Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zkontroluj si auto

3 posters

Goto down

Zkontroluj si auto Empty Zkontroluj si auto

Příspěvek  sali Sat Oct 24, 2009 1:34 pm

Tak jsem se po dlouhé době podíval na AMrevue a povídali o prověření aut a tak jsem si hned zkusil jetli to funguje. Kdo by jste si chtěli zjistit jak jste na tom tak tady je odkaz. Po zadání VIN se můžete dozvědět zajímavé věci o svých autech i bez doprošování se v Renaultu.

www.autotracer.cz
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkontroluj si auto Empty Re: Zkontroluj si auto

Příspěvek  svar Sat Oct 24, 2009 3:33 pm

Je to hezký, ale třeba průběh km jsem měl jenom dva záznamy- 2x STK ( předpokládám), mezi tím jsem byl 2x ve značkovým, takže by tam měly být záznamy 4. Nevím, do jaké míry je provázání do sítě v zahraničí, hlavně u dovozů. A dávat 500,- Kč za to, co už vím- o svým autě dávat nebudu. Má to asi svůj význam u aut provozovaných tady od novýho.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkontroluj si auto Empty Re: Zkontroluj si auto

Příspěvek  Leon Sun Oct 25, 2009 8:39 am

sali napsal:Tak jsem se po dlouhé době podíval na AMrevue a povídali o prověření aut a tak jsem si hned zkusil jetli to funguje. Kdo by jste si chtěli zjistit jak jste na tom tak tady je odkaz. Po zadání VIN se můžete dozvědět zajímavé věci o svých autech i bez doprošování se v Renaultu.

www.autotracer.cz

Každopádně zajivá věc. Pro ty co nemají Renault poblíž. Pokud tedy by tam byla komplet historie vč. propojení s autorizovanými servisy a technickými stanicemi v EU´tak by to bylo hodně zajimavé. Pak by se dalo dokonce i hovořit o boji proti nepoctivcům stáčející km. Mám osobní zkušenost. U O1 odhad tak cca 150.000km Evil or Very Mad

Proto jsem teď při koupi GS byl velmi potěšen přístupem bazaru, který mi bez mrknutí oka na moji žádost okopčil TP, nechal v klidu předem zkontrolovt VINka v TP, servisce,autě a na moji hlášku, že si to v Renaultu proklepnu byl v pohodě. V Renaultu tady u nás mám s klukama dobré vztahy tak za proklepnutí nechtěli ani flašu. Vše sedí tak jak má dle servisky datumově i místa kontrol OK.

Když jsem hledal na netu GS tak i u dovozů se chlubí serviskami. Ale narazil jsem u jednoho GS na servisku (fotka), kde všechny kontroly byly vyplněny stejnou barvou tužky, v jednom servisu, stejné písmo u všech kontrol.

Tak co si pak o tom myslet.
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Zkontroluj si auto Empty Re: Zkontroluj si auto

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru