Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kufr

5 posters

Goto down

Kufr Empty Kufr

Příspěvek  Popenec Sat Jan 25, 2014 5:47 pm

Čaute,
včera mi začal blbnout kufr. Myslím to tak, že když odemknu jen kufr, tak se mi v autě nerozsvítí interiér a po 30s se auto samo zamkne i když je kufr otevřený. Vždy se po otevření kufru rozsvítil interiér a na palubní desce se rozsvítil displej znázorňující otevřený kufr, teď se displej vůbec nerozsvítí. Tak samo, když odemknu celé auto. Odemknu, nechám dveře zavřené, ale otevřu pouze kufr. Interiér svítí jenom cca. 10s. pak zhasne a auto se samo opět zamkne asi po 30s., jako by si myslelo, že jsem nic neotevřel. I na displeji se neukáže otevřený kufr, dveře ano, ale ten kufr prostě ne a ne. Kde mám hledat chybu?

Jo a ještě jedna věc. Když auto zamknu a mačkám čudlík na otevření kufru, tak mi problikává na palubovce právě ten displej s tím autíčkem, otáčkama atd. To je špatně, ne? Takže by byla chyba někde v tom spínači na kufru?
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  Popenec Mon Jan 27, 2014 12:17 pm

Opraveno. Stačilo dát auto do tepla a opět to funguje. Ale po pár hodinovém stání na tom mrazu to opět nefunguje, takže to kašlu. Prostě mu ta kosa nesvědčí, no.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  maky Mon Jan 27, 2014 7:40 pm

dle tvého popisu, asi zašprajclá vlhkost a vazelína... totéž platí i pro dveře kociho... To lanko má i druhý konec a tam je nutno zkusit zda tam se pohybuje, nebo je vypadlé jak uvádí svar, měla by tam být napínací pružina????, nebo něco co ho vrací!!! možná je to lanko zamrzlé v bovdenu!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  DV Wed Jan 29, 2014 8:20 pm

Když jsem měl GRAND SCENICA II tak mě to dělalo taky, někdy nešel ani kufr zavřít. Závada byla v uvolněném plastu na spodku dveří a ztékala pd něj voda a ta se dostávala do zámku a ten přestával pracovat. Po vyschnutí zase normálně fungoval. Plast jsem oddělal, očistil a znovu nalepil a bylo po problému.
DV
DV

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 17. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  Popenec Thu Jan 30, 2014 4:09 am

Toho jsem si už taky všiml, že když otevírám kufr a prší, tak mi ze zámku teče voda. Ten plast jsem měl sundaný a čištěný už několikrát, ale nic nepomohlo. Takže pořád mi přes ten zámek vytéká voda :-(
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  DV Fri Jan 31, 2014 5:28 pm

Hele ten plast je na ty dveře nalepen tmelem, aby se tam nedostávala vlhkost a tím jak se dveřma při zavírání třískne, tak se ten plast uvolní a zatéká pod něj voda. Já jsem to tehdy přilepil lepidlem na čelní okna a již jsem se s tou závadou co jsem měl granda to je jede cca 2 roky nesetkal.
DV
DV

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 17. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  nera738 Thu Mar 27, 2014 11:34 pm

Chlapci mám asi podobný problém. Hocikedy mi zasignalizuje otvorený kufor. Káble by mali byť v poriadku. Aspoň som nenašiel nič. Keď som to rozobral tak to išli v podstate ok. Keď som to zložil, problém. Z toho som usúdil že by to mohol byť zámok samotný. Nemá niekto skúsenosť? Ďakujem
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  nera738 Thu Apr 03, 2014 2:27 pm

nera738 napsal:Chlapci mám asi podobný problém. Hocikedy mi zasignalizuje otvorený kufor. Káble by mali byť v poriadku. Aspoň som nenašiel nič. Keď som to rozobral tak to išli v podstate ok. Keď som to zložil, problém. Z toho som usúdil že by to mohol byť zámok samotný. Nemá niekto skúsenosť? Ďakujem
Opravené. Pokazený Zámok. Nerozoberateľná vec.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  svar Sun Apr 06, 2014 7:52 am

Všechno jde rozebrat, něco jenom jednou a nevratně  Laughing 
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Kufr Empty Re: Kufr

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru