Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

4 posters

Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sat Apr 23, 2011 4:19 pm

menil som motor na renault ,komplet elektriku ,cerpadlo vstreky ,vsetko som dal zo stareho a teras nemozem nastartovat , ako to mam odvzdusnit a este mi stale blika kontrolka na pristrojovke . skusal som aj odpojit a naspät pripojit akumulator , zamknut odomknut , a stale nic , . neviete niekto poradit ako na to aby som to rozchodil ? dakujem za akukolvek radu . Hlavička

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  berko Sat Apr 23, 2011 5:24 pm

napojit na diagnostiku a všechno to spárovat
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sat Apr 23, 2011 7:26 pm

len nemam pristup k diagnostike . Crying or Very sad

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  Lazak Sat Apr 23, 2011 8:18 pm

Není potřeba diagnostikovat a párovat. Něco jsi musel špatně zapojit, respektive něco jsi nezapojil. Napiš jaká kontrolka ti bliká a doporučuji to celé znova prolézt jestli nemáš někde nezapojený káblik. Co jsi tam měnil? Kliku? Utáhl jsi dobře hlavu?...

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  berko Sun Apr 24, 2011 6:43 am

špatně jsem to přečetl ,parovat neni třeba a co pojistky na baterce nebo jak piše načelnik ,nějakej kábl
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sun Apr 24, 2011 9:06 am

menil som cely motor ,lebo na starom mi zadrelo ojnicne loziska na prvom valci , podarilo sa mi zohnat komplet motor s hlavou akurat tam chybalo prislusenstvo ( alternator ,turbo, sanie,) , na novy blok som zacal prekladat vsetke komponenty tak aby motor bol komplet zo stareho prislusenstva. (vstreky ,listu tlakovu , skratka vsetko. ) , je uz nalozeni v aute a teraz ho nedokazem ozivit . na pristrojovke mi blika cervena kontrolka ( ta co je na imo)
motor je este podla mna zavzdusneny a nechce naskocit . len ta kontrolka Shocked

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  berko Sun Apr 24, 2011 9:37 am

točí se??nebo ani nehlesne
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sun Apr 24, 2011 10:32 am

nechapem ako to myslis , ten novy motor sa toci ale nechce nastartovat . ak mas na mysli ten stary tak ten je uz KO. tam zacalo pretacat ojnicne loziska na kluke . ten je uz meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci 38652 .

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  Lazak Sun Apr 24, 2011 12:26 pm

Nejspíš to Berko myslel tak, že jestli s ním točí startér s motorem, když dáš kartu a snažíš se nastartovat, nebo jestli nereaguje vůbec a jen třeba cvaká.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sun Apr 24, 2011 1:01 pm

starter toci normalne z motorom , motor ma aj snahu naskocit ale nejde mu to , ak streknem sprej na startovanie do sania tak motor zavrci a nic viac .

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  berko Sun Apr 24, 2011 1:13 pm

maš dobře zapojene žhavení, dobře zapojene trubky na filtru na naftu?
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sun Apr 24, 2011 2:11 pm

dufam ze to mam dobre , robil som si fotky na starim motore a porovnaval z novym .
mna zaujima ta blikajuca kontrolka imobilizera

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  berko Sun Apr 24, 2011 2:39 pm

jde ti to zamknout a odemknout?
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sun Apr 24, 2011 4:57 pm

ano , zamykanie funguje ok aj na dialku

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  Kopy Mon Apr 25, 2011 2:54 pm

Jde ti po delším startování apoň z výfuku kouř? Jestli ne,tak ti to nedává naftu- čerpadlo,filtr atd
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Mon Apr 25, 2011 3:25 pm

nic som nespozoroval , podla mna to blokuje imo .

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  berko Sat May 21, 2011 7:10 pm

už ti to jezdí a když jo tak čím to bylo?
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  unopet Sat May 21, 2011 7:58 pm

uz to jazdi .)
nakoniec som nasiel na vacke ,ze kolecko malo trochu ine casovanie nez to stare , vymenil som za stare a motor naskocil . konecne po dvoch mesiacoch
Laughing

unopet

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci Empty Re: meneny motor ,neda sa nastartovat 1,9dci

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru