Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

+12
sali
vlkr
citron99
Děda
Lazak
pepamarek
Pule
maky
svar
Popenec
berko
PRADedaR
16 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Fri Feb 10, 2012 10:19 am

Dědo, zatím víš prd jakej je rozdíl mezi Dědkem a milovaným dědečkem, ale neboj dočkáš se...zatím můžeš závidět..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Děda Sat Feb 11, 2012 11:07 am

Jakej rozdíl v tom je fakt nevím, ale když se vrátím domů z cest a děcka ke mě běží se slovama tatíííínkůůůůůů, tak mají ve tvářích stejný výraz, jako když běží za dědečkem a křičí děědeeééčkůůůů. No a ikdyž jsou tatínek i dědeček tvrďáci, tak pokaždý rostajou jak jarní sníh.

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Sat Feb 11, 2012 1:20 pm

Jojo jojo ,dědo, pole je pohnojeno, může se sazet, nejprve láska a štěstí, pak vroucnost a něha, oddanost a trpělivost, a pak začneš sklízet měrou vrchovatou radost, potěšení, obdiv a víru, splátky dluhů ve formě dětského smíchu který zní jako zvony andělské... ten mír ve tváři dítěte když ti usíná v náručí, když mu povíš hezkou pohádku, tak se sladce přitulí, a když se ze spaní začne hlasitě smát...joooo to je skvělé!!!
Jo a ten výraz je jinej pro tatínka, takovej vděčnej ano milující, ale pro dědečka je v něm něco jiného ( nechci říci, že většího to né,) ale odráží se v něm to že se dědou se skotačí, dovádí a nejsou zákazy, ani příkazy ten vztah je takovej volnější je v něm ta hravost když se s dědou blbne!!!, takový tak co sis dneska na mě dědo vymyslel za blbosti???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Sun Feb 12, 2012 4:28 pm

dědo rozdíl je ten,že táta musí vychovávat jistě dobře ale nemůže blbnout a romazlovat a to je na dědkovství to nejlepší dedaR
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Sun Feb 12, 2012 8:40 pm

zdar přátelé tak jsem vyrazil na YDYKSEB skoro u cíle je šílený kopec říkají mu Ostrý a také je Ford a další skoro auta nasazovala řetězy ale Graník se nedal zostudit řetazama zařehtal dvakrát hrábl a za obdivných pohledů vyšplhal až na horu. Ale páníček zešílel a nechal se od vnoučka ukecat na procházku k pramenu říčky Venrynky v létě pěkná procházka ,ale když je 70 cm sněhu holé šílenství ale aby ten malý čert neřelk ,že dědek je máčka jsem musel jít skoro jsem vypustil duši ale přežil jsem slála bába měla vhodné poznámky ale já vím své a mladý to potvrdil, že děda je skoro mrtvý ale statečný zdar dedaR
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Mon Feb 13, 2012 7:18 am

Zdarec dedoR, tak gratulíre k výkonu a upevnění obdivu u mládeže, no a s tím stoupákem, to je právě ten rozdíl mezi autem a VOZEM, když se hrábne, tak se zapnou vychytávky ( ASR,ESP), a autíčko maže jakoby mělo řetězy....jupííí, no a samozřejmě za volantem musí být řídič!!!, né sváteční nížinný břídil...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Popenec Tue Feb 14, 2012 9:45 pm

Jak se tak koukám, tak Děda a Děda mají v podstatě stejné fotky lol! Asi se taky nechám takto vyfotit, aby nás bylo více...
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 15, 2012 6:19 am

Nemáš nárok to jsou fotky klubu dědků,až si zasloužíš pak ano.
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  svar Wed Feb 15, 2012 7:41 am

Jestli to nebude tím, že už se jim hůř vystupuje z auta lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Wed Feb 15, 2012 8:16 am

Ano svare, pravdu díš, taky budeš starej, ale toto posezení a foto do nicku přísluší opravdu jen pořádnejm chlapům ( definice pořádného chlapa: 100 a více kg,( co neumiluje to uválí, ženská si musí přijít na svý), pěkná a akční vnoučata,( aby byla legrace a měl kdo chodit pro pivo, babky se nemohou zůčastnit, protože maj řeči!!), a HLAVNĚ v pořádným autě pořádně sedí pořádnej chlap. taková sošná postava, aby byl vidět balhobyt a slušný chování!!!!! P.S. sluší Ti to dědoR, pěkná fotka....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Popenec Wed Feb 15, 2012 3:07 pm

No jo, ale než já si to zasloužím, tak to vy už tu nebudete a neuvidíte mě jak se pokouším vystoupit ze Scendy... Jedině, že byste mě pozorovali ze PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 109403
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Wed Feb 15, 2012 3:21 pm

seš ale pacholek....žádná úcta k šedinám...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 15, 2012 5:43 pm

No ale když nás na srazu řádně uplatí tak uděláme výjimku no né maky
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  svar Wed Feb 15, 2012 6:35 pm

Neuplatí a ani nepřijede. Auto nemá srazy rádo. Jedině, že by měl plný kufr hasičáků. PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 519902
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 15, 2012 6:41 pm

To má takového ohniváka nebo co
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Popenec Wed Feb 15, 2012 7:03 pm

Tak to byla podpásovka Svare PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 872631 Jinak v kufru už hasičák nevozím (ještě jsem ho nenaplnil), protože jsem si v Jedovnicích koupil prozatím ten sprej kdyby něco. Ale to už se nikdy nestane, prože ani blesk neudeří dvakrát do stejného místa (teda myslím) lol!
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Wed Feb 15, 2012 7:31 pm

Jojo, ohníváka má, a to doslova!!! vůbec si nemysli, tam kde je pohnojeno, tam se dobře daří, ba ondyno sem četl o jednom chlápkovi, že do něj majznul již 3x blesk!!! no a stará vojenská pravda hovořila o tom, že se dělo netrefí 2x do jedný díry, ale povídej to tomu druhému dělu, že se do již vybuchlé díry netstřílí!!! a samo, že vyjímky, teda pouze čestné budem udělovat, ukážeme mladejm, že jsme velkorysí...dedoR.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  svar Wed Feb 15, 2012 7:34 pm

DedaR- počti si tady https://grandscenic.forumczech.com/t667p45-sraz-eerven-2011 a hned ti bude jasný, o čem je řeč
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 15, 2012 8:14 pm

Už vím mrcha kuna to jsam měl na Mazdě tam jsem to zasledoval ještě před startem
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  citron99 Wed Feb 15, 2012 8:23 pm

No já teda čumím, jak si dědaR s Makym kapli do noty. Skoro je mi líto, že už nepatřím mezi Renaulťáky. Bohužel dědkovský radovánky s vnoučkama ještě nemám, ale figurou svých 106kg bych už zapadal. Pokud zde ještě budete trpět vetřelce, rád si zde počtu. Tak přeji všem dědům tady hodně a hodně radosti s vnoučkama i Renaulty Very Happy
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Wed Feb 15, 2012 8:31 pm

Aáá milá návštěva, vítej, stejská se ti citronku, cóó????? no samo, ty máš stále otevřený dveře, a dokonalou postavu.... škoda tě chlape, a až se nabažíš sarana, jistě se vrátíš, protože dobrejch kámošů je pomalu...No a s vnoučkama co ti budu líčit, vzpomeňte si hoši na svý dědánky ( určitě vás také vedli k řádnénu životu mezi chlapy, néé)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 15, 2012 8:51 pm

No 106kg je skoro dobrá váha jen to chce trošku času a můžeš být čestným hostem
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  citron99 Wed Feb 15, 2012 8:58 pm

Jasně Maky, rád se vracím na místa, kde objevím "normální a příjemný lidi", i když tady jen imaginárně. Červenýho mazla pořád ještě vlastním, tady čeká na dalšího fandu Renaultů. Šaránek mi zatím dělá radost, velkej je přesně tak, jak teď potřebuju. Po těch téměř dvou měsícících, co s ním jezdím, už můžu trošku porovnávat. Bohužel musím přiznat, že co do pohodlnosti, Renault "vo prsa" vede.
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Thu Feb 16, 2012 9:12 am

Re: Tak kolik pak se nás dostaví z tech skoro 700 kusů??? letos????
maky Yesterday at 9:23 pm

.Jojo, tak já už sem ustálenej,( 115kg), ale chtěj abych dal aspoň 20-25 dolů, jinak je to na kripl káru, a s tím invalidním už mi rok vyhrožujou, ale já ho nechci, takhle prd beru, pak bych chodil žebrat!!!, Nějak to musím pošéfovat, ale přiznávám, že mě to kolí čím dál tím víc..Když sem minulej týden vylezl na štafle abych vyměnil zářivku, tak sem nemohl dolů ( ochrnula mi noha ) a museli zavolat kolegu aby mě sundal!!!je to k smíchu...nebo si kleknu a za chvíli nemůžu vstát. ( sem jako prase, o obratel delší...teda u prasat se říká o žebro delší!!) Jo zkouším pomalu a neboj hned tak se nepos.u.. tak se budu držet od plotny .
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  maky Thu Feb 16, 2012 9:24 am

Too citronek, slova chvály potěší, vždyť víme všichni svý...samo že auti je v nějaké velikosti a bohužel neroste s rodinou..., ale je mi jasný, že toho červenýho mazlíčka si necháváš pro to abys mohl přijet ještě na sraz!!!!!, a kdyby s ho čirou náhodou prodal, tak klidně přijeď i s "das autem!!!!" jde přece jen o setkání a poklábosení s príma lidma!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D - Stránka 2 Empty Re: PŘEDSTAVENÍ - DedaR @ Maky kinder party :-D

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru