Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

+12
sali
vlkr
citron99
Děda
Lazak
pepamarek
Pule
maky
svar
Popenec
berko
PRADedaR
16 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Tue Feb 07, 2012 8:01 pm

Zdar přátelé. Nastal čas představit nás dva ,nejdříve Grandík Bedřich,narodil se 16.1.2009 barva šedá metalíza,srdíčko 1.6 82kW,papá Natural 95-LPG převodovka manuál 6 .míst 7,LPGmontován v Renaultu,panorama,aut.klima,navigace carminat,a mnoho dalších čulíků o kterých nevím naco jsou dobré.Když přišel do rodiny měl nachozeno 120000 km. Trochu o páníčkovi jsem starší pán vdůchodu 64 let ale necítím se tak,mám hodnou ženu,4 děti a nevětší radost mého života 12 vnoučat. Pracoval jsem jako řidič,koníky jsem měl tyto S 100,FP1500,S 105,Mazda 626. Tak Vás žádám o čest stát se členem klubu RS-RGS děkuji deda R
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty tož

Příspěvek  berko Tue Feb 07, 2012 8:14 pm

tož nazdar PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D 475575
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Popenec Tue Feb 07, 2012 8:25 pm

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D 475575
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  svar Wed Feb 08, 2012 6:04 am

Víté krajane a ukaž se taky na obrázkách v galerii PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D 38652
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Wed Feb 08, 2012 9:45 am

Zase mě vyrazil svar!!!!!!!
Tak znovu: Zdarec chlape, tak si mě asi připravil o titul doyena klubu, ( mám dojem, že sem dosud byl nejstarší, ale možná se mýlím), tak ti teda s radostí předávám žezlo, no a tak teda Vítej mezi námi vítej, Welcome ewery body welcome. Mazlík je jistě krasavec, ostatně jako všechna zde provozovaná vozítka a vůbec si nelam hlavu, že se ti teprve objevuje kouzlo vybaveného vozu, sám ho mám třetí rok a stále nacházím, i za odborných rad a postřehů kamarádů z klubu něco nepoznaného......A o tom toto fórumn je, že chlapcí???? No a koukej se dostavit na sraz, bude třesení tlapama a mlaskání tlamama.....Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ

Příspěvek  Pule Wed Feb 08, 2012 10:47 am

Vítej v klubu cheers
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty LPG

Příspěvek  pepamarek Wed Feb 08, 2012 1:34 pm

Ahoj,
konečně má někdo na RGS namontovaný LPG.
Asi jsem OT, ale prosím Tě kolik to žere plynu na 100 km??

Před koupí RGS jsem přemýšlel jsem o variantě LPG, ale odradili mě od toho, prý je to velká spotřeba, která se ceně vyrovná naftě.
Tak jsem koupil 1.9dci 88kw - ale při každém tankování skřípu zuby..

Před tím jsem LPG měl a 1,05 Kč/1km je nenávratě v...pánu...
Tak chci zjistit, jestli moje příští motorizace nebude beznín s LPG.

Díky!
pepamarek
pepamarek

Poeet p?íspivku : 12
Age : 57
Location : okolí Brna
Registration date : 17. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Wed Feb 08, 2012 2:57 pm

Pepomarku, pokud vím, tak i na chrochtu jde plyn, tuším, že je to nějaké sekvenční vstřikování plynu.... ale mám za to, že to hodně používají hoši na laguších. A navíc ještě nějakéj kámoš od šamši zkouší na Vitu jakési zařízení na přídavek hydrogénu a tam je prý spotřeba také o 1/3 nižší, ale zatím je to ve fázi oťukávání...Podívej se na http://forum.renaultclub.cz/viewforum.php?f=29&sid=03bb6853d2573216d5fdf705f376c808
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=15&t=29378&start=175
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 08, 2012 6:56 pm

zdar pepamarku , zatím to tak vypadá ,že při dodržení vyhlášky a krátkých trasách tojde do 8 l když vezmu cenu 15.40 kč tak to vychází celkem dobře vím ,že nafta patří do traktoru plyn do šporáka ale při dnešních cenách dobré dedaR
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 08, 2012 7:03 pm

Zdar maky nerad tě připravuji o čest nejstaršího ale až natáhnu tak ti to vrátím. Podívám se kde a kdy je sraz . Co vnoučata jsou to jistě zlatíčka jako moje zdar dědaR
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Wed Feb 08, 2012 7:19 pm

Zdarec, dědoR, tak si na chvilku dáchnu, a rád, ale s tím natahováním se moc neštengruj, co ráno vstávám smrt zaháním..v kolenou a hrbu vrzáním.., Samo že mám vnoučátka prdelinky malý, od syna mám vnučku teď za měsíc jí bude 6, a už chudáček malá chodí do první třídy anglické školy, a vnoučka 13 měsíců a ti bydlí v Moskvě, teď za týden přijedou s rodičema a jedou s vnučkou do Alp lyžovat, nám tu nechají aspoň toho malýho broučka. No a od dcery mám v Praze vnučku 14.2.jí teď na Valentýna bude rok, tak budem mít doma velkou oslavu pražáci, rusáci u babí a dědy v Lysý. To si zařádím!!! No a na sraz se podívej v minulej srazech je to super. Bezva parta, skvělý lidi a božská medicína k pití!!!!!!Vem plný auto lidí, o vnoučata se ti postará po dobu závodění tým s paní Kazdovou a musím říci, že ani nebudou chtít domů!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 08, 2012 8:30 pm

maky vnoučátka ti přeju proto,že vím jaká je to radost .V pátek ráno to naložím a hurá do Beskyd na chaloupku zatopím abude pohoda tak zatím zdar dedaR
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Thu Feb 09, 2012 12:01 pm

Dobře dojeďte, příjemně zatop, skvěle popapej, prcky vyžeň na sjezdovku, ale ovšem pod Tvým dohledem, proto,že tam budeš stát u vleku tak doporučuju termo s grokem, nebo aspoń čutoru se slivovičkou, ( nebo, že by si byl také lyžník a pokoušel se zlomit nezlomené??? No na to sou ti moji ještě malí, a vnučka ta už jezdí ty velký bez rozdílu barev ale to jen s tatínkem a maminkou a já dělám dole ten servis.( páč kdybych sebou žuchnul, ani jeřábem by mě už nezvedli) Tak pěkný pobyt v Beskydech a bacha na medvedě!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Thu Feb 09, 2012 1:47 pm

Zdar maky ,já budu jako velitel týlového zabezpečení má žena vrchní šéfová na papání. jako velitel budu střežit základnu a dám si toho tajtrlíka na ostrahu dětí jsou rodiče když si je pořídili .Proto madvědi nehrozí. Trasa- PROSTĚJOV-OLOMOUC-FM-TŔINEC-NYDEK a potom nahorun do kopců,tak zatím zdar dedaR
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Thu Feb 09, 2012 5:04 pm

Zdarec dědoR, tak s tím souhlasím, na přísnost rodiče, na pořádek babky, dědové pro legraci a skotačení!!! člověče to je nezapomenutelný, když ta malá holčička na mě koukala těma modrejma vočíčkama a tam jako ve studánce bylo napsáno, teda dědo ty si borec, ty všechno umíš, dokážeš nemožný, ta důvěra, co děda řekne tak mu věří a ten pocit bezpečí když jí vemu na ruku, uplně to cítíš jak se uvolní...Když sem jí vysadil na zídku a řekl skoč tak ani nezaváhala a skočila a věřila, že jí chytím...božský bylo když sem jí ve 4 letech v jugošce vzal do moře bez rukávků a plavem, ona se zeptala a nenecháš mě utopit až nebudu moc , žené, tak sem jí řekl že né a až nebude moc, tak si vyleze ke mně na záda ale že musí pěkně makat aby se jí babí nesmála, že neumí pořádně plavat a plavala a když sem jí naučil mrtvolu, tak ani z vody nechtěla...Fakt to je ta nejlepší odměna za všechnu prudu co člověk v životě prožil.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  svar Thu Feb 09, 2012 5:11 pm

Nebudu moc rýpat, ale nechcete si založit nový téma "Zážitky s vnoučaty"? lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Thu Feb 09, 2012 6:13 pm

maky máš obrovskou pravdu prože kdo nezažil nechápe ale my dědkové víme své zdar dedaR
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Thu Feb 09, 2012 7:41 pm

Ba a rejpalové závidí, ale také se dočkají...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Thu Feb 09, 2012 8:24 pm

ale jen když budou hodní pokud budou potřebovat poradit tak jistě rádi pomůžeme
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  svar Thu Feb 09, 2012 8:44 pm

DedaR napsal:ale jen když budou hodní pokud budou potřebovat poradit tak jistě rádi pomůžeme
No právě proto jsem chtěl, aby to bylo zvlášť, protože, až budu mít vnoučata, tak budu těžko něco hledat. A tak si kliknu zážitky a hned mi to vyskočí všecko na jedné hromadě cheers
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Lazak Fri Feb 10, 2012 7:04 am

Svar snad jsem ti to teď trochu ulehčil, to budoucí hledání lol! lol! lol!
ps: pánové prominou za úpravu PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D 104611
Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Pule Fri Feb 10, 2012 8:59 am

pěkné, úprava se povedla... ještě by při otevírání vlákna k tomu mohla začít hrát třeba nějaká pěkná hudba, například : https://www.youtube.com/watch?v=t99ULJjCsaM
Very Happy Very Happy

P.S. jen sranda, když už jem teda táta, tak asi jednou budu taky děda,.... Wink



Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Fri Feb 10, 2012 9:15 am

Tak Lazáku zrovna ve chvíli kdy sem se chystal zkopírovat svarův termínus technikus do názvu nového vlákna....a do něj tyto naše dědečkovské potěšení překopírovat, protože je pravda o čem psát, a na Vás také dojde. Tak jak správně píše Bobule, ale už bude pozdě škemrat o radu co se dá ještě upravit na zařízení s pracovním názvem VNOUČE 20?????, to už budem nejspíš v nějakém DD( u nás v Dětském domově, protože starci jako děti), nebo zespoda očuchávat petrklíče.. Ale ukončím téma tím klucí ani si neumíte představit rozdíl mezi milujícím tátou a šíleným dědkem( šíleným štěstím, protože teprve vnoučata naplňují naše bytí na tomto světě!) Tak a konec, teď si s tím udělejte co cítíte...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Děda Fri Feb 10, 2012 9:57 am

Ještě že já nemusím takový věci řešit, Dědek sem a nepotřebuju k tomu vnoučata... lol! affraid sunny

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  svar Fri Feb 10, 2012 10:07 am

Ty to máš od přírody a na furt PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D 998869
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru