Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam na dovolenou autem?

+14
Rostini
werner
hudy
lenin2001
Děda
mildaus
patentik
sali
honzikf
maky
_Mickey_
Lazak
kris
Frodo
18 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Frodo Wed Jan 12, 2011 9:29 pm

Ahoj Kamarádi!
Před nějakou dobou se tady nádherně rozjel pokec o dovolené v Chorvatsku. Čas oponou trhnul a máme tu zase dobu, kdy se přemýšlí a plánuje, kam vyrazíme v létě na dovolenou (co nám také v takovém počasí zbývá!)

Tak Vás vyzývám - pište, sněte, doporučujte, vkládejte fotky - kam vypadnout, aby to stálo za to. A ne jen najet šílené kilometry (třeba je naletět), ale vidět něco, co se nám zapíše do mozku i srdcí!!! Ať máme zase v zimě na co vzpomínat!!!
lol!

Frodo
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty dovolenka

Příspěvek  kris Thu Jan 13, 2011 6:37 am

Ale-ale kam sa tak skoro hrabeš Evil or Very Mad ešte zima skoro ani nezačala a už rozmýšlaš čo v lete... cyclops Ja ešte teraz budem plánovať kam cez jarné prázdniny na lyžovačku( asi okolie Banskej Bystrice).Ináč toto leto máme v pláne asi znova Taliansko.. Laughing

Scenic II 1,9 dci 88kw 2004

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Lazak Thu Jan 13, 2011 2:44 pm

Já letos váhám a uvažuji kam jet k moři, jestli Chorvatsko nebo Itálie. V Itálii jsem ještě nebyl, ale slyšel jsem, že je to tam nic moc. Máte někdo nějakého tip na Itálii, kde by to bylo klidnější, čisto a dalo se tam vegetit v pohodě s prckama 4 a 9 roků?

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Thu Jan 13, 2011 3:13 pm

Hele nestarnou ty tvoje deti kazdej rok? :-D
V Italii jsem byl a musim rict, ze drtiva vetsina Italie, co je v dojezdove vzdalenosti mi prijde horsi nez Chorvatsko.
Ale muzu se mylit, treba tam jsou taky kouty, kde to je prima.
My letos uvazujeme, ze zajedeme na Slovensko. Jeste nevime ale kam ;-) Pripadne mozna Madarsko a termaly.

Tak vsichni sem s napadama.
Nebo jestli jsi to Frodo myslel k mori?

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Thu Jan 13, 2011 5:01 pm

Zdarec hoši, já vzhledem k okolnostem a porodnosti na českých luhách a hájích zřejmě od Aše až do Tater,nebo o prdele do jater. Ale mám takový sen pro rodinku, zajet na Zemplínskou šíravičku, teď již jen jedno misto ( je celá kontaminovaná PCB) a to Klokočov, tam jsou nové termální bazény, ubytovat se v chatičkách nad tou vesničkou na vinohradě, poslat mládež na ukrajinu na trek a já s babkou hlídat vnoučata, bendit a užívat si. Pravda máme tam spoustu známejch a tak by bylo zábavu postaráno, ale pro Vás jako nebojím se to říci mládež přímo na šíravě a okolí toho moc není. Je tam Vinné jezero ( teda néé jezero plné vína, normální rybník), pak pár vesniček v okolí, kousek do Maďarska a blíže k ukrajinské hranici pak uhnout do leva jako na Sninu tak tam sem prožil překrásnou jízdu, sou tam takové ty staré dřevěné vesničky poházené po horách, jel sem tam v bouřce a bylo to docela tísnivé, blesky lítaly nad autem a člověk netušil co ho potká za další zatáčkou, ale v těch karpatskejch kopcích jóó je to jiné než v čechách. Dá se zajet do Trebišova je tam koupálko a muzeum vína znalci už vědí (Tokajské), do Košic a tak dále, sám s rodinou sem kdysi 30let zpět navštívil dolinu Obrou, sakra 20km pěšky do kopce , tam nám jeden dědek řekl, že chata kapitána Nálepku je ještě dalších 20km., že jdeme ze špatný strany, takže žádná menáž se nekonala a šupito presto zpět, a když už děcka ani moje plecka nemohli tak sme se nacpali ostružin a malin. že to ani vyprat nešlo. Ale dá se zajet také na Duklu a další památky. No to je asi tak vše k letošní dovolené, nejsíše to vypadá na zlaté písky s dolomitickými vápenci nějaká sladká vodička a červená antučka v původním stavu a opravovat domek.Čau maky P.S. tak se budu těšit na Vaše reportáže a fotky, zvláště pak Frodovo nevím jak to dělá ale sou famozní
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Italsko

Příspěvek  kris Fri Jan 14, 2011 6:09 am

Lazak napsal:Já letos váhám a uvažuji kam jet k moři, jestli Chorvatsko nebo Itálie. V Itálii jsem ještě nebyl, ale slyšel jsem, že je to tam nic moc. Máte někdo nějakého tip na Itálii, kde by to bylo klidnější, čisto a dalo se tam vegetit v pohodě s prckama 4 a 9 roků?

Lazak
Ahoj,pred 2 rokmi sme boli 1-krát v Taliansku(strasne som sa toho bal,ze vela ludí,spinavé more,atd.),ale príjemne som sa prekvapil.Boli sme kúsok od Caorle (Santa Margeritha)v hoteli s polpenziou.Od mora pribl.50 m.Hotel mal svoju pláž s lehátkami,upravená pláž a málo ludí,totiž verejná pláž bola niekde mimo nášho dosahu.Vtedy náš prcek mal 5 rokov a nevedel sa nabažiť s tých vľn a piesku( doteraz sme chodili do Chorvatska a Bulharska).Bolo to super.Do Caorle sme sa previezli na malej kompe-další zážitok pre malého.Brali sme zo sebou aj bycikle,takže sme pochodili celé okolie a pobrežie.V Caorle máš aj vodny svet (Aquapark) s tobogánmi a roznimi atrakciami aj pre malych(autíčka,skakacie hrady atd.)
Celkovo sme boli spokojny aj cesta super bez kolon aj tam a spat.Je pravda,ze sme boli koncom júla,ked este nezacali v Taliansku dovolenky Laughing

Mozem to odporučiť .. bounce sunny cheers

Scenic II 1,9 Dci 88kw 2004

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Frodo Wed Jan 26, 2011 3:40 pm

Tak já se tady snažím vytáhnout z Vás rozumy a nakonec nechávám auto doma a letím letecky! Takže já to mám letos z krku. Grandík bude odpočívat doma a já budu polykat kilometry s proudovými motory pod křídly. Ale stejně si splním přání - snad napřesrok - Alpy (Zel am Zee, Grossglockner a okolí) a pak dolů do Chorvatska. Ale až později!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Wed Jan 26, 2011 3:44 pm

Letim letecky je hezky slovni spojeni :-)
Tak povidej prehanej, kam se chystas?
My vyrazime take letecky a to konkretne Recko - Rhodos, tak se mozna potkame.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Frodo Wed Jan 26, 2011 6:06 pm

No my to trochu obrátíme naruby. Poletíme letecky do Bulharska. To by ani nebylo nic zvláštního, ale my tam letíme na hory! Moře ani nezahlédnem, no prostě úlet.. Každý Čech má Bulharsko spojené s mořem, ale jejich země je ze 2/3 pokrytá horami. A vyššími než Tatry! Mají skoro 3 tis. metrů! Takže budeme horovat Very Happy
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  honzikf Sun Jan 30, 2011 11:28 pm

Ahoj,
tak my to letos zkusíme na Balaton (Siófok), náš nejmenší je ještě hodně malej, tak se tam bude batolit v mělké vodě na břehu. Letecky jsme byli na Zakynthosu (doporučuju s dětmi 3 a výše) dokud byl ještě v břiše, ale to bychom se museli obejít bez půl tuny proprietek pro něj, které grandíkem v pohodě odtáhnem. Wink
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Siofok

Příspěvek  kris Mon Jan 31, 2011 6:08 am

Nazdar Honza ,ak Ti môžem poradit tak sa Siofoku z daleka vyhni.... Evil or Very Mad Ja chodím pravidelne na Balaton každy rok ,ale Siofok je hlavne pre mládež od 18 a vyššie cheers Ak chceš s malými člapkat sa v klude bez neakého hurhaju ,diskotéky atd. tak si vyber napr.BALATONBOGLáR ( od Siofoku pár km.),je tam verejná velká pláž zadara s atrakciami pre malého ,ale hlavne väčší klud. bounce sunny

Scénic II 1,9 dci 88kw 2004

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  sali Mon Jan 31, 2011 9:58 am

Siofok je podle všeho opravdu o hlučné zábavě mladých. Na vlastní kůži mám vyzkošeny tyto 3 kempy u Balatonu.
Balatonfured - velký rodiný kemp, supermarket u vchodu do kempu a když tě přejde koupání v Balatonu tak aquapark hned přes ulici. Balatonfured je krásné lázeňské město s krásnou kolonádou a přístavem ze kterého odjíždí snad každých 30minut výletní lodě.
Alsoors - Kemp vhodný jako start pro cyklo výlety. Na příjezdové cestě výborná pizzerie, kde majitel nosí takovů sranda paradajka čepicu a každý host dostane welcome drink v podobě domácí Barack pálenky.
Balatonakali Camping Strand-Holiday na recepci mluví česky, mají dlouhou travnatou pláž a hned vedle je veřejná pláž i s pískovišti na kterou je vstup v ceně ubytování. Nad kempem u odbočky z hlavní silnice je ABC mini market spolu s restaurací, kde jsme měli mimo jiné Tocsi plněné kuřecím a smetanou (staročeský bramborák jak z učebnice).

Pokud by tě zaujala tato strana Balatonu tak jezdíme Bratislava Rajka Gyor, tady odbočíš z dálnice na silnici 82 do Vezpremu, odtud na silnici 73 a Balaton nemůžeš přehlédnout. Dokonce i do toho Siofoku jsem tadyma jel s využitím přívozu na Tihany.
Spousta informací spolu s barevným katalogem v čestině najdeš zde BALATONTOURIST

Nejen pro Froda mám tip na ubytování v resortu Grossglokner. Kamarád začal pracovat pro tento penzion chystáme se tam nejspíš někdy kolem, Velikonoc odkaz zde Alpifantasy


Naposledy upravil sali dne Mon Jan 31, 2011 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Frodo Mon Jan 31, 2011 11:47 am

Díky za odkaz, vypadá to zajímavě!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  patentik Wed Feb 09, 2011 8:58 pm

díky sali taky za info, letos plánuji balaton na duben - zahřívací jízda po zimě Smile takže každé info přijde vhod Wink

patentik

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 21. 06. 09

http://www.ledbaterky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Thu Feb 10, 2011 6:21 am

Jen co žena skončí se zápalem plic, (má ho od 15.12.2010) snad okolo 20.3.2011. tak palba do Velkého Mederu, Sk. Neb mám absťák po teplý vodě.......maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  mildaus Thu Feb 10, 2011 7:35 am

Letos itálie Rosolina Mare ... tak jsem zvědavej je to 950km .. dám pak vědět pojedu s Grandem poprvé ,ale děti toužej po moři a kolegové mě odrazují od chorvatska ... prý je to v Itálii lepší pro prťata .. písečné pláže,dlouhé mělčiny ... tak uvidíme ...m

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Lazak Thu Feb 10, 2011 7:50 am

Jestli někdo dál máte nějaké zajímavé kontakty do Chorvatska nebo Itálie, tak sem s nimi....Nějak se nemůžu rozhodnout kam, zatím je času dost na to aby se něco vybralo.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Děda Sat Feb 12, 2011 4:53 pm

V Itálii doporučuji Toskánsko cca 1000km a potom poloostrov Gargáno do 1600km. Obě lokality jsou velmi krásné, je tam na co koukat. Dále doporučuji navštívit zábavný park Mirabilandia Amusement park Ravena.

Jinak já osobně pokukuji po Řecku nebo Bulharsku, samozřejmě že autem.

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty .

Příspěvek  lenin2001 Sat Feb 12, 2011 6:13 pm

Kdo cchce zažím zajímavou dovolenou, tak doporučuji jen přesně opačným směrem než je Itálie a Chorvatsko. Loni jsme s prckem a drahou polovičkou zkusili Dánsko, ostrov Sjaelland a bylo to nezapomenutelné, Kodaň město, zoo, muzeum Vikingských lodí v Roskilde, několik starých hradů, most Storebaelt, muzeum železnice v Odense, dům H.Ch. Andersena v Odense, atd, a zakončili jsme to dánským nefalšovaným legolandem v Billundu. Hned bychom jeli znovu.
lenin2001
lenin2001

Poeet p?íspivku : 33
Location : pardubický kraj
Registration date : 12. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Děda Sat Feb 12, 2011 6:26 pm

Lenin, ona celá skandinávie je velice zajímavá, dále bych doporučil Skotsko a Irsko.
Bohužel tyto destinace znám pouze z kabiny kamionu a pracovních cest.

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Lazak Sun Feb 13, 2011 12:01 pm

Tak jsem se pro letošek rozhodl a pojedu opět do Chorvatska Very Happy tentokrát, ale na poloostrov Pelješac. Kam přesně tam je zatím ve hvězdách. Nějaké maily jsem poslal, ale asi nakonec pojedeme na vlastní pěst. Termín začátek července, asi od 2. do 13.7.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  hudy Fri Feb 18, 2011 9:23 am

maky napsal:Jen co žena skončí se zápalem plic, (má ho od 15.12.2010) snad okolo 20.3.2011. tak palba do Velkého Mederu, Sk. Neb mám absťák po teplý vodě.......maky

Též jsem teplomilný, neměl bys nějaký dobrý tip na pohodové ubytování za ještě pohodovější cenu v Mederu?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Fri Feb 18, 2011 1:46 pm

Zdarec Hudy, nazdar hoši, jasně, že mám dokonce si můžeš vybrat, my se ubytováváme u již ověřených ubytovatelů, a to 1) paní Vargová Edita, domek dole v přízemí 2 ložnice, kuchyň ( v ní je sprchový kout), v kuchyni lednička, sporák s troubou,kuchyňská linka s vybavením, WC na chodbičce pro oba pokoje společné, pokoje jsou pro 2,na pokojích jsou manželské postele, skříň na šaty a stolek s televizí, mají vlastní vchod z chodbičky a do ní je také vlastní vchod. dále jsou na přízemí velký obývak se stolem pro 12 lidí fotel křesla a konferenční stolek, televize a druhý vchod který vede z terasy na ní je jeden velký krb na grilování a ještě pujčují normální malé grily. Z obýváku se jde do velké kuchyně, jsou zde 2 sporáky 2 lednice, a další vybavení. Zahrada na ní se parkuje, je trávník na lenošení. V patře jsou pak 2 pokoje s vlastním soc zařízením a 2 pokoje se společným WC a sprchou.Na pokojích jsou ledničky a televize v těch větších ještě křesla a stolek. Na těchto pokojích nejsou kuchyňky musí se chodit vařit a jíst dolu do velké kuchyně.
2) pan Foldes, je hned vedle paní Vargové, také dole kuchyně, jídelna, 2 pokoje společné soc. zařízení pro oba pokoje. V patře pak jsou 3 ložnice pro 2os. s manželskou postelí skříň a stolek s televizí, větší kuchyně se stolem pro 6 lidí, kuchyňskou linkou, nádobím, sporákem a lednicí pokoje mají z chodbičky vlastní vchody, pro všechny pokoje je společná koupelna a WC. Také parkování na zahradě, také letní grilování,
3) Pan Polák naproti přes ulici poskytuje v domovní přístavbě na vlastní zahrádce s teráskou a grilem vlastní vchod do chodbičky kde jsou vchody do pokojů a pro každý pokoj záchod se sprchovým koutem, na pokoji manželská postel, stolek s televizí a skříní na šaty, malá kuchyňská linka s indukčním vařičem, nádobí, .V každém apartmánu jsou pak mikrovlnky, rychlovarné konvice, veškeré vybavení .Cena 10euro za osobu noc, všechny jsou novostavby. Do vlastního areálu je to 70metrů, chodím tam i v mrazech v plavkách a županu, do tašky ručník, pivko v plechu, placku se slivovičkou,ale to není vůbec nutný, V areálu jsou velká jídelna s barem u horkého bazénu, nabídka 15 jídel normál,10jídel pro vegetariány, ceny rohlík- 15 centů, jídlo polévka 1eu., přesnídávková ( gulášovka, šošovicová) 1,25 eu. až po nejdražší svíčková s knedlíkem opravdu slušná chuť a porce 3,5 eu. Pivo 1 eu., káva 0,75 eu., panák borovičky 1eu., pak tam je v areálu salaš, kde dělají grilované a smažené skvělosti ( ryby -kupuji si se ženou smaženého hejka ve spešl obalu, paričky, chleba, podle váhy 1kg. 10 euro, úžasné, řízky , no prostě pomyšlení), pak je tam hafo kiosků kde ti dají modré z nebe, pizou počínaje, halušky, langoše, trdelníky, gulášů milion, klobásy, párky, co hrdlo ráčí. Otevřeno od 9.00h do 21hod. vstupné je od 4 do 8 euro za osobu, my si kupujeme na 3 -4 dny ( důchodce za 6 euro) ještě je tam rodiné vstupné. Pro odložení jsou skříňky na butony, ty dostaneš při zaplacení, nebo u ubytovatele a v bazénu je zaplatíš se vstupným( píšu to kostrbatě při zaplacení vstupného dostaneš buton, ten ti otevře skříňku a dozvíš se jak dlouho tam ještě můžeš být ( prodává se také 3 hod. vstupné) No večer když už se pomalu rozpouštím, tak se seberu sundám mokré plavky v kabince a usuším se no domů těch pár kroků odcházím v županu na ostro( i při mrazech). Můžeš se převléci, (to dělá moje žena). Jinak v areálu jsou bazény: horký 38 st. vnitřní, pobyt tak max. 15 min., venkovní horký 37 st. s masážníma proudama super relax., pak venkovní příjemný 36 st. také s masážema ( tam jsem celý dny a perfekt opalovačka), dále je tam dětský ráj vnitřní 35st. teplá voda, vodní věž a malá hloubka od 10 do 50cm. u bazénu další občerstvení pro malé i tatínky. No a potom je bazén velký vnitřní tam jsou tobogány a pod, dětský koutek, kavárna, ( voda 28 st.), celý areál je lesopark a jsou tam ještě další bazény s atrakcema ale přes zimu mimo provoz, dále je tam dětské hřiště s prolejzačkama, adrenalínová lanová opičí dráha a další potřebnosti k blbnutí. No do centra města je to 1,5km. Ve městě je Billa, Lidl, pekárna kde prodávají skvělej teplej chleba a pečivo, no super.spousta barů a hospůdek, pár i kde se tancuje,no a ještě v sezoně se dá jet na celodenní výlet lodkou na slepá ramena dunaje. No a za podívání stojí když je hezky také vodní dílo Gabčíkovo. Odkaz na ubytovatele přihodím doma,neboť píšu z roboty. tak a jdu makat, dělám nájezdy na kočárek na schody pro vnučku.maky
http://www.ubytovaninaslovensku.eu/velky-meder
Penziony:1/ Varga penzion Rekreačná 7,: erikavarga@centrum.sk
2/ Apartmány Foldes ( přehlasované o neumím) Rekreačná 5,: aquasleep@aquasleep.sk , www.aquasleep.sk
3/ Apartmány u Františka Rekreačná 3, : polakferenc@orangemail.sk
tak sem popsal nač si vzpomněl, snad je to vše dotazy zodpovím,
No a ještě asi 35km jižně další termál Gyor, v maďarsku, jezdí tam lidi na 1 denní koupání z Mederu, je to tam podle fotek a vyprávění také skvělý, ale já tam ještě nastihl zajet.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  hudy Sat Jul 09, 2011 10:25 pm

Moooc diky za téměř vyčerpávající informace. Už mám zarezervováno a 19. hurá na Slovensko. Doufám že vyjde i počasí a dětičky se pořádně vyblbnou.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Sun Jul 10, 2011 8:57 am

Čus hudy, v mederu???, u koho , já letím v sobotu 16.7. se ženou do Moskvy na 14 dní, za dětma..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru