Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Držák (naviják) na rezervní kolo

+37
Vratik
wow
Niecze
deif
Memphis
loonn
Karlučo
R-ježek
sali
MacaC
pepek
piggy
pokemon1
dudu0
pet123
martin.kazik
_Mickey_
Mamut
ravachol
Hynek
vecino
bambinot
ScenicNoir
berko
mildaus
pirduch
brňák
xxmirek
Káča + Míra
Kopy
Frodo
Ruda
jaris
svar
pepabor
Lazak
hudy
41 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Lazak Tue May 15, 2012 6:13 am

No Myckei ty jsi kabrňák afro
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Tue May 15, 2012 6:24 am

:-D
Neser a zapni si skype, potrebuju te zjebat ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Tue May 15, 2012 11:25 am

Kluci, ride se heslem "vzdy pripraven"...nemuzete mi nekdo sim vyfotit jak je navijak primontovan k autu...a hlave spis jak se k nemu dostava z kufru?
Abych potom nebloumal, kam to placnout. Sveho mazla bohuzel nemam doma, tak nemuzu badat.

Diky Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  svar Tue May 15, 2012 12:13 pm

Zespodu máš 3 šrouby, na ty to přitáhneš. Zevnitř za pravým zadním (6) sedadlem, když ho vyklopíš je v koberci krytka. Tu vytáhneš a jsi na ovládání. P.S. Blahopřeju k úlovku
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Tue May 15, 2012 12:21 pm

Zdarec mikeťuku, tak vzhledem k tomu, že máš origo, není co řešit, to je ( jako ostatně celý auto) blbuvzdorný a jinak, než správně to namontovat nejde. Je to na třech šroubech který čuměj z podlahy pod autem. Jsou to 8 čky , tak, že si kup 3 samosvorný matky a podložky ploché velké a pérovky, s tím držákem a krycím plechem vlez pod auto vem si sebou 13 klíč a ty matky s podložkama. Plácneš to tam zespoda, utáhneš a máš to nejhorší zasebou. Pak otevřeš kufr sundáš podlážku a zvedneš pravou sedačku ve třetí řadě, myckei! pravou když čumíš do kufru a na podlaze je takovej výkrojek v koberečku a pod ním je gumička tu vyloupni a kouká na tebe hlava šroubu od navíjáku. Na jednu stranu točíš kolo jde nahoru, točíš na druhou kolo jde dolu. no a spustíš, vytáhneš nacvakneš rezervu a vytočíš nahou. Toť vše. v jednoduchosti je krása.měj se
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Tue May 15, 2012 12:28 pm

Tak tys to koupil s celým rámem.... tak se nejdříve kouki pod auto zda tam ten rám už nemáš, pakli že ano bude stačit jen ten malý držák co je s tím mechanismem pod tou užovkou, a když né tak to tam prdni celý ale to pak musíš zjisti jaký že más koupi šrouby nebo matky????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Tue May 15, 2012 12:31 pm

No ja myslim, ze ram tam mam, ale uvidime, podivame, ale az budeme mit auti doma.
Je v kosmetickem salonu na opravu promacklin (jedna mala je moje, jedne mega je od maminy).
Jinak panove dekuji za rady, snad to tam potom nejak namontuju a prirezervuju a budu uplne nejvic nejlepsi grandak s rezervou :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Tue May 15, 2012 12:49 pm

Nojo, gratuliruju, ale nevejskej, ta užovka je taková rezerva naprd. Smí se s ní jet jen 80tkou, a jet na ní naloženej z jugošky 80tkou?????? no raději když pojedeš někam dál tak tam raději strč normální kolo!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Tue May 15, 2012 12:58 pm

To je jasnyyyy...po CR tam necham uzovku cervenouckou a na tech 14 dni mimo tam placnu plnohodnotnyho zimaka a jedeeem.
Stejne doufam, ze to nebudu potrebovat, ale jistota pul zdravi.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  hudy Wed May 16, 2012 12:18 am

GRATULUJU
vypada ale byt docela rezaty, než to namontuješ pořádně to promazej


auto bez navijaku (Hudyho):

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Beznavijaku

auto s navijakem (majitel neznámý, původně Lazakovo)

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Snavijakem




Naposledy upravil hudy dne Wed May 16, 2012 7:39 am, celkově upraveno 1 krát
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Wed May 16, 2012 5:11 am

No dyť to povídám, obr:1 auto bez navijáku ale s rámem....obr: 2 auto s rámem a navijákem.jo a ano očistit, namazat, natřít ať máš fešáka!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Wed May 16, 2012 6:02 am

Hudy dikes za fotky.
Simte, kdyz uz jsi v tom, fotni mi to i z kufru jak to tam vypada u PRAVEHO sedadla ve treti rade :-D

Diky za spolupraci :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Lazak Wed May 16, 2012 6:36 am

Jeee Hudy, na té druhé fotce je moje krásná ruka Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 38652 to jsem ti kdysi posílal, úplně jsem na to už zapomněl ty jeden archiváři afro

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Wed May 16, 2012 7:45 am

Aha, takze hudy neni v tom, to jenom nasel ty fotky, co Lazak bordelar nemoh najit ;-)
No neva hudy, kdyby se ti chtelo, muzes to blejsknout. Ale stejne si pro to pojedu az tak prvni vikend v cervnu nejdriv.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Wed May 16, 2012 8:58 am

No myckeii, kdybys nebyl línej jak vandrák v květnu... tak bys hned na začátku tohoto vlákna ty fotky našel hned.....jsou tam dodnes.... a doufám, že dorazíš na sraz....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Wed May 16, 2012 9:09 am

No maky linej, to ja jsem, to je fakt ;-)
Fotka je na první strane (jsem ji krapitko prehlidnul nebo co), ale neni tam pohled z kufru...a na sraz nedorazim, dyt jsem pisal, ze mam auto u kosmeticky (teda je to chlap).
A hotove bude pristi tyden nekdy, jeste nevi kdy.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  martin.kazik Thu May 31, 2012 7:07 am

Tak jsem zjistil, že by se mi rezerva taky hodila. Poprosil bych "svara" o době dodání a cenové relaci... Zda-li by byl ochotný to vyrobit...

martin.kazik

Poeet p?íspivku : 81
Age : 36
Location : Velká Lhota
Registration date : 19. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Thu May 31, 2012 7:09 am

Doporucuju napsat svarovi spravu.
On ceny verejne nesiri, takze se s nim muzes domluvit osobne. Je to co kus, to original :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Tue Jun 05, 2012 5:49 am

Tramtadadaaaaaa!
Navijak je doma cilize na aute.
U svary jsem provedl demontaz z toho zeleznyho kusu, bo ten samozrejme mam na aute (manik tvrdil, ze bez nej to nema smysl), namontoval na 3 srouby a je toooo.
Predtim samozrejme promazal, prostrikal a vse facha.
Jinak svara rikal, ze prodejce je pomerne sympatak, pokecali, kavicka a rikal, ze ty navijaky obcas miva, ale ze je o ne velkej zajem, ze jsou hned pryc.
Tudiz pokud chcete, mam na nej mejl i telefon a muzete ho bombardovat ;-)

Rezervovany Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty petrav.posta@seznam.cz

Příspěvek  pet123 Tue Jul 10, 2012 8:58 pm

svar napsal:
pepabor napsal:
svar napsal:
pepabor napsal:Zdary řešim problem s přidělánim kola jde ten navják i do 7mistneho granta? Ta rezerva se tam vejde klasická?Zatim dik "pepabor"
Je to odzkoušený v 7 místném a funguje s plnohodnotnou rezervou. Jezdím tak už rok a zatím pohoda, sund avám ji akorát když měním kola na období (léto- zima). bounce
diky ješte dotaz ten naviják se ovládá zevnitř z kufru? a neviš kolik stoji. "pepabor"
Za pravou poslední sedačkou je gumová ucpávka v podlaze a přes ni se dá dostat k ovládání navijáku
.
Ahoj jsem tady nová, koupila jsem si před 14dny 7místného granda a sháním naviják na rezervu , četla jsem že jste ho výrobil,bylo by možné se s vámi dohodnout na jeho výrobě nebo nemáte jeho výkres?,jsem ze zlína.děkuji za odověď
pet123
pet123

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  dudu0 Fri Mar 22, 2013 8:57 pm


zdravim ted jsem nasel original drzak rezervy i s rezervou kbyby mel nekdo zajem. je na bazosi za 3500kc
dudu0
dudu0

Poeet p?íspivku : 22
Age : 42
Location : okr pribram
Registration date : 26. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty navijak rezervy

Příspěvek  pokemon1 Wed Apr 03, 2013 10:36 am

Tak jsem shanel navijak rezervy + nejakou rezervu.Svar mi slibil za slusny peniz navijak home made,ale kdyz jsem jel dnes do Plzne,tak jsem se zastavil na vrakarne a poptal jsem se.Navijak byl na jednom aute + jeden novy disk r16 a par dalsich drobnosti a platil jsem komplet 2050,-
Pan asi nevedel jaky poklad ma na place.
Jinak svarovi musim poslat zpravicku aby se s navijakem nedelal,ze mam uz doma jiny.
pokemon1
pokemon1

Poeet p?íspivku : 38
Age : 44
Location : Kladruby
Registration date : 08. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  piggy Wed Apr 03, 2013 1:54 pm

mají všechny Grandy takhle řešenou rezervu nebo jen 7-mi místné?

piggy

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 20. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  svar Wed Apr 03, 2013 2:42 pm

Pokud je grand, tak je to stejný, akorát v 5 místech máš víc úložnýho prostoru. Krátký má rezervu uvnitř
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  hudy Thu Apr 04, 2013 11:48 am

pokemone1, kterou konkretni vrakarnu jsi navstivil, nahoď tip
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 4 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru