Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emissie Systém

2 posters

Goto down

Emissie Systém Empty Emissie Systém

Příspěvek  maky Thu Aug 05, 2010 12:40 pm

Zdarec chlapci, tak jsem se v úterý stal majitelem hlášky EMISSIE SYSTEEM Controleren a k tomu svítí žlutá kontrolka motoru. Podotýkám, že jsem v pondělí odvezl ženu do Františkových lázní a najel sem asi 300km po dálnici a silnici 1 třídy.Po dálnici sem jel dle tachometru 140km, otáčky motoru asi 3 000, no a tak sem včera vlezl pod autíčko a na výfuku u motoru na rouře je bago, ale asi to je jen pružný člen, protože do něj vedou pouze výfukové roury, nic víc.Mám autíčko z Belgie rv. 11/2005, 1,9 dci, 85 kW.Naftu sem mu dal blbec u globusu tu dražší ale nic na výkonu ani na spotřebě nebylo.Tak babo raď . Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2600
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Emissie Systém Empty Re: Emissie Systém

Příspěvek  berko Thu Aug 05, 2010 2:29 pm

co vzduchovej filtr bo váha vzduchu,maš tam FAP?
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Emissie Systém Empty Re: Emissie Systém

Příspěvek  maky Thu Aug 05, 2010 2:49 pm

Čauky berko,mám najeto 124000, na 120, výměna rozvodů a všech filtrů, FAP není??, jak píšu hrča tam je ale nic krom výfuku do ní nic nevede, ba je to opletený, podle mě ( sem tlustej jako prase a pod auto i když je na heveru se víc nevejdu.) je to jen ten pružný člen výfukového potrubí. No váha vzduchu by to mohla být, neboť se mně zdá poslední dobou, že to nemá ten správný odšťuch a taky spotřeba je na 7,5, ale to jezdím hlavně po městě tak 2km tam a 2,5 -3 km zpět (jedem přes krámy ).aleprávě když ho pohoním po dálnici tak spotřeba jde dolů na těch pondělních 300km klesla na 7,3l.Teda nenuluju, poslední nulování při servisu. maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2600
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Emissie Systém Empty Re: Emissie Systém

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru