Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hlasite vrzani od rizeni pri toceni volantem

Goto down

hlasite vrzani od rizeni pri toceni volantem Empty hlasite vrzani od rizeni pri toceni volantem

Příspěvek  Maxim Sat Apr 16, 2011 7:32 pm

Ahoj,
dnes jsem ujel autem 30 km a kdyz jsem prijizdel k domovu, tak se mi pri toceni volantem doprava ozyvalo vrzani a ja myslel, ze vrzou nekde plasty za volantem.Vrzani se ale stupnovalo a pri zajizdeni na zahradu uz to vrzalo opravdu hlasite a slo to od predniho leveho kola.
Takze doma sundam kolo, na heveru nastartuju motor a ted uz to vrze at pohnu volantem kamkoliv.Kdyz dam ruku na tyc ktera zataci prednima kolama (fak nevim jak se ji rika) tak me prijde ze ten hlasitej vrzavej svuk vydava ona. nevim co je tam dal, jestli nejaky hreben rizeni ci co.

Takze vratim kolo a jdu hledat na internetu.Za dve hodiny mi to neda a jdu to zkusit jeste jednou, a po vrzani ani pamatka.Tak a ted co to teda bylo?\je?
Jen dodam, ze to opravdu nebylo zadne kosmeticke vrzani, bylo to opravdu hlasite, ta tyc se uplne chvela.

nemate nekdo podobnej problem?
moc prosim o radu.



Maxim

Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 08. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

hlasite vrzani od rizeni pri toceni volantem Empty Re: hlasite vrzani od rizeni pri toceni volantem

Příspěvek  Maxim Sat Apr 16, 2011 7:55 pm

tak mi to opet nedalo a jel jsem auto jeste ted vnoci asi 10 km projet.
vrzani nikde.to mi hlava nebere.

kazdopadne kdyby jste mel nekdo podobnou zkusenost, urcite prosim napiste.

Maxim

Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 08. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru