smile
velrybar90
velrybar90

Poeet p?íspivku : 56
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  svar Wed Feb 18, 2009 9:56 am

Řekl bych, že už jsme trochu OT. Nechcete založit nový "rozlišovací" vlákno? Jsem pro každou špatnost, ale zrovna stužky se mi nelíbí. Samolepka není špatná, ale chce to návrh nějaké podoby. Toho se dobrovolně zříkám.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  hallda & hallyna Wed Feb 18, 2009 10:22 am

hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  sali Fri Feb 20, 2009 2:40 pm

pro hallda a velrybar: nezoufejte, že nemůžete na Megane sraz 21.3. do Prahy, protože nemáte Megany, já pokud neukecám ženu aby mi pujčila Megana co po mně zdědila tak beru do Hustopečí SCENIC II 1,9dci/88 kW a nikdo mi nevymluví že to není Megane jednou je to napsáno na dveřích tak to platí

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Sdc10569th8.th
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  Kopy Fri Feb 20, 2009 6:43 pm

jo,jo, v techničáku je taky napsaný Renault Megane Scenic. Tak nás tak napadá, proč ten "Grand" není nikde napsaný ani na autě ani v techničáku?
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  velrybar90 Fri Feb 20, 2009 6:53 pm

proč bychom nemohli na megane sraz do prahy?
velrybar90
velrybar90

Poeet p?íspivku : 56
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  medabeda Fri Feb 20, 2009 9:48 pm

Napište kdy Shocked mrknu do kalendáře a pokud bude volno tongue valim na slezinu bounce
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  sali Sat Feb 21, 2009 6:13 am

velrybar90 napsal:proč bychom nemohli na megane sraz do prahy?

mno čím víc mluvím anglicky tím míň zvládám češtinu takže správně to bude takto
pro hallda a velrybar: nezoufejte, že by jste nemohli na Megane sraz 21.3. do Prahy každý GS&SII jsou přeci trochu Megany viz foto

a zrazy jsou 21.3. dva jeden v Praze a druhý v Hustopečích u Brna

a celý příspěvěk začal tím že si velrybar posteskl ma Megane foru, že by jel na sraz jenomže nemá Megana elephant


Naposledy upravil sali dne Sat Feb 21, 2009 11:53 am, celkově upraveno 2 krát
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  velrybar90 Sat Feb 21, 2009 9:05 am

všechno je jenom o lidech. když je dobrá parta, můžeš mít auto jakýkoliv a nikomu to vůbec nevadí.
velrybar90
velrybar90

Poeet p?íspivku : 56
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  medabeda Sat Feb 21, 2009 10:24 am

velrybar90 napsal:všechno je jenom o lidech. když je dobrá parta, můžeš mít auto jakýkoliv a nikomu to vůbec nevadí.
Toť svatá pravda Laughing
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru