Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

+2
kris
erik
6 posters

Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

Příspěvek  erik Wed Nov 02, 2011 9:48 pm

zdravim vas pani..potreboval by som radu ,ak ma nikto volaku skusenost s mojim problemom,mam scenik 1,9 dci 2004.vybila sa mi baterka v garazi,dal som ju nabit a na aute zostala zablokovana elektronicka rucna brzda,nemozem ho ani z garaze vytlacit,nech tam nezavadza...a este s tou rucnou sa zablokovalo aj startovanie,vobec sa nerozsvietia kontrolky a nezacne startovat.. Mad Crying or Very sad dakujem za kazdu radu

erik

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty zabl.ručák

Příspěvek  kris Thu Nov 03, 2011 6:37 am

Ahoj,
Podla mna máš baterku celkom v prdeli.. Sad Nemá to vôbec šťavu,tak preto nevieš naštartovať.Skús si požičať druhú dobrú baterku a uvidíš.. Shocked

Scénic II 1,9 dci 2003

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty Re: zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

Příspěvek  _Mickey_ Thu Nov 03, 2011 7:13 am

V pripade potreby je mozne rucni brzdu odbrzdit nouzove (abys ho moh treba vytlacit z garaze).
Dela se to takovym tahylkem v kufru auta.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty Re: zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

Příspěvek  erik Thu Nov 03, 2011 7:33 pm

baterku mam super..mam ale 4 v garazi...rucnu uz mam odbrzdenu..dik..nemozem mat vadnu tu poistkovu skrinu v motore pri baterke,vypisuje mi na palubovke chyba elektroniky..mne to ani nezacne startovat,ani tie kontrolky sa nerozsvietia pred startom..zhavenie a pod....len cvakne volake relatko v motore a to je vsetko a potom este napise ..vytiahnite kartu...

erik

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty Re: zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

Příspěvek  berko Thu Nov 03, 2011 7:37 pm

neni to nahodou přepalena pojistka na baterce na plusu??
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty Re: zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

Příspěvek  Rostini Thu Nov 03, 2011 7:43 pm

Postupoval jsi správně při odpojování a zapojování baterie a nebo ještě pojistky jinak už jenom to nejhorší řídícií jednotka Sad
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty Re: zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

Příspěvek  Jirin_CZ Thu Nov 03, 2011 11:25 pm

Zkus jeste tu baterku znovu tak na pul hodky odpojit... Pokud to nepomuze tak diag... Sad
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat. Empty Re: zablokovana rucna brzda a neda sa nastartovat.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru