Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam na dovolenou autem?

+14
Rostini
werner
hudy
lenin2001
Děda
mildaus
patentik
sali
honzikf
maky
_Mickey_
Lazak
kris
Frodo
18 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  hudy Mon Jul 11, 2011 9:48 pm

jojo, v Mederu. U manželů Dinghových, sice kousek dál od koupaliště, ale zato v klidné části i s výběhem pro děcka (ulice Stará). Mělo by to být za 6 euro za osobu. Zvažuju si vzít s sebou in-line brusle, dá se tam narazit na nějakou delší hladkou rovinku?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Tue Jul 12, 2011 5:21 am

Kouknou Hudy, Měder není v Tatrách je na Žitném ostrově, tam je všude rovina, teda s tím hladkým povrchem to už bude horší ale brusle si rozhodně vem, užiješ je. Jo a ještě za Mederem když pojedeš přes ten kruháč kolmo na hlavní ( Blava - Komárno) tak projedeš cikánským rájem a přijedeš na písečák, normální voda, krásná krajina, parkoviště.. v létě bezva. No a taky se dá jet na prámu na výlet do Dunajských ramen, je to i pohoštěním, bude poutač před vchodem do areálu. Tak si to pěkně zžijte a dej si za mně (néééé na mně) panáky borovičky. P.S. prodávají to v každé trafice a u benzínky za 0,4 euro v kelímku jako jogurt. tak se měj maky pak dej vědět jaks dopadl
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Tue Jul 12, 2011 10:20 am

Ještě jednou Hudy, vybral si sice levně, ale daleko, no ale ta inzerovaná pekárna je hned u vjezdu z náměstí do vaší ulice.Až tam budete, doporučuju jezdit autem, je to asi 1,5 - 2, km. ale až potáhneš domů mokré věci, tak pochopíš. Já byl poprvé v hotelu Diamond, je hned u autobusového nádraží a jel bys okolo něj na ten písečák, je na mapě jako Čalovo.Ale taky autem, no a na termály půjdeš ulicí Stará, přejdeš po kruháku hlavní a půjdeš ulicí Svetého Štefana, do ulice Polovnické a z ní do leva na Promenádní, ta vás dovede až před bránu. Autem také ale z té Polovnické po hlavní zahneš do leva do ulice Cicovská a z ní pak do prava do té ulice co vede ke vchodu do areálu, a jsou na ní ty ulice, Rozmarýnová a Rekreačná a tam zaparkuješ zadarmo. Na parkovišti se platí 3 eura za den!!!! a ještě je to daleko k termálu. Jó´a ještě ve středu a v sobotu jsou na sídlišti u komína s nápisem "Kamenosochárstvo ???? "trhy, od 6h do 10 hod.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  mildaus Tue Aug 16, 2011 8:58 am

mildaus napsal:Letos itálie Rosolina Mare ... tak jsem zvědavej je to 950km .. dám pak vědět pojedu s Grandem poprvé ,ale děti toužej po moři a kolegové mě odrazují od chorvatska ... prý je to v Itálii lepší pro prťata .. písečné pláže,dlouhé mělčiny ... tak uvidíme ...m

Tak hlásím že jsem se já i náš renda úspěšně dojeli zpět z Rosolina Mare ...poloostrov cca.300km pod Bibione.. cesta tam hrozná ... jel jsem na noc a nejsem zvyklej s přespáním v Rakousku .. tam jsme málem zmrzly Surprised))) domu jsem jel přes den nonstop 12h.a pohoda ... auto vydrželo ...tam 940 km spotřeba 5l. domu 930 spotřeba 5,2l.mazal jsem jí rychlejc Surprised) ...cesta cca 5000,- (nafta, poplatky dálnice a tunely v A) pokusim se sem dát foto ... jinak písčitý pláže, vynikající zmrzlina, občas se potkají i češi a ceny skoro jako tady ... uvažujem o návratu Cool

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  werner Tue Aug 30, 2011 9:29 pm

Tak jsme již poněkolikáté byli v italské Kalábrii (na chodidle). Jedna cesta cca 1930 km. Poprvé jsme tam byli s novým Grand Scenicem III - super dovolená.

werner

Poeet p?íspivku : 28
Age : 61
Location : Praha
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Montenegro

Příspěvek  kris Wed Aug 31, 2011 5:40 am

Tak tento rok sme absolvovali pre nás už dlho zaujímavú destináciu do Montenegra.Isli sme sami ,rodinka s dvoma detmi ( 2 roč. a 7 roč.),smer Madarsko ,kúsok cez Chorvatsko ,Bosnia - kde sme jednu noc prespali a potom na druhy den pokracovali do Montenegra Tivat-Plavi Horizont).Cesta nám trvala okolo 16 hodín, isli sme cez den...V Bosnii a okolie Pivatu prekrásna príroda ,hranice cez Bosniu a Montenegro adrenalín.. Twisted Evil cesta obcas strková,miesto iba pre jedno auto,klukata,nikdy si nevedel co je za zákrutou... affraid Ale isiel by som este raz.... Very Happy Dlžka cesty 2000 km( tam aj spat),dialnica iba pri Sarajeve ( 40km.. Crying or Very sad ) Auto v pohode zvládlo cestu,akurát sa mi vypálila ziarovka na stretávacích svetlách na strane baterky Evil or Very Mad .Chcel som to vymenit až doma ( vedel som že je to robota na dlhšie..),ale v Bosnii ma odchytil policajt,ze mi nesvietia,tak som sa robil že o ničom neviem.. Shocked Chcel mi dat pokutu 15 euri,ale ukecal som ho,že u nás na Slovensku to funguje tak,že ak tom vymenín na mieste tak nemusím platiť nič. No tak s tým súhlasil,ja som sa do toho chcel pustit,dal som vysadiť deti a manželku,že nech sa zatial prejdu,kým sa s tým popasujem..Vonku 32 C,na okolí nič boli sme v horách,ale akonáhle policajt zbadal dvoch mojich chalanov,hned sa usmial Wink a pustil nás dalej.... bounce Tak nakoniec som ziarovku menil az v Madarsku u známich,kde sme sa stavili na pár dní.... sunny

Tak možno na budúci rok sa vydáme znova do tejto ,zatial skoro nedotknutelnej prekrásnej prírode... Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 19836

Scénic II 1,9 Dci 88kw 2003

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Wed Aug 31, 2011 12:35 pm

Zdarec syncí mám špatný pocit, vychválil sem hudymu dovolku v Mederu, a ještě se neozval,, buď se v tý teplý vodě rozpustil, nebo emigroval, já tam jedu 24.-28.9.2011, tak ho tam zkusím pohledat, zda ještě žije????? maky, P.S. kdyby jste o něm měl někdo nějaký chýr, tak dejte vědět kudy mám vést pátrání, možná to proberem na Mělníku.....maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Wed Aug 31, 2011 12:37 pm

Clovece Maky jsi mi vnuknul napad...mamina nekam chtel jet v terminu naopak 28.9. - 2.10., hm hm hm...
Jestli muzes posli na mejla nejaky info, at se muzem podivat i timto smerem. Ze bych pred zimou protah Scendovi perka. Letos toho moc nenajezdil.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Wed Aug 31, 2011 12:43 pm

Čéče myckei, o stránku dopředu tam máš celej elaborát...... já jedu k té paní Vargové....už mám smluveno papriky a klobásy.... jo a abych nezapomněl, tak tam pojedu ještě letos o vánočních svátcích 25-30.12.2011
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Wed Aug 31, 2011 12:48 pm

Ajo, ja jsem si rikal, ze jsem to nekde videl.
Jdu na to juknout :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Rostini Sun Sep 04, 2011 11:32 am

Zdravím vás světáci potřebuji poradit kam v Itálii na lyžovačku posílejte tipy co a jaká cesta atd. ......... Very Happy
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  svar Sun Sep 04, 2011 3:31 pm

Rostini napsal:Zdravím vás světáci potřebuji poradit kam v Itálii na lyžovačku posílejte tipy co a jaká cesta atd. ......... Very Happy
A nemáš nějak otočený roční období? Jedině, že by to byly vodní lyže scratch
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  hudy Sun Sep 04, 2011 10:36 pm

Zdarec, Makyho zdraví Jirka Hudec.
Naštěstí jsem se nerozpustil, ma Slovensku se mi i přes nepřízeň (pršelo, ale naštěstí docela teplo bylo) počasí líbilo. Horší bylo, že vynechaný týden v práci jsem ještě do nedavna doháněl, takže času málo i na projíždění fóra.
Děti vydržely osm hodin v jednom kuse jezdit na tobogánech a to hned několik dní po sobě affraid affraid affraid , takže kdybychom našli nějaký podobný tobogán kousek za domem, jistě by byly též spokojený.
Zde je něco málo na ukázku, proč tam nejezdit o prázdninách a pak jeden kolega, co taky vybral Meder jako cíl pro svého mazlíka (jeho totožnost však neznám)

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170245

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170350

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170405
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Tue Sep 06, 2011 11:35 am

Čéče hudy, tak to je mazec, to sem ještě nezažil,... teda zažil sem, že byly velikonoce, a ty jsou společný pro čechy a slováky( navíc Podhájská byla v rekonstrukci) a to bylo narváno 1850 lidí!!!!!, nevšiml sis kolik bylo na ukazatelu v tom masakru????? A koukám, že jsi parkoval na parkovišti???? za 3 eura???, No ale na druhou stranu si myslím, že spousta lidí jela právě kvůli studenému počasí do těch termálů... Na jezeře jste se byli podívat, nebo koupat????Tak se měj, jo a na sraz jedeš???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Tue Sep 06, 2011 11:39 am

Tyjo, maky, to je vyslech :-D
Ale jinac bazen teda fujky fujky...to je lidi. Pripomina mi to: http://www.loupak.cz/video/ze-sveta/1002-tokio-preplnene-koupaliste

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Tue Sep 06, 2011 12:31 pm

Tak to je skvělej masakr, ale slušně by se tam šukalo.....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Tue Sep 06, 2011 12:35 pm

No ale musel by sis dat bacha, aby to samy nenapadlo nejakyho chlapka za tebou...

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Tue Sep 06, 2011 12:47 pm

Máš na mysli jako ti mniši, a ten první řval " utvořte krůůůh"
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Rostini Tue Sep 06, 2011 7:50 pm

svar napsal:
Rostini napsal:Zdravím vás světáci potřebuji poradit kam v Itálii na lyžovačku posílejte tipy co a jaká cesta atd. ......... Very Happy
A nemáš nějak otočený roční období? Jedině, že by to byly vodní lyže scratch
Pozor je nejvyšší čas objednat dvolenou na hory samo že se pojede až o jarkách teda snad king
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  hudy Wed Sep 07, 2011 6:55 am

Tak jen na ujasnění, během prázdnin tam zavedli animační programy, takže fota jsou pořízena právě když probíhalo hodinové řízené tancování ve vodě podle muziky. Mimo tuto dobu to nebylo zas až tak zlý. Děcka stejně zajímaly hlavně tobogány a mě zase zajímalo, aby byly děti spokojený, takže nakonec vše v poho. Co se týká parkování, tak je to takové to maličké parkoviště u polikliniky, takže ušetřená tři eura protekla žaludkem.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Wed Sep 07, 2011 8:15 am

Tak to se mi hudy ulevilo, já myslel, že se tam uvelebily nějaký pionýrský tábory a byl mazec stále... no a co děti nezkusily lavové dráhy a podobné nachtávačky, nebo sou ještě malý a braly dětským hřištěm za med??? No a s tím parkováním vidím, že seš kluk šikovná, že se neztratíš...tak nazdar na srazu a nehlašte, že se ani nestavíte!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  hudy Thu Oct 06, 2011 10:54 pm

Zde je nekolik malo obrazku z ubytovani v mederu

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Mapkameder

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170286

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170287

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170319

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170399

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170400

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170401

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170402

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 P1170403
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  maky Fri Oct 07, 2011 5:02 am

Zdarec hudy, pěkný paráda, skvělý prckové, mám za to, že klučíci???néé No já se tam chystám na Vánoční svátky 26.-30. 12. tak ať se Vám kdo vyrazíte do Mederu líbí....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Fri Oct 07, 2011 6:08 am

Normalne ja tam nepojedu.
Uz jsem psal asi na 5 ubytovacich zarizeni a vsude maji obsazeno.
Se picnu :-(
Jeste ted zkusim to Hudyho, ale jinak vse ostatni OBSAZENO...krize.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  _Mickey_ Tue Oct 11, 2011 3:51 pm

Tak se asi stal zazrak. Napsal jsem cca 20 mejlu a JEDEN se chytil. Fakt jeden, ostatni obsazeno.
Takze snad pojedem, ubytko je v ulici Dunajska, takze kousek od koupalka a na kraji.
Po pobytu budu referovat ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou autem? - Stránka 2 Empty Re: Kam na dovolenou autem?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru