Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odpojení baterie

4 posters

Goto down

Odpojení baterie Empty Odpojení baterie

Příspěvek  mildaus Wed Apr 08, 2009 4:48 am

Pánové a dámy ,měnil jsem olej filtr a vzduchový filtr. Protože žabožrouti(francouzký) šetřili místem tak jsem byl nucen odpojit a vyndat baterku..... po připojení jsem se nestačil divit 1,zakódované rádio....to se povedlo odkódovat po konzultaci se servisem renault a 2,přední okýnka se posouvají pouze skokem...nejdou plynule ... nestalo se Vám to někomu taky ?????? alien

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  MartinLM-SK Wed Apr 08, 2009 4:59 am

Ale áno, stalo sa to aj mne. Chce to len doskackať s nimi až na doraz dole a potom späť a malo by to znova fungovať bez problémov.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  mildaus Wed Apr 08, 2009 6:59 am

ještě to zkusím ale včera to nepomohlo ....ale díky za radu Smile

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  Grandík Wed Apr 08, 2009 7:39 am

Potom co "doskáčeš" s oknem úplně nahoru, tak tlačítko podrž v horní poloze cca 2 s možná chvilku déle. Okenko se zinicializuje a bude to v pohodě. Musíš to udělat s každým okénkem (stačí i z místa řidiče).
Ještě by se mělo nastavit servo o čtvrt otáčky na jednu a na druhou stranu (tedy alespoň tak to píšou v návodu).

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  sali Wed Apr 08, 2009 7:42 am

Inicializace: Při demontáži akumulátoru, nebo když je odpojen, proveďte několik inicializací různých funkcí vozidla, aby správně fungovalo. Tyto inicializace nevyžadují žádný přístroj.
● Zadání 4číslicového kódu autorádia.
● Seřízení času na hodinách. Seřízení času na hodinách se u vozidla vybaveného navigačním systémem provádí pomocí ovládacího "satelitu" autorádia:
– Pro vstup do režimu seřízení času na hodinách stiskněte na 2 sekundy levé tlačítko "Zdroj" (blikají hodiny).
– Pro seřízení hodin stiskněte tlačítka "+" nebo "-".
– Pro přechod na seřízení minut stiskněte levé tlačítko "Zdroj" (blikají minuty).
– Pro seřízení minut stiskněte tlačítka "+" nebo "-".
– Pro ukončení seřízení stiskněte levé tlačítko "Zdroj".
● Zkontrolujte, zda elektrická ovládání oken neztratila svou inicializaci. Okna se musí bez zastavení otevřít a zavřít, dokud je ovládání aktivováno. Pokud tomu tak není, zcela zavřete okno, které se postupně zavírá po několika centimetrech a držte ovládací tlačítko po dobu 2 s, jakmile bude okno zavřeno na doraz.
● Zkontrolujte, zda střešní okno neztratilo svou inicializaci. Musí se bez zastavení otevřít a zavřít až do požadované polohy. Pokud tomu tak není, znovu proveďte inicializaci.
– Spust’te motor.
– Uveďte ovládání do polohy zavření střešního okna.
– Stiskněte a držte přepínač. Střešní okno přejde do zavřené polohy.
– Udržujte stisknutí přepínače, dokud neuslyšíte zvuky komutace motoru (pokud je střešní okno již zavřeno, počkejte, až zaslechnete zvuky komutace motoru).
– Uvolněte přepínač a ihned jej znovu stiskněte shora.
– Držte přepínač po několik sekund. Střešní okno se otevře a potom zcela zavře. Uvolněte přepínač, jakmile bude střešní okno znovu zcela zavřeno.
● Inicializace elektrického posilovače řízení: při běžícím motoru otočte volantem o čtvrtinu otáčky doleva a následně o čtvrtinu otáčky doprava a vrat’te volant do středního bodu při kolech směřujících přímo vpřed.
● Zapnout dětský bezpečnostní systém: ujistěte se, zda je rozsvícena kontrolka spínače. Pokud je kontrolka zhasnutá, vypínejte a zapínejte spínač až do chvíle, kdy zůstane kontrolka

citováno ze servisního manuálu
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  Grandík Wed Apr 08, 2009 3:09 pm

Ano, přesně tak, od tud jsem také těžil, jen jsem si to tak přesně nepamatoval. Jsi lepší Odpojení baterie 388709 Odpojení baterie 38652 Laughing

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  sali Wed Apr 08, 2009 4:53 pm

Grandík napsal:Ano, přesně tak, od tud jsem také těžil, jen jsem si to tak přesně nepamatoval. Jsi lepší Odpojení baterie 388709 Odpojení baterie 38652 Laughing

neboj nemám geniální paměť, bez diáře snad zapomenu i na to, že mám ráno vstávat, jenom trocha ctrl+C a ctrl+V ať v tom máme na fóru pořádek a všechno pohromadě
alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  mildaus Thu Apr 09, 2009 4:26 am

děkuju vám moc klucí ... povedlo se Smile

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Odpojení baterie Empty Re: Odpojení baterie

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru