Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Startování

2 posters

Goto down

Startování  Empty Startování

Příspěvek  MacaC Wed Jun 04, 2014 8:09 pm

Pánové mám mega problém a nevím co s tím.
Dnes jsem zastavil vypnul motor, po chvilce jsem chtěl nastartovat, auto chytlo ale nějak se nechtělo rozjet a přišlo mi že chcíplo, tak jsem znovu chtěl nastartovat a od té chvíle už to nejde.
Zmáčknu start - startér začne točit a nic, motor ani neškytne. Mechanik co sem ho k tomu vzal také neví. Prý by to mohlo být uchlastané a nebo blbne čtečka. Ale u té čtečky by to přece vůbec nestartovalo.
Ta kontrolka imobilizéru svítí i po zasunutí karty, zhasne až po chvilce startování. Zítra zkusím vyndat svíčky, problém je že stojím na parkovišti kde bude v sobotu pouť takže budu muset vyřešit i odtah. Kua fix zlatý 120, stačilo vyměnit cívku a jelo se dál Rolling Eyes 
Nemá někdo nápad co by to mohlo dělat? Žádné varování se neukázalo.
Martin


Edit : našel jsem ještě toto téma https://grandscenic.forumczech.com/t481p15-nestartuje-renault-scenic .... zítra vyzkouším zda mi to pomůže, doufám že ano  Rolling Eyes 
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Startování  Empty Re: Startování

Příspěvek  F_L_Y Thu Jun 05, 2014 6:40 am

Něco podobného jsem zažil loni v Chorvatsku - bylo to palivové čerpadlo, tedy alespoň v mém případě.

F_L_Y

Poeet p?íspivku : 24
Age : 60
Location : Most, kraj Ústecký
Registration date : 28. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Startování  Empty Re: Startování

Příspěvek  MacaC Thu Jun 05, 2014 1:59 pm

takže jsem dnes ráno pul hodky vyndaval baterku a držák pod ní, abych našel ten snímač. Mno našel sem, ale jen jsem zkusil zahýbat s kabelem dál jsem se nedostal a prd, grandík pořád nestartí.

Takže lano  Arrow  odtah směr servis a čekám na telefon co s tím vlastně je.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Startování  Empty Re: Startování

Příspěvek  MacaC Sat Jun 07, 2014 12:19 am

Tak hotovo - žádný snímač, ale kouslé čerpadlo benzínu. Kluci v servisu hodili auto na diagnostiku a při startu ukazoval vše v pořádku, snímač pracoval. Tak šli po benzínu a když otevírali víko nad čerpadlem aby ho přeměřili, tak s ním nějak zahýbali a auto zase startuje. Tak jsem ho prozatím neměnil, pokud to udělá znovu bude nové.


Mno a rovnou jsem včera byl i na technické po dvou letech a autí je v cajku  Startování  19836 , což mě hodně potěšilo.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Startování  Empty Re: Startování

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru