Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koupe zrcadlovky

+4
Děda
vlkr
berko
_Mickey_
8 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Děda Sat Jun 04, 2011 3:44 pm

Frodo to ohledně objektivů napsal přesně tak jak jsem to myslel.

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Mon Jun 06, 2011 7:30 am

Kluci dekuji za nazory.
Takze az nekde budou mit skladem set D5100 s 18-105 (jako ze ho nemaji nikde za rozumnou cenu), tak ho asi koupim a zacnu znova setrit na nejake delsi sklo (muzete rovnou radit jake) :-)
Jinak proc ne D90, ale D5100:
1. Cena (ja vim, neni to az tak velky rozdil, ale je).
2. D5100 je mensi a lehci (bude s tim fotit i zena).
3. D5100 umi full-HD video (snad me nebudete chtit zabit, ale jak rikam, bude to pouzivat i zena).
4. Nejsem zadny profik, prechazim z kompaktu (byt ultrazoom), takze si myslim, ze vychytavky, ktere ma D90 oproti D5100 zatim moc nevyuziju...

Tot zatim vse, jsem po ranu nejaky zmateny, tak se kdyztak nedivte :-)

Mickey

_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  palladin Mon Jun 06, 2011 8:41 am

Osobne používam na občasné natáčanie videa aj záložný foťák (mju-3000) a nenatáča zle. Tak isto aj kolega čo má obyčajný kompakt (mju-6010), tak tie HD videá nevyzerajú zle, bežnému užívateľovi stačia a netreba ťahať zo sebou kameru.
Rád fotím cez hladáčik, no niekoľko krát sa mi stalo, že by sa ten výklopný displej zišiel.
Každý má iné potreby a každý si musí zhodnotiť čo potrebuje a čo nie.


palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Mon Jun 06, 2011 8:49 am

Klidně si kup, co ti vyhovuje Surprised)
D90 umí i HD video, a je jedině lehčí. Jo a má jen 12 MPixelů.
Moje žena fotí také a je s D90 maximálně spokojená. Lépe se drží větší tělo, hlavně když se dostaneš na delší časy a nemáš stativ. Sám jsem kdysi váhal mezi Nikonem a Canonem - v té době zrovna začala éra zmenšování - když jsem vzal 400D od Canonu do ruky a plandal mi pod gripem malíček, byl jsem z toho na nervy. Není nad pořádný úchop! Ale jak říkám, vyber si co chceš.

S dlohým sklem to není tak jednoduché. Ideální by bylo si koupit originální kvalitní objektiv. Tam se ale ceny pohybují nekřesťansky vysoko. Objektivy třetích výrobců jsou cenovým řešením, ale s nevyváženou kvalitou. Chvíli si počkej a foť s tím co máš a naučíš se. Potom se teprve rozhodni. Nekupuj rychle a neuváženě, nedopadne to nikdy dobře.

Pokud chceš vyzkoušet levný objektiv Tamron 70 - 300, řekni, pujčím ti ho... Já ho použiju 2x do roka.
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Mon Jun 06, 2011 8:52 am

Ještě jedno upozornění! Pokud jsi doposud fotil s automatě, tak nebudeš s kvalitou zrcadlovky spokojený. Je to tím, že automat ti fotku sám doostřuje, přidá saturaci - prostě ti fotku automaticky dodělá. Zrcadlovka ne! Z ní máš v základě surová data, která musíš následně doladit. Tak se nelekni při prvních fotkách, že to stojí za starou bačkoru.
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Mon Jun 06, 2011 8:57 am

Frodo, jsem juknul na stranky a ve vybave fotici mas toto:
# Nikkor 18-70 / 3,5-4,5
# Nikkor 12-24 / 4,0
# Tamron AF 70-300 / 4-5,6

Tak kdepa je ten 18-105? :-D
Proc je ten Tamron nevyhovujici? Sakrys a co teda koupit za delsi sklo (jako ze skoro 100% vim, ze ho budu chtit), aby to nestalo milion? :-(

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Mon Jun 06, 2011 8:43 pm

Tak jsi mne dostal - tento objektiv jsem kupoval pro manželku po tom, co jsem si koupil novou D90ku a vzal si k ní objektiv z D70. Aby mohla fotit, koupil jsem 18-105. Ale abych se přiznal, skoro jsem si ho zabavil, a mám ho na svém foťáku. Ani jsem si neuvědomil, že to tam nemám dopsáno.

K Tvé touze - zase Tě budu brzdit. Nespěchej, času je dost. Dlouhé sklo je velice specifická záležitost. Použiješ ho jen ve zvláštních případech. A pokud chceš něco lepšího, musíš počítat i s jeho váhou. Objektiv 70-200 / 2,8 váží kolem 1,5 kg. A to už se pozná, když to máš tahat na zádech. Budeš to mít i komplikovanější s batohem nebo brašnou - ne do každého se ti to vejde.(koukni na můj web www.fotobatohy.cz)
Obyčejný 70-300/4-5,6 má asi 0,5 kg, tam to je lepší, ale kvalita jde dolů.

Řekni si, co s tím budeš fotit. Fotíš zvířata? Ptáky ve volné přírodě? Nebo makro? Na to jsou zase úplně jiné požadavky. Dá se koupit 70-300 makro, ale je to zase jen kompromis, který se na fotce projeví. Toto je na dlouhou diskuzi. Každopádně zabrzdi, kup si tělo se solidním základním objektivem a foť. Jestli Tě to chytne, specifikuj si, co chceš fotit a teprve potom začni přemýšlet, jaké si k Tvému záměru vybereš objektivy. Musíš si uvědomit, že můžeš mít profesionální foťák za 100 tisíc, pokud na něj nedáš špičkové sklo, kvalitu nedostaneš. Je to chyba spousty začínajících fotografů - jdou jen po kvalitním těle a k tomu si koupí nejlevnější objektiv. Pak jsou zklamaní a znovu utrácí - a zbytečně - za lepší objektivy.

Uzavřu to - jdi po krocích - první už máš rozmyšlený. Pak řeš kam šlápneš druhým krokem.
Šťastnou cestu!
Frodo
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Mon Jun 06, 2011 8:46 pm

Ještě k tomu Tamronu - je pomalý - pokud chce přeostřit, přejede celý rozsah, a to šíleně trvá. Zvíře s tím nevyfotíš, pokud zrovna nespí Very Happy
Navíc má jednu malou ale podstatnou chybu - není prakticky nikde ostrý... Trochu zásadní chyba. To víš, starý objektiv ve výprodeji za 3 333,-
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Tue Jun 07, 2011 12:27 pm

No jo :-)
Vychazim z predpokladu, ze ted se mi na tom Panaku tech "12x zoom" libi Smile
Takze aby mi to neschazelo.
Ale dobre, koupim proste ten 18-105 a budu nekolik let sporit na delsi sklo. Teda jestli me to auticko dovoli :-(

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Tue Jun 07, 2011 6:17 pm

Tak tomu rozumím, jsme na tom asi všichni stejně. Pokud vše půjde jako teď, budu mít příští rok touto dobou 180 000 km a měl bych uvažovat o výměně auta. Ale kde na to vezmu opravdu nevím. Takže fotověci jsou až daleko vzadu. Až na ně zbydou peníze v rodinném rozpočtu... nezbudou Evil or Very Mad

Ozvi se, jak jsi dopadl.
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Děda Sun Jun 19, 2011 1:26 pm

Tak jak už něco máš nebo stále vybíráš????? confused a nebo zasáhla vyšší moc Koupe zrcadlovky - Stránka 2 594167 a nic nebude?

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Sun Jun 19, 2011 8:14 pm

Zadna vyssi (ne)moc nezasahla, ani nevybiram.
Pouze setrim a neustale premyslim, jestli do toho vubec chci jit :-)
Kamos ted foti kluky na fotbale (hraje i nas mladej) a jsou super. Jenze on to foti s objektivem 55-200 f2.8 :-) Na kteryzto nemam.
Tak nevim...furt premyslim a vymyslim a spekuluju :-)

Kdyby pro me nekdo mel zbytecnych tak 20 000 Kc, tak to hned poresim ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Tue Jun 28, 2011 6:18 am

Takze panove, vcera jsem objednal Nikona D5100 s objektivem 18-105.
Tak mi drzte palce, bo za par dnu ho beru na dovolenou :-D
Jinac Frodo, doufam, ze se na tebe potom budu moci s duverou obratit s vyberem batohu ;-)
Klidne uz muzes ted poslat tip na batoh, kam dam fotak a jidlo a piti a plastenky pro prcky ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Děda Tue Jun 28, 2011 7:35 am

Zdar,
od Froda mam Bagmaster v te dobe za 1400,- a naprosta spokojenost. Doporucuji. Vejde se mi tam telo s batery gripem a nasazeny objektiv plus dalsi dva a externi blesk, filtry karty, do horni komory vpohode veci na rodinny celodenni vylet. z boku stativ a 1,5l pet lahev. nepouzivam camelback, tam davam piticka pro deti.

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Tue Jun 28, 2011 9:38 am

Clovece nezavisle na tvem psani jsem na nej koukal. Ale rad si necham poradit od odbornika. Akorat Frodovi asi zkritizuju e-shop, bo se chova nejak divne. Ale to je detail :-D

Mickey

PS - Jo jinak uz to zacina...batoh?, druha baterka?, blesk?, dlouhy objektiv?, UV filtr? Ted nemam ani korunu, tak sestavim zebricek hodnot a jdu setrit daaaal.
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  maky Tue Jun 28, 2011 10:42 am

jóó synku, tak to ve světě chodí, manželku si dostal zadarmo a pak to přišlo, učet za svatbu a prstýnky, možná šatičky ještě cvakli rodiče, ale kytku, za unos nevěsty, potom přepis občanky, a další šatičky aby neběhala s holou prdýlkou, k tomu botičky, pak kabelička aby ladila a nakonec kabátek, k němu kozačky, ale ty už zase neladí se sukýnkou a jede se odznova......ještě, že máš kluky, nebo taky děti ???? ( děti sou syn a dcera) tak to si ten foťák moc neužiješ, až ti mladá přijde a tati sem to nedostala ...... a už to jede. nebo synek jak to, že to ta jeho nedostala, když jí nic neposílal..... hmmmm závidím Vám Vaše starosti mládencíííííí
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Tue Jun 28, 2011 8:35 pm

Klíííd Maky, to čeká postupně všechny - snad až na zavilé staré mládence!!!
Dotaz - jak nestandardně se chová můj web - mluv, ať to můžu dát dohromady!

Jinak k batohu - výběr je: "široký a daleký". Ale jak čtu - jde hlavně o prachy, že?
Takže nejlevnější:
Bagmaster ML 015 - 1490,- máme neustále skladem
Fomei Winner - 1290,- - dobrý kousek, dodání do tří dnů
Lowepro Rower AW - největší z nich - za výprodejovku skladem - poslední 2 kusy, ale seženu další.
No a pak už jen dle vlastní mlsné huby... to je skoro jak s autem - musí ti to sednout a zamiluješ se na první pohled - nebo hledáš - a je to sňatek z rozumu... A časem se zase poohlížíš po nových kouscích... Tak to v životě chodí!!!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Tue Jun 28, 2011 8:41 pm

Ještě jeden postřeh - z vlastní zkušenosti - píšeš, co by sis koupi dále - pokud by jsem si z Tvých možností mohl vybrat jen jednu, byl by to polarizační filtr. Pokud chceš jít na vyšší lewel - tak ber HOYA Moose´s (polarizák cirkulační s oteplujícím filtrem - bomba!!!), nebo PRO1(slim - tenká obroučka a výborné výsledky) no a pak si ho doplň minimálně o jeden přechodový Cokin. Budeš mít fotky o tři třídy výše a všichni o kolo, kteří ty dva filtry nemají budou závistivě čumět!!! Věř mi, funguje to!!!!!!!!!!!! study
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Wed Jun 29, 2011 5:32 am

Nazdarek Frodo :-)
Batohy nejsou az tak otazka ceny (samo teda nebudu kupovat batoh za 7000,-), spis prakticnosti. Chci do toho dostat fotak s nasazenou 18-105 + druhy objektiv (asi 70-300), blesk. Tot asi vse. Kdyz na to pujde pripnout stativ, tak dobre, kdyz ne, tak se nic nedeje.
No ale hlavne do toho baglu potrebuju dat vybavu pro celou rodinu na celodenni vylet. Tzn. jidlo, piti (alespon 1,5l lahev), plastenky...
Tak doporucuj ;-)
Jinak k webu: neskutecne me stve e-shop ;-)
Priklad: Filtr - Vyrobci: bez omezeni, Typy produktu: batohy - potud OK, ukaze mi to 2 stranky produktu a policka na vyber 1. strana, 2. strana a STARSI (co to je starsi???). No nevadi, prohlednu prvni stranu, kliknu na 2. a rozbali se mi seznam vsech 11 stranek s produkty. Procpak mi to mrska neukaze hned na zacatku, ze nejni 11 stranek, ale jen 2? A tlacitka starsi a novejsi...to jsou starsi produkty nebo co? :-D
Ja vim, detail, ale fakt mi to nejak vadilo...no nic, tak to ja jen tak. Hlavne me nemlat.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Frodo Wed Jun 29, 2011 5:18 pm

Nemlátím, nekamenuju, ale děkuju. Už mám provozní slepotu a za ty roky už to nevidím. Navíc web jen tak přežívá, jelikož nedělám velké obraty, nejsem schopný dosáhnout na cenu. Velké shopy prodávají mnohdy za koncovou cenu s DPH nižší, než já u dovozce nakoupím bez DPH. Je to na hlavu, ale je to tak.
Takže to mám jako koníčka, rád poradím, ale vím, že pak si každý hupsne na Heuréku a podívá se, kdo je nejlevnější. To doporučím i tobě Sad

K výběru batohu. Musím tě zklamat - takový neexistuje. Vlastně kvůli neexistenci takového batohu vznikl můj shop. Oslovil jsem výrobce batohů - firmu Bagmaster, aby mi vyvzorkovala batoh dle mé specifikace. Vznikl typ BLACK ML014 -černý turistický batoh. K němu udělali druhou - stejně velkou variantu - s trochu jinýma venkovníma kapsama (RED ML015). Uvažovalo se o dalších kusech - větších, ale pak přišlo lámání chleba. Obchodníci mne poslali do háje s tím, že Bagmaster není značka a oni nebudou nic neznámého prodávat. Projel jsem republiku, oslovil jak prodejce v kamenných obchodech tak webové ale se stejným výsledkem. Tak jsem si udělal stránku a začal hledat jiný odbyt. Málo zkušeností, odvahy a hlavně to, že jsem z toho ani nepokryl náklady zavinilo to, že se černé prodávaly dva a půl roku, než se vyprodaly. (Červené ještě jsou). Což samozřejmě majitele nemohlo uspokojit - každý - a logicky - chce prodat co nejdříve a točit peníze. Proto se také zastavil vývoj dalších typů. Těší mne, že o batohy byl alespoň u fotografů zájem, a za dobu, co je prodávám, jsem zatím neměl jedinou reklamaci!!!

Takže se koukni na
http://www.fotobatohy.cz/batohy/lowepro/rover-aw-ii
http://www.fotobatohy.cz/batohy/bagmaster/red-ml015
http://www.fotobatohy.cz/batohy/fomei/winner-r08

To jsou tři turistické, nejlevnější je winner, a je slušný. Oproti Bagmasteru má možnost vyjmout dolní polstrování a spojit horní a dolní komoru. To umí i Rover, ten je větší, ale na celodenní výlet tam stejně věci nedáš.

Pokud můžu poradit - jdi jinou cestou - na výlety si ber klasický turistický batoh, do kterého dáš vše co potřebuješ a určitě tam uchytíš i stativ. Každý slušný batoh má úchyty na hůlky...
K tomu si kup ledvinku. Máš ji pak na břiše - na zádech velký batoh. Vše máš při ruce. Když budeš mít turistický batoh, spoustu fotek neuděláš, protože se ti nebude chtít jej sundat se zad a vytahovat foťák (i když k tomu, aby jsi udělal kvalitnější fotku to naopak pomáhá - když už tu proceduru podstoupíš, musí ta fotka stát za to!!!)
Pokus nechceš fotit, upneš ledvinku na batoh, nebo dáš dovnitř...

O něčem podobném jsem psal tady:
http://www.fotobatohy.cz/text/dobra-spolecnost
je to sice spojení fotobatohu a ledvinky, ale koukni.

Pokud chodíš sám, tak do Bagmasteru dáš vše co potřebuješ - já nosím toto:
Nikon D90 s 18-105, Nikkor 12-24, Tamron 70-300
Brašnu s filtry Cokin, doklady, čistící potřeby, odrazné desky, drobné příslušenství... To vše je ve fotokapsách - jsou celkem 3. V turistickém prostoru mám šustku, svačinu, pláštěnku.
Batoh má úchyty na obou stranách, tak tam připevním stativ a na druhou stranu 1,5l láhev s vodou. Ve dně batohu je pláštěnka, kdyby lilo jak z konve.
Ano, bylo by faj, kdyby byl batoh o kousek vyšší a tím pádem i prostor nahoře větší, ale smůla...
Rover je oproti Bagmasteru větší, ale má větší fotočást dole, vršek o moc větší není.

No a teď babo raď. Koumej, přemýšlej, já jedu na hory. AHOJ
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Fri Jul 01, 2011 8:43 am

Frodo diky za super prispevek.
Jinak jsem jeste prozkoumal tve stranky a musim pochvalit perfektni cestopis na Gibraltar. Pekny cteni.
Koupi batohu asi zatim muzu v klidu odlozit :-) Zjistil jsem, ze Nikon se vleze do futralu, co mam od soucasneho kompaktu (on ten Panasonic prece jenom neni tak malej), takze Panaka zatim vystehuju a bude klid. Uvidime jak se to osvedci. Samozrejme, az dokoupim dalsi vybaveni, tak jsem v haji a nevleze se mi to, ale zatim v pohode.
Jinak jsem vcera mel cas jen nekolik malo minut, abych ho prozkoumal a zjistil jsem, ze nejlepsi detektivka, kterou si vezmu na dovolenou bude manual :-D
Nejak je to na me moc chytry, mrska...
K tem filtrum jestli jeste muzu:
Ten oteplujici polarizak nevim, zatim asi budu fotit klasiku a AZ SE S TIM NAUCIM, tak mozna. A ten PRO1, to je taky polarizak nebo jo?
Premyslim spis o nem, nevim jestli mam kupovat rovnou polarizak nebo jenom UV pro ochranu objektivu.
Zacatky jsou tezky :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Mon Jul 04, 2011 12:16 pm

Tak si zase prihreju polivcicku.
Bohuzel nemam na zkoumani fotaku vubec cas a musim rict, ze za tech asi 15 min, co jsem ho zatim mel v ruce nade mnou vede :-D
Nejak se mi nedari vse nastavit jak bych chtel. Na automatiku jsou vysledky dobry, kdyz pouziju manual, tak se vzpecuje. Ale ja mu dam.
Jinac skrtam dalsi polozku ze seznamu, protoze uz jsem koupil druhou baterku (teda spis ji mam, jeste jsem to neplatil).

Tudiz uz jen zakoupit (asi v tomto poradi):

teleobjektiv
batoh
blesk
filtry

Takze dalsi nakup tak za rok :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  maky Mon Jul 04, 2011 12:40 pm

hele myckei, čtu to potřetí a pečlivě, ne jako o těch hagusech, kurňa nezapomněl jsi si koupit taky filmy????, bo si se splet a místo fimy si napsal filtry??? ( a skóre narůstá, heč....)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  _Mickey_ Mon Jul 04, 2011 12:44 pm

maky :-D
mno...dobre, zrcadlovka muze byt i analogova, ale jelikoz jsem nekolikrat, znovu, tudiz opakovane psal, ze kupuju D5100, coz je DIGITALNI fotak, tak do nej se film proste nacpat neda.
Teda...mozna do nejakyho mistecka...treba pred zrcadlo by to slo, ale moc pouzitelny by to nebylo :-D
Takze teda e-e filmy fakt uz nekolik let nepouzivam.

Ale pobavils ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  maky Mon Jul 04, 2011 7:18 pm

mno já jen až tě někde zadržej při focení něčeho tajnýho, tak co jim nabídneš, néé, v každým filmu jim zabavovali filmy, já jen kdybys jim nabidnul karty, tak se můžou ptát zdali mariášky, nebo žulíky.......hehehehe
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Koupe zrcadlovky - Stránka 2 Empty Re: Koupe zrcadlovky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru