Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tažný zařízení

+17
pivot
LubosM
mistrli
ivo
berko
hudy
Honza
jaris
werner
sali
hallda & hallyna
MartinLM-SK
Ruda
xxmirek
svar
Lazak
mildaus
21 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty Re: tažný zařízení

Příspěvek  maky Wed Nov 09, 2011 6:14 am

Ne pokud je koule správně namontovaná nevadí senzorům nic, kouli mám trvale proti vandalům, co neumí jezdit a klidně ti to na parkingu otuní, a nepíská dokud nezařadím zpátečku, pískne, a dokud nenajedu na 1.5m k nějaké překážce je potichu, ...samo když máš vlek a dáš zpátečku, tak začne pípat, tak jí vlevo dole vypnu pípáka a je ticho...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty Re: tažný zařízení

Příspěvek  hudy Sat Dec 10, 2011 12:57 am

Tak mi dneska volal znamej, že mu přestalo na rušný silnici jet auto, jestli bych nepřijel s lanem. Vzhledem k tomu že v tom autě vezl mimo jiné i mého syna, nechal jsem všeho a jel ho s lanem přiblížit k domovu. Vytáhl jsem lano, svítilnu (bylo to už ve tmě) a dále takový to oko, které se našroubuje do otvoru v nárazníku. Jenže když jsem posvítil to onoho otvoru v nárazníku, tak tam žádná díra se závitem nebyla. Předpokládám, že to je díky tažnýmu zařízení, který tam mám. Tak se ptám, vy co máte tažný zařízení, máte tam díru nebo taky ne?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty Re: tažný zařízení

Příspěvek  sali Sun Dec 11, 2011 9:01 pm

Já hlásím ,že taky nemám dírku na tažné oko vzadu. Překrývá ji rám tažného. V předu je dostupná vpohodě.
hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty Re: tažný zařízení

Příspěvek  F_L_Y Mon Dec 12, 2011 4:15 pm

pivot napsal:No kdyby to pipalo jen když tam bude zpátečka a vozík, tak to holt vypnu. S vozikem toho člověk stejně moc nenacouvá. Ale napadá mně zda to nebude pipat stále, když si pořídím tažné s pevnou koulí. Abych to pak nemusel mít vypnuté napořád.


Mám obyčejnou elektroinstalaci za ani ne dvě stovky a senzory bez vozíku fungují, jak mají. Také jsem měl obavy.

F_L_Y

Poeet p?íspivku : 24
Age : 59
Location : Most, kraj Ústecký
Registration date : 28. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty zdraví všechny ja jsem si nechal namontovat tažné na Slovensku ya 250e je bajonetové a zamykací abez problému

Příspěvek  mirek2010 Mon Jan 02, 2012 4:24 pm

[quote="werner"]
Ruda napsal:Zdar,

Díky.

mirek2010

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 29. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty Re: tažný zařízení

Příspěvek  maky Mon Jan 02, 2012 7:24 pm

Také mám nasazovací tažné, ale proto,že spousta lidí ( blondýny ani namachrovanci) nemají odhad, tak ho nesundavám, ba uvažuju, že si namontuju i do předu, nebo raději kolejnici!!!!! preventivně.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty Re: tažný zařízení

Příspěvek  jzitic Sat Mar 31, 2012 8:08 pm

jaris napsal:HOY, takže doporučujete montáž firmou ? Lákala by mně nabídka co psal hudy, ale nevím jak poznám jakou mám el.instalaci ( check in ?) a na RC padl dotaz, jestli lze vůbec zásuvku připojit na zadní světlo tažný zařízení - Stránka 3 872631 ,nebo musí být extra instalace. Poptám se po okolí a dám vědět. rabbit

Ahoj, podařilo se ti nějak rozluštit typ nebo způsob el. instalace v tvém konkr. voze...? Plánuji instalaci taž. zařízení vlastními silami a to má samozřejmě dopad na výběr správného taž. zařízení.

Díky, jZ
jzitic
jzitic

Poeet p?íspivku : 20
Location : Pardubice
Registration date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

tažný zařízení - Stránka 3 Empty Re: tažný zařízení

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru